0 oy
203 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Günde nekadar açıyorsunuz ben arada aciyorm 10 dk toplam yarım saat izler 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açmıyorum ne gerek var onun yerine oturuyorum şarkı söylüyorum oyun oynuyoruz ****** sesleri sayıların şarkısını söylüyorum 
(27 puan) tarafından
Bunları bizde yapıyoruz zatn
tarafından
Siz yapmıyorsunuz demedim TV açmak yerine bunları yapıyorum dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
ilk cocuguma acmadim 2 yasindan sonra actim ama gordum onun yasina uygun hersey aslinda ogrenmesini hizlatti o yuzden ac cnm ama cizgi film degilde satilar sekiller gibi
(27 puan) tarafından
Ben arada aciyorm yemek yaparkn yada isim olduğunda 10 dk yi geçmiyor
0 oy
tarafından

Kendisi hiç izlemez, izleyecek kadar sabit durmuyor zaten sürekli yaramazlık peşinde olduğu için :D Reklamlar ilgisini çekiyor bazen, 27 aylık bu arada.

(27 puan) tarafından
Benim kızımda sevimli dostları izler.Zatn genel olarak kapalı TV
0 oy
tarafından
2 yaşına kadar kendisi izlemedi hiç izletmek istiyordum aslında ama şimdi izliyor bazen özellikle eğitici çizgi filmler var onları izletiyorum
(27 puan) tarafından
Bizimki sevimli dostları izlemek ister hep başka şeyler ilgisini cekmiyor
0 oy
(453 puan) tarafından
Ben ikinciye hamileyken çok yorulduğum için ilkine aciyordum oyalansin die kizim iyice koptu bizden dünyadan bize tepki bile vermiyordu konuşumuyirdu dogum yaptıktan kısa bir süre sonra tv ve telefonu kestim asla açmadım vermedim suan daha iyi oyun oynuyoruz şarkılar söylüyoruz asla açmam yani
(27 puan) tarafından
Sürekli izlemesi sakincali tabi ben 10 dk dan fazla açmıyorum oda günde 3 defa belki
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ne izlediği çok önemli ben vaktine hiç takılmadım yeterki birseyler öğrensin dedim. Kızım şu an 28 aylik 20 ye kadar sayıyor şekilleri biliyor, gezegenleri biliyor, 20 ye yakın harf biliyor. Faydalı birseyler açarsan öğrenmesini hızlandırırsın. Tabi sende bunları oyunla materyallerle desteklemelisin.
(27 puan) tarafından
Kartları var hergun bakiyorz biliyor artk oyun vs oynuyorz dışarı çıkar çizgi flmde sadece sevimli dostalri izler başka şey açtığımda izlemek istemez aç aç der
(1,169 puan) tarafından
Çok güzel eğitici videolar var bu şekilde de desteklemenin tavsiye ederim
0 oy
(48,704 puan) tarafından
hep açıktı hala acik
(27 puan) tarafından
Bizim kapalı sadece arada açarım çizgi flm
0 oy
(4,700 puan) tarafından
2 yaşından sonra aciyodum çok ilgisini çekmiyordu şuan 3 yaşında yeni yeni oturup izler oda ben odadan çıktığım gibi yine gelir taş çatlasın 1 saat izler kızım 1 yaşında ilgisini çekip bakmıyor 
(27 puan) tarafından
Benim kızım izler çok dikkatli
0 oy
tarafından
27 aylık kızım tvde sürekli açık hiç bakmıyor 
(27 puan) tarafından
Bizimkide surkli bakar açık olmaz TV sadece arada açarım ama aç aç diyor arada eşimde TV kapalı olduğu için heves ediyor diyor
tarafından
İşte taa baştan sürekli açık olsaydı böyle olmazdı canım ben hiç kapatmadım TV sesi olmazsa evde rahat edemem kızımda hiç bağımlı olmadı
(27 puan) tarafından
Çok bakıyor diye kapattım bende canm surkli bakiyordu
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Şuan açık :)  sadce bebk reklamları çıkınca bakıyo onn dışnda çizgi film açarsam bakr yoksa bakmz ama illede açayım dye dretmez 19 ay 1 haftalık 
(27 puan) tarafından
Benimki aç aç diyor genelde TV kapalidir
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ah benimki izler mi kız. Acmıyoruz ama asla izlemez aksine neyi kırsam neyi doksem onun pesinde
0 oy
tarafından
Oğlum 5 yaşında izliyor ama kızım hiç izlemiyor 1 buçuk yaşında.. 
(27 puan) tarafından
Açık olduğu zaamandami bakmıyor
tarafından
Bakıyor ama bisey yapmıyor ya .bi ara odaya geldim abisi izliuor oda dalmış kendine ama hemen benni gördü izlemedi ..surekli geziyor ya
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Açsamda bakmıyokı:)12aylık olcak bu hafta müzik sevıyo genelde sadece trt nın reklamları gelince bakıyo harıcınde bakmaz
0 oy
tarafından
Bn açıyorum izlemiyolar ki :)☺️☺️
0 oy
(7,972 puan) tarafından
1 yaşında hiç izlemiyor dikatini cekmiyor ki TV'ye bakmaz hiç ben telefondan gündeyarim saat 1 saat kadar sevimli dostlar izletiyorum
(27 puan) tarafından
Benimkide açık olsn surkli izler başka hiç birseyle ilgilenmez
(7,972 puan) tarafından
Canm fazla da izletme iyi bişey değil
0 oy
tarafından
Tv hap acik ama bakmiyo bile oyuncak oynuyor.telofon hic vermedim 
(27 puan) tarafından
Sanırım benim kızımda sorun var bizim TV genelde kapalıdır ondanmi bilmem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 192 göst.