0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Zaten yıpranmis bi evliligim var onun uzerine ikinci cocuktan sonra daha cok yıprandım yıllarca destek almadan kendim büyüttüm hep yalnızim.Esim desenz yogun is temposunda kosturup gidiyor bi gecim ugruna.Cok yıprandıgımı hissesiyrm artk ya söyle cocuklarsz bir sey yapmak kafa dinlemk istiyrm ise baslamak istiyrm artk bu sürec bana da cocuklara da zarar vermeye basladı .Kücük iki ay sonra üc yasina girecek tuvalet egitimini yeni verdim .Ama bir türlü cesaret edemiyrm bir yerden baslaymyrm onu okula alıtrp anca oyle girebilim ise ki kendimde bu sektördeyim.Ya nasıl yapiyrsnz ozelikle calisan anneler cok kücuk yasta krese verenler vs akil verin lutfen bana da .

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ev hanımıyım ama cidden çocuklar yoruyor insanı uyusunlarda kafa dinliyim diyorum 
-Reklam-
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Kızım 6 aylıktı işe başladım şimdi 3 yaşına girdi Eylül'de kreşe gidecek inşallah.. oğlum 9 ayını gecti komşum bakıyor ona da.. bir yandan evde kalmak istiyorum bir yandan da işe gitmek istiyorum çünkü çocuklar çok bunaltiyor iyi ki ev hanımı değilmişim :) eşim dışarı çıkarmaz destek olmaz en azından iş yerinde kafamı dinliyorum 
(1,140 puan) tarafından
Ne güzel bakacak biri varmış güvenilir.bakacam kimsesi olanlara zor.bu kreşler özel mi oluyor sadece acaba devletin tek anaokulu var değil mi
(2,852 puan) tarafından
Özele verdim ben.. devlet okulu yarım günmüş bezli çocuk da almıyorlar
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yıpranmayan var mıdır acaba ya yardım alan kişiler bile bence çok yıpranıyor çalışmak evden biraz olsun uzaklaşmak iyi gelecektir eminim ama hem çalışan anne olmak hem evin işlerine koşmak seni daha çok yıpratmasın? Biraz daha mı beklesen acaba en azından çocukların kendi kendini idare eder bir yasa gelseler aklın kalmaz en azından ac mı tok mu iyi mi kötümü diye nacizane bir fikir ")
(1,075 puan) tarafından
Evet isin bir de o kısmı var çalısınca ruhen iyi gelecek ama isler daha da artacak dogru .Biraz daha bekleyim de canm gecim derdine  adam cok yogun calısiyor bende calisrsm belki o kadar yogun calismaz diyrm ne bilim.
(4,426 puan) tarafından
Çok haklısın canım bende çalışamıyorum ne yazıkki benim se 3 tane 6 yaş 3 yaş ve 1 yaş çocuklarım elimden geldiğince evden yardım ediyorum el işine yatkınlığim var etamin doğum panosu yapıp sattim etamin saat yapıp sattım makrome takı yeni doğan yün örgü yetişkin hırka bere patik amigurumi bebek dişlik çıngırak oyuncaklı çorap aklıma ne gelirse yapıp satıyorum kullanmadığım tüm eşyalarımı dolap uygulamasından sattım ") işte yeter ki niyetin halis olsun rabbim ger türlü bir kapı aralıyor heleki benim eşim tam okul zamanı kışın 3 4 ay işsiz kaldı ev aidatı doğalgaz falan derken afedersin yılan gibi yerlerde süründüm ama pes etmedim
0 oy
(242 puan) tarafından

İnanın yaristirmak gibi olmasın ama ben daha çok yıprandım 

Kendi cabamla idare eder bir evlilik 
Ardarda gelen 3 çocuk en küçük Cp hastası 
En azından biraz büyütür öğretmenlik yaparım demiştim 
Küçük rahatsız olunca oda muallak 
Afedersiniz tuvalete gidecek zamanım olmuyor
(1,075 puan) tarafından
Tabi ki bizden daha zorlu hayatlari olanlar var asikar orasi .Hasta ,engelli cocukları olan anneleri düsündükce  cok sükur diyorum ama yasarken yine de zor geliyor insana.
0 oy
tarafından

Küçüğün bile kreş yaşına gelmiş, bence kreşe verip çalışabilirsin. Benimkine annem ve kayınvalidem dönüşümlü bakıyorlar ama ben de vereceğim önümüzdeki seneye. Emin ol sana iyi gelecektir :)

(1,075 puan) tarafından
Ya ben koruyucu bi anneyim sanrm.bilmiyrm ki kiyamadim kücük falan diye diye sıkıntiya girdik gercekten okula baslayinca iyi olack tabi ki de biliyrm
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Eskisi gibi olamıyorsun tabiki yipranmislik oluyor ama su gibi zaman sağlıkla buyusunler insallah diyorum hep♥️
(1,075 puan) tarafından
Hayırlısıyla büyüsünler gercekten cok zor ama ruhen özelikle .
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bı gun eşşnle konussan oda calısıyo ama sende evde calısıyon resmen bedenen senın kadar yorulmasamda ruhum kafam yoruldu huzur ıstıyorm bıraz yardmcı ol bir gun olsun sen balsan vs dıyr konus mesela izni hangı gunse bı gun oncesınden cocuklarn yemegını hazr et tatış günü eşin baksın yedırıp ıcırsın dısarı cılarsın gezdırsın sende evde onlarsız dınlen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 483 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (826 puan) tarafından soruldu

379,690 soru

11,366,147 cevap

34,846 kullanıcı

...