0 oy
887 göst.
Diğer kategorisinde (7,272 puan) tarafından

Günaydın kizlarrr aşırı uykum var :sleeping:ama uyuyamıyorum ev işi de biti böyle bi soruyla gelim dedim 

Beni iki kere kepçe çarptı 12 yaslarındayken:silly:iki gogusumun altinda çökükluk var baş parmağım sığacak kadar :woot::ninja: 

Siz yaptinizmi hiç kaza kalıcı bişey kaldimi sizde 

50 Cevaplar

+3 oy
(119,228 puan) tarafından
Kazayla bebek yaptik sayilrmi
(4,426 puan) tarafından
Hahahahaha ay sevda bunu hiç beklemiyordum valla boşluğuma geldi çok güldüm ")))
☺️☺️☺️☺️☺️
al gene aynini yazdim
(98 puan) tarafından
Simos nasıl sevda
iyi sen nassin iros
-Reklam-
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Allaha şükr ne bana çarptılr nde ben birine çarptım
(7,272 puan) tarafından
Şükür cnm Allah yaşatmasın
tarafından
Amin amin ama kaza sayılır mı bilmemde 19 Ağustos depremi olduya bizde o zaman ordaydik ben küçüktüm 3 yaşında annem anlatıyor sen kayboldun deprem sırasında biz o kadar seni aradık falan zor bulmuşlar beni fındık toplamaya gitmişlerdi oraya yani
(7,272 puan) tarafından
Ay o korku maf etmiştir aileni vala
0 oy
tarafından

Yok yapmadim:)

(7,272 puan) tarafından
Şükür cnm allha yaşatmasın
0 oy
(8,580 puan) tarafından
Yok kız şükür yaşamadım  :)
(7,272 puan) tarafından
İyi iyi :D
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Buyuk bi dag dan asagiya yuvarlandim enkaz gibiydm iki ay kendimi zor topladim 
(7,272 puan) tarafından
Onu nasıl başardın kız arabaylami
(1,569 puan) tarafından
Hayir memleket de yerli bi ot var toplamak icin gittik dağın tepesinde yetisiyo bende topuklu terlik ile gitmişim ablam bagirdi cabuk gel dede eve gidiyo diye bemde o korku ile dagin tepesinden asagu kosmaya başladım daha hizimi alamdim ayagim cukura takildi ta asagiya kadar yuvarlanmstim
(7,272 puan) tarafından
Ay Allah'a korumuş kız
(1,569 puan) tarafından
Aynen kotuydu
0 oy
(633 puan) tarafından
Allahım korusun hiç yapmadım 
(7,272 puan) tarafından
Yaşatmasın da Allah'a cnm bnm
0 oy
(2,194 puan) tarafından
32 yaşıma kadar çok şükür hiç bir kaza geçirmedim , ne bir ameliyat ne bir serum bile takılmadı bana takiiii doğum yapana kadar :) ilk serumumu bile doğum da aldım 
(7,272 puan) tarafından
Ay ne güzel yaşatmasın Allah'a yinede
(2,194 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Ben motorlu birine carptim bi anda önümde durdu cok hizli degildim ama hizimi kesemedim carptim baya uctu sanki cocuk ama çok şükür hic bisey olmadi ayaklandi hemen tabi yine hastaneye gitti kontrol amacli tabi trafik polisleri falan ifade verdik cocukta sikayetci olmadi ama tum masrafi ben karsiladim araba 9 on kismi tamamen cökmüstü  motorda 4 bin masraf vardi 
(7,272 puan) tarafından
Oy baya kötü olmuş geçmiş olsun cnm
(7,228 puan) tarafından
Ay ne guzel masrafi falan karsilamissiniz. Esime motordayken arabayla ayni anlatyiginiz gibi bi kadın carpmis. Kadin numara falan almis masrafini karsilariz diye esi aramis benim arabanin fari gitmis onu kim karsiliyacak demis :)
tarafından
Karsiladim cnku suclu bendim canim hizim vardi kirmizi isik yaninca normal olarak durdu ama ben duramadim sikayetci olsa daha cok basim agrirdi diger turlu zaten vicdanimda rahat etmezdi
(7,228 puan) tarafından
Tabiki haklisin
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben hiç yasamadım şükürler olsun canım 
(7,272 puan) tarafından
Allah yaşatmasın cnm bnm
(3,503 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,404 puan) tarafından

Fatma kuşum 2 kere uçurumdan düştüm hastanede yattım sayilir mi :D

(7,272 puan) tarafından
Sayılmaz mı :D jsjajs
(1,404 puan) tarafından
Hep nazara geliyoz fatma heepp
(7,272 puan) tarafından
Hele sen senin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez aşko :D sjsjsj
0 oy
(252 puan) tarafından
Bisikletle bir erkekle çarpıştık o da bisikletleydi.yüksek asılmış salıncaktan hızlı sallanınca düştüm.bide okulda hızlı koşan bir erkek bana çarpınca dişleri kafamı kırmıştı
(7,272 puan) tarafından
Kız sende ne yaşamışsin :D geçmiş olsun
(252 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(12,565 puan) tarafından
2018 memlekete pasaport yenileme için gitmiştim kaza  yaptım 1 aydan fazla hastanede kaldım 

Bi daha direksiyona oturmadım
(7,272 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun canım
(12,565 puan) tarafından
Sağ olasın canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cokkkkkkk :(:(:(:
(7,272 puan) tarafından
Bidaha yaşatmasın Allah'ım inşallah cnm bmm
0 oy
tarafından
Ablamla enistem yeni nişanlanmıştı gorucu usuluydu babamdan gizli ilve gittik 3 muz onlar tanissin diye yolda kaza yaptik araba 3 takla atti sukur birsey olmadi ama millet demisti kaza yapmislar kimi gelin olmus kimi baldzi olmus kimi demis damat ölmüş eve geldik korkudan nefes alamiyoz benle ablam ama babam bunlari duydugu icin sıkı sıkı sarildi babadan gizli iş yapilmaz dedi cok korkmustum hala araba bindikce hatirlarim
(7,272 puan) tarafından
Ay babanın yaptığı harekete kalbimi bıraktım ☺️♥️bnmki olsa bide döverdi üstüne :D snansns
tarafından
Yani buyuktuk dovmezdi tabi ama oldugumuxu dusunmesi ona yetmisti gunlerce etkisindeydi ayyy
(1,250 puan) tarafından
Benimki kesin döverdi hiç affı merhameti yoktur sağ olsun bide amma olmuş derdi
0 oy
tarafından
1 kere kaza geçirdik ufaktım 11-12 yaşlarımdı sanırım yaşımı tam olarak hatırlamıyorum babam su istedi arabayı sürerken bizde arkadayız ikizimle sonra suyu verirken babam bana döndü tır karşıdan geldi bizi baya sürükledi ama Allaha şükür kimseye birşey olmadı 
(7,272 puan) tarafından
Ayy Allah korumuş kız yaşatmasın Allah'a bida
0 oy
(952 puan) tarafından
Eşimle babamla yaptım hep. Eşimle son kazamız hamileyken oldu doğumdan 1 hafta önce falandı çok korktum. Önümüzde demir kasalı araç fren yaptı bizde ona yapıştık arabanın ön kapağı cama doğru geldi
(7,272 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun cnm bnm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Teyzemle Kütahya'da dönerken bariyerin üstünden takla attik arabayla ikimizde emniyet kemeri kurtarmış alnında dikis izi var teyzemin de alnında ve kolunda dikiş izi var Allah Yaşatmasın bir daha inşallah 
(7,272 puan) tarafından
Oo bnde bitirdim isleri :D büyük oğlanı bekliyorum kahvaltı yapmak için
(7,376 puan) tarafından
Ee gel spor yapalım bende çoktan bitirdim spora başladım bile
(7,272 puan) tarafından
Yok kız okadar enerjim yok :D bide kilo veririm aman allha korusun :D
(7,376 puan) tarafından
Bendekileri sana vereyim ne güzel ikimizde mutlu olurduk
(7,272 puan) tarafından
Olurr kız :D
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Annem beni doğurarak bana en büyük kazayı yaşatmış zaten :D

(7,272 puan) tarafından
Kız deme öyle :D ahahahha
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Amcamlarla 2 araba koye giderken amcam.diger amcamin arabaya carpti :))) kimseye bisey olmadi.
(7,272 puan) tarafından
İyi bari ☺️ geçmiş olsun canım benim
(7,228 puan) tarafından
Sagol cnm ☺
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Biz trafik kazası geçirdik ölümden döndük belimde 3 kemik kırıldı göz kapağım kesildi yüzüm kesildi dikiş atıldı doktor zayıf olduğun için şükret yoksa bir daha ayağa kalkamazdin dedi 
(7,272 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun cnm bnm simdi nasılsın peki kaldimi onlarin etkis
(14,025 puan) tarafından
Bel ağrım var canım ve her hareketi yapamıyorum mesela. Malesef ağrısı hiç geçmiyor doktor yaşın genç geçecek diyor ama bekliyorum bende

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,004 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 438 göst.

379,048 soru

11,345,592 cevap

34,810 kullanıcı

...