0 oy
120 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar ilk defa bugün mutfakta karınca gördüm 1 2 tane gördüm ilk dedim yanlışlıkla uğradılar heralde aldım öldürdüm valla çoğalmasınlar diye neyse sonra misafirliğe gittik geldik bde ne gçreyim tezgahta 20 25 tane var çoğalmışlar özellkle prizin etrafınfa ordan mı çıkıyolar çözemedik heryere tuzlu su elma sirkesi karışımı döktüm yağ çöz sıktım öldüler ama yine çıkmalarından korkuyorum yerini henüz bulamadık bunlardan nasıl kurtulurum fikir verin nolur heryerim kaşımmaya başladı huy kaptım iyice

8 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Küçğk bebeğin varsa yahut çocuk kırıntı dökmemesine dikkat edin yahut hemen süpürün kırıntıya çok geliyorlar bizde vardı köşelerden çıkıyolardı alçı sıva ile kapattık karbonat sirke karışımı sıktım gördüğüm yerlere çok şükür bittiler 
(774 puan) tarafından
Bende öyle yapayım bari teşekkür ederim oğlum 7 aylık daha öyle pek bişy yiyip dökemiyor tezgahta var karıncalar hep bugün yeni yeni çıkıyolar işte erkenden önlem almak istiyorım devamı gelmesin dabs
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Bizim balkonda yuva yapmıştı süpürgeyle süpürdü

M sonra Allah affetsin silikonla kapattım orayı artık yok alçı yaotip tutmayınca silikon tabancasıyla kolayca sikip kapattım 
(774 puan) tarafından
Yerini bulabilirsem bende öyle yaparım artık napim
(7 puan) tarafından
Yerini bulmazsaniz bitmezler bı anda çoğalıyorlar umarım yerini bulursunuz
0 oy
tarafından
Karıncaları öldürmek yerine başka çözüm bulabilirdin bir el süpürgesi ile alabilirdin 

Limonu ikiye böl suyunu sık kenara koy sadece sıkılmış limon kabuğunun içine nane dök tezgahının kenarlarına koy birde salatalık kabuğu koyabilirsin gelmiyorlar onların kokusuna pek annem öyle çözüm bulmuştu baya azalmıştı sonra yok oldu 
0 oy
tarafından
Eczane de ilacı var sprey onu al biz her ay alirz çok fazla bizdede 
0 oy
(171 puan) tarafından
Çıkan yerlere tuz dökünce gidiyor ama dikkatli olmak lazım geri gelir kapanıcak bir yerse ya alçı ya çimento ile boşlukları doldurun 
(774 puan) tarafından
Yerini tam bulabilirsek yapıcaz da emin değiliz prizden karınca çıkarmı karınca ya sadece ordan şüpheleniyoruz şuan çünkü orda biraz yoğunluk var çarpılırız die hiçte korkmuyolar ya vallahi:)
(171 puan) tarafından
:))))) canım priz düğmesinin altında yanında fln delik varsa gelirde yoksa gelmez
(774 puan) tarafından
Tezgahta fiş taktığım priz ikili fiş takma priz var yanyana birinden çıkıyo işte anlamadım ama akşam ki yaptığım karılık işe yaramış belliki.. sabah yıkadım sildim karınca ilacı sıktım prizin çevrasine bakalım inşallah çıkmaz :)
(171 puan) tarafından
İnşaAllah da detaylı bak duvarda delik yoksa piriz degiliginden geleceğini sanmıyorum iyi bakın
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Kız geçen biri burda post açmıştı sizi öldürmek istemiyorum lütfen evimden gidermisinz demiş:Dd gitmişler 
(774 puan) tarafından
Aa dur bende bi diyim :)))))
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Karınca zehiri tek çözüm 
0 oy
(859 puan) tarafından
Diğer postta yazmışlardı tarçın tozuna gelmiyorlarmış  çıkan yerlere dökülüyormuş 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 84 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Krtls_01 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde pratik-bilgiler (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 451 göst.