0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (375 puan) tarafından
Yakın oturanlar için geçerli dediğim hergun görüşüp beraber yiyip içenler var mı eşleriniz bu durumda ne diyor 

12 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Dip dibe de otursam kimseyle hergün iç içe olmam 
(375 puan) tarafından
Aynen eşimde bana öyle diyor madem hergun görüşceksen neden evlendik diyor ama öylede akşamda benle yatmıyor ya anam gündüz gelip birkaç saat banada destek oluyor sonra gidiyor
tarafından
Her evin bir düzeni vardır canım empati kur iyi niyetli bile olsa kaynanan her gün gelsin birkaç saat kalsın ister misin emin ol rahat edemezsin aynı keza eşin de öyledir bu yüzden biraz mesafe köy derim
(375 puan) tarafından
İki çocuğum var destek olup yardım ederse neden istemiyeyim kayinvalidemi
(3,230 puan) tarafından
Papatyaca herkese bir mesafe şart annem bile olsa  bu mesafem sayesinde herkesle aram iyidir ablam çok sıkı fıkıdır her gün içiceler kavgaları eksik olmaz
tarafından
Bana destek olup yardım etse bile istemem ileride laf edeceği iyilikler yapmasın kimse bana. İnsanoğlu çiğ süt emmiş kendi kaynanam bile yardım etmeyi çok istedi Allah var iyi kadın lohusaligimda filan bir şeye ihtiyacın varsa söyle dedi ben dikişli dikişli yemek yaptım kabız oldum açım yemek getir demedim ilerde ters düşersek laf eder diye. Böylesi daha iyi Allah kimseye muhtaç etmesin
-Reklam-
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Ben 1 saat arayla oldugum icin cvp vermiycem :)
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yurume mesafesi evimiz otorbusle 5 dk her hafta gorurusurz o gelir ben giderim ağzını açmadı bu zamana kadar actirmamda zaten bir annem var onuda hayatta ezdirtmem.
(375 puan) tarafından
Benim esim anneme emanet etmek bile istemiyor çocuğu oysa ondan iyi bakan mı var
(1,918 puan) tarafından
Kime birakiyonuz ya
(375 puan) tarafından
İşte bıraktirmıyor eşim annem gün içinde gelip isim varsa bebeği oyalar yada büyükle oyun oynar işlerimi hallederim ama dışarı çıkalım anneye bırakalım yok bizde
(1,918 puan) tarafından
Hadi ya annenimi sevmiyor eşin
(375 puan) tarafından
Yok sevmediğinden değil de ne bileyim artık batıyor heralde
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok yakın değil arabayla 25 dk eşim haftada 3 defa falan götürüyor beraber yiyip içip geliyoruz sorun etmiyor ne zaman istesem götürüyor Allah razı olsun 
(375 puan) tarafından
Bizim çok yakın  esim istemiyor artık
(63 puan) tarafından
6 aylik evliyim daha bundan sonra gidipte yemeklerini yemem bu lafın üzerine gidersem kendime ayıp
(375 puan) tarafından
Nazendecee   sanırım senin eşin değilde ailen sorun çıkardı galiba
(1,210 puan) tarafından
Ayıp etmiş ben yapmıyorum eşim kendi yap diyor hep annen bize yapıyor diyor bazı erkekler gerçekten değişik ya onun anasına hergun gitsen birşey demez
(63 puan) tarafından
Kendi annemden bahsetmiyorum kaynanadan bahsediyorum kızlar kayananaya gidince tencere tencere yemek götürecekmisim ya da ben gidince orda tencere tencere dokturecekmisim
0 oy
tarafından
Aynı binadayız annemle eşim hiç karışmaz hatta bizim ev çok sıcak oluyor annemin ev serin olur orda durun çocuk bunalmasın der hep 
tarafından
Ama neden ki yani bir sebebi mi var eşinin neden istemiyor
(375 puan) tarafından
Kendi ailende olsa hiç birsekilde yaranamıyorsun
(375 puan) tarafından
Niye hergun gelince burda yiyip içip gidiyormuş
tarafından
Off çok saçma yaaa yese nolur ki bizde hiç sorun olmuyor canım bak 1 aydır annemin evine iniyorum sabah kalkınca orda pişiyor yemek dün pazara gittim eşim hiç sesini çıkarmadı direk annemin eve çıkardım poşetleri eee annem 1 kişi biz 5 kişiyiz sen düşün ynı şekilde annemde alışveriş yapar hiç senin ev benim ev lafı olmaz aramızda
(375 puan) tarafından
Bizimde olmaz annemde yeri gelir alır yada para verir ki bizde gideri anneme oda esim ne severse onu yapar ama işte yaranamıyor damada istemiyor söyle anana gelmesin artık dedi bi sinir oldum sen karışamazsın vs.. koptu kıyamet
0 oy
(189 puan) tarafından
Aynı sitede aynı apartmandayız aramızda beş kat var. Sürekli beraberiz. Eşim genelde gece çalıştığı için ben akşamları hep ordayım. Eşim de gayet memnun bu durumdan yalnız kalmadığı için. 
(375 puan) tarafından
O kadar yakın olsak boşanırız heralde
(189 puan) tarafından
Üzüldüm sizin adınıza aile sonuçta. İnsan rahat olmak ister. Eşim kendi istemişti buraya taşınmayı. Öncesinde de sürekli gelirdik.
0 oy
(54 puan) tarafından
Kaynanam üst katımda annem alt sokağımda uyku yeme saatlerimiz farklı olduğu için yeme içme ayrı eşim işten gelince yemeğimizi yeriz bazen biz üst kata çaya çıkarız bazen onları bize davet ederiz çocukları hergün sokağa çıkardığım için annemi hergün görüyorum arada kahvaltıya gidiyorum çaya kahveye gidiyorum :))
(1,849 puan) tarafından
Dünyanın en şanslısı sen
 olabilirsin :)
(54 puan) tarafından
Çok şükür canım evlendim hiç alışma sorunum olmadı mahalle komşular aynı o zamanlar çalışıyordum işyerim değişmedi 11. Senem 2 çocuğum var okula götürüp getirirler işim olsa bebeğime bakarlar sağolsunlar :)
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben hemen hemen her gün giderim annemlere evimiz yürüme mesafesi 5 dk ama akşam olunca eve gelirim eşim işten gelmeden bu zamana kadar da şükür bı şey demedi hoş demeye hakkı da yok zaten gitmedigim gün kendi söyler git diye çünkü bizim evimiz çok sıcak oluyo gündüzleri annemlerin öyle değil o da git evde sıcağa durmayın der hep bana 
(375 puan) tarafından
Bizde hergün görüşüyoruz ama evde ne pişiyorsa ye öle git oluyor ben oradaysam yada o bendeyse esim bu sıralar çok taktı anama gelmesin artık diyor
(3,505 puan) tarafından
Himm belki evinde yemek istiyordur bence sende gidiyorsan akşam yemek için evine geç yemeğini yap eşinle ye en azından takmaz o da
(375 puan) tarafından
Walla.o kadar sinir oldum ki önüne yemek yapıp koyasım bile yok söylemek var birde tavır yapıp emir verir gibi söylemek var şimdi mi battı anam ne zamandır batmıyorda
(3,505 puan) tarafından
Yani orası senin de evin bu şekilde söylemesi hiç doğru değil tabiki canım ama bilenme sende eşine belli ki bı şey hoşuna gitmemiş ondan tavır yapmış üstüne gidip adamı daha çok inada bindirmek yerine bence sende akşamları evinde ol bı süre böyle devam et inadına gitme o da durulur elbet ama sen üstüne gittikçe daha çok inat yapar o da boşuna huzursuz olmayın derim
0 oy
(887 puan) tarafından
Karşı apt oturuyor annem genelde ordayım yemek içmek hep çağırır eşimde sever bizimkileri oda akşamları gelir bizimkilerde oğlu gibi gördüğü için sürekli bir arada olalım isterler sorun etmez eşimde sever yani sohbet muhabbet etmeyi 
(375 puan) tarafından
Bizimkide severdi canım ama şimdi artık suratından belli oluyor istemediği
(887 puan) tarafından
Belki aralarında birşey olmuştur belki birşeylere bozulmuştur canım sorsaydın eşine ben 13 senelik evliyim şükürler olsun bir sıkıntı çkkmadı ççıkmaz inşallah
(375 puan) tarafından
Sorun olduğunu sanmıyorum öyle olsa bilirdim
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Eşim öyle bir insan değil Allaha şükür gerçi gurbetteyim ama şimdi bile istediğim zaman gönderir annem dün gitti ben ağladım diye istiyorsan sana da bilet alayım dedi ev topluyorum diye gidemedim yakın olsak ben gitmesem eşim zorla gönderir annemi çok sever
(375 puan) tarafından
Ne güzel valla aferin enişteye
(7,689 puan) tarafından
Kayinpederim de öyle kaynanam annesiyle aynı mahallede her gün görüşür eşim de ne gördüyse onu yapıyor
(375 puan) tarafından
Doğru aileden geliyor demekki
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Bisey demez sadece caya anneme tatlıya bana kahveye kardeşime falan yaparsam ne o bi yerde yiyin için ayrılın der:DD
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Hayır çıkartmıyor ama benim eşimin huyu farklı tabi o hep gez toz hep evde kalma düşüncesinde ben gitmesem mutlaka kendi benimle plan yapar o yüzden isteğim zaman aileme giderim zaten gebeliğim riskli diye 5 aydır annemlerdeyim 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,729 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ikicanbirbeden (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 422 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
27 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Minikii (512 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 384 göst.