0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hanimlar esim sabah 7 gibi ise gider aksam 6

16 Cevaplar

0 oy
(64 puan) tarafından
Ha bu kinu hakkinda kac kez kavfa ettik yok disarlara mi cikayim oyun oynamasam diyor 
tarafından
Evınde kal esınle cocugunla kal mesela ılla tek basına bısı yapmak zorunda mı nıye evlenmıste senın basını yakmıs kı
(64 puan) tarafından
Cok pismanim cok pismanim sabah kalkip dua ediuorum allah canimi alsin aksam dua ediyorum allah canimi alsin hic bir yerde hic birseyxe sansim olmadi ki bunda olsun
(811 puan) tarafından
Bir bebeginiz var ve o annesiz büyüsün diye siz kendinize beddua mi ediyorsunuz? Lütfen yapmayın
tarafından
Niye senın canını alsın Allah hayat esınden mı ibaret bebegın var ustelık arkadasın dedıgı gıbı bunu derken nasıl dilin varıyor o cocuk napar Sensız nasıl agzına alabiliyorsun bunu
-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından
????????????
0 oy
tarafından
Tabiki normal değil.

Eşim gece vardiyasindayken çocuğumuz yoktu ama 

Sabah 9 gibi gelirdi kahvaltı yapardık konuşurduk çay içerdik çok uykusu yoksa santranc oynar sonra birlikte yatağa girer uyurduk.aksam 7 buçukta giderdi 5 de kalkar yemek yer çay falan içer benimle ilgilenip giderdi. Çocuk olsaydı daha fazla ilgilenirdi eşinle knustunmu bu sorunu
(64 puan) tarafından
Cok konustum daha bir yil bile olamdi evliligimiz okadar cok bunaldim ki  sıkıldım lanet olsun bu evlilige ne zorluklarla da evlendim
(493 puan) tarafından
Çok şanslısın gerçekten Allah dahada iyi etsin
0 oy
tarafından
Burdan okuduklarıma göre çoğu evlilik böyle maalesef canım Allah akıl fikir versin 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Çok saçma tabi ki normal değil. Çocuk mu bu bilgisayar başından kalkmayacak? Konuş birlikte zaman geçirin birlikte çay içmek bu kadar zor olmasa gerek 
0 oy
(888 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun şuan evinde 1 değil 2 çocuk var . Oyun bağımlısi yetişkinler can sıkıcı 
0 oy
(64 puan) tarafından
Bana akil verin ya :(((
0 oy
(493 puan) tarafından
Buda bizim kaderimiz işte arkadaşım kader utansın bizim kaderimizde de mutsuzluk varmış ikinci çocuğu sakın yapma boşanabiliyorsan bence boşan yoksa da benim gibi çek ben boşanma çok istiyorum çünkü iyi olmayacağına emin oldum ama olmuyor işte o yüzden çekiyorum sen düzeleceğine inanıyorsan sabret
(64 puan) tarafından
Ikinci cocugu yaomycm tabi sirf bu yuzden birlikte bile olmuyorum  ogretmenlik mezunuyum sinavi bekliyorum olursa direk bosanacam yoksa ******** ailemede guvenim yok
(493 puan) tarafından
Okumuşsun inşallah kazanırsın mesleğini eline alırsın keşke benimde bir mesleğim olsaydı bunun eline bakıyorum herşeyi minnet herşeyi zehir ediyor ihtiyaçlarımı almaz okumuş olmayı çok isterdim çok
0 oy
tarafından
Ben çekemem oyun oynayan adam ya o ne öyle evde iki çocuk var gibi. Ayrıca huylandırmak istemem ama bu oyuncuların oyunlarda ki sanal kızlarla ayrı bir sohbeti oluyo benim kocam yapmaz deme bence oluyo yani bende biliyorum o oyun ortamını başka bir dünya orası bağlıyor kendine özlüyosun resmen bi an önce eve gitsem de o kişiyle konuşsam diye hiç tanımadığın görmediğin kişi hayatının en eğlenceli merkezi oluyor oyunda ortak bi dünyaları oluyo. Hatta yabancı erkek olduğunda bu sanal kızları onlara karşı koruyolsr yani herşey sanal ama o sanallığın içinde kızı sahipleniyor bunu yüzde 90 ı yapıyor biliyorum çünkü bende oynadım kız olduğunu öğrenmeleri bile yetiyor hemen ayrı bi çekim yaşıyolar bağlanıyolar iki dk oyun hakkında sohbet etmen bile yetiyor ben sana diyim . Hele de gece uyumayıp oyuna bakıyosa ondan kork
(64 puan) tarafından
Valla canim surekli is arkadaslariyla bagirisiyorlar onun disinda bilmiyorum
(64 puan) tarafından
Oyunun adi lol sanirim
tarafından
İstediğinin sesini kısabiliyor diye biliyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah eş,çocuk vermiş ama aile çok olmanın kıymetini bilememiş kocan kuzum
(64 puan) tarafından
Oyle allah canimizi alsinda onunda burnundan gelsin
0 oy
tarafından
Hiç de normal değil 
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin eşini bacım dinleme burdakilerin çoğu ağızlarında tek cümle boşan kurtul oluyor can çıkar huy çıkmaz dua et eşine yapcak baska bişi yok
0 oy
(63 puan) tarafından
Ahh canim sen mi pişmansjn ben mi acaba. Sabah 7 de gider aksam 7 de gelir yemek cay sonra telefon sonra yat uyu sabah kalk kahvaltı ve dinlenme günü bile yok olsa bazen pazar o da evde gecer 6 aylik evliym yeni evliler gibi ne gezebildim ne tatil ettim ne kocamın parasını yedim bazen karin tokluğuna burda dururum diyorum öyle. Bende simdi 5 aylik hamileyim bide sehir merkezinden ilçeye geldim kafamı az vurmuyorum malesef nasil böyle hata ettim diye.
0 oy
tarafından
Eşini oyundan uzaklaştır diyecem de. Zor iş. Kavga gürültü yapsan belki. O da çoçuk küçük. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşini de bunalt yoksa kafayı yersin bıraksın oyunu ilgilensin
0 oy
(563 puan) tarafından
Bence hiç normal degil bütün yükü sana atması oda elini taşın altına koymalı bence. Benim eşimde pert gelir işten ama uyuyana kadar hep ilgilenir hatta o uyutur çoğu zaman. Yani insan kafayı yer öyle olsa 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 472 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 405 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde martmasali (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayca_3535 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 540 göst.