0 oy
529 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Kizlar bu gözlerinin altına tajtıjlari boncuk gibi bunu nerde bulabilirim

image

12 Cevaplar

+2 oy
(27,352 puan) tarafından

Buda yeni moda heral çok itici duruyorlar ya

(2,103 puan) tarafından
Sana o kadar katılıyorum ki duy beni miydi o dizi de bir kız takıyor ya iğrenç duruyor ondan sonra böyle popüler oldu vallaha 30 40 yaşımda değilim 22 yaşındayım daha küçüğüm hatta  ergen de diyebilirsiniz ama  ama hiç bunları sevemedim ben
(27,352 puan) tarafından
Zevk meselesi tabide basit duruyor yani öyle süs gibi ne bilim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilen varmı acabaaaaa
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Benim alt komşu Hindistanlı alnının ortasına yapıştırıyor bunlardan yarın bi sorayım :)

tarafından
Ay hadi inşallah :))
tarafından
Cevap verdimi :)))
(1,733 puan) tarafından
Görmedi henüz ☺️☺️
(1,733 puan) tarafından
Canım konuştum komşumla ama onların ki farklıymış bundan değilmiş kusura bakma sabah yazdı ama benım fırsatım olmadı yazmaya istersen onun attığını atayım sana ama bambaşka bişey
tarafından
Teşekkür ederim canım benim hakkımı helal et yine de
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bi dizi vardi ogrenci gözlerinin altinda bunlar var düşmüyor mu acaba su degince :))
(2,103 puan) tarafından
Evet evet duy beni
0 oy
tarafından
hahahah gecen videosunu gordum gozumde taa var die herkes benden konusuyo diyip tribe giriyorum die ama kizin gozleri cok guzeldi tas olmasa da olur du..
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bir milyoncularda yapışkanlı piercing olurdu burnumuzun kenarına yapıştırırdik hahahahaha aaayyy hatırladıkca çok gülüyorum ")) ve hala var japon pazarlarında bijutericilerde falan buda onu  aynısı 
(2,103 puan) tarafından
Ay sus o diş taşı tam.bir felaket benim yengem de vardı şey demek istiyordum ya disinde birşey kalmış çok kötü duruyor ya mesela ben dişimi yaptırdım ama bir tarafı bildiğin tartar gibi bembeyaz leke dedim dişçiye bu ne niye böyle dedi canım dişin kendisinde de var ya doğal olsun ya dedim tartar yani yok diyo dedim öyle öyle tartar bu bak bende var mı duzelttirdim kazayla yapma bir tartar sahibi oluyordum hahahahahahsh
(4,426 puan) tarafından
Hakshsjshsjsjshshsjjsjshshsh allahım nasıl bir gençlik yaşadık neler gördü  bu gözler raabbiimm sen biliyosun "D çok fena
(2,103 puan) tarafından
Gerçekten neyse ki şimdiki gençlik Bizim kadar ***** saçma harekete girmiyor ( burnuna elbiseninden birşey koparıp yapmıştirmiyor en azından ) ayyyy vallaha çocuğum yapsa derim yazık sakat herhalde hahahahahahahah tövbe Allah'ım tövbe tövbe
(4,426 puan) tarafından
Hsjahsjshajshjshshshshsjsjsjhshsjshshhsjshshsjshhshs oofff akşam akşam çok güldüm valla anılar canlandı gözümde ")
(2,103 puan) tarafından
Sorma valla benimde öyle yaaaa gözümün önünden geçti resmen o zamanlar hahahahajhahahaha bir kez daha kendi adıma kendimden utandım ve midem bulandı birde dansöz kıyafeti vardı bende mor vardı ve ortada dansöz olcam diye geziniyordum sonra dedemle anneannem kaldırdı
0 oy
(897 puan) tarafından
O degilde ben bunu aldım cnm

https://ty.gl/liwk5f0tzu 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Güzel degil kiz ne yapcan onu. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Yıllar önce dişime böyle küçük pırlanta taktırmıştım gençlik işte :) onlara benziyor diş pırlanta diye ara canım
0 oy
(1,486 puan) tarafından
tarafından
Ay teşekkür ederimmm canımmm :)
(1,486 puan) tarafından
Rica ederim şekerim
0 oy
tarafından

millet de hemen yok bu dizide var diye herkes yapıyor vs der şimdi ... 

sıla tokası gibi o zman da herkesin kafasindaydi ;)

bijuteri satan yerlerde olabilir aslında 

0 oy
(4,390 puan) tarafından
annemin fistanlarinda ;DDDDD

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 603 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 695 göst.
25 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arsee (37 puan) tarafından soruldu
0 oy