0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
5 aylık bebeğim şu aralar uyumak istiyor devamlı 9 da kalktık şimdi gözlerini ovusturuyor ağlıyor 1 saat anca oldu kalkali öyle kusması falanda yok beslenmesi de iyi hiç bir promlemi yok sizce neden normal mi bu durum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
O aylarda uykunun en zirve donemindeydik bırak uyusun bebe 
(162 puan) tarafından
Sakıncası yok değil mi
tarafından
Yok kizzz benim bebede 1 saat 1 buçuk saatte geri uyurdu keşke şimdi yine o döneme dönsek 10 ayligiz abowwe uyumak endir unuttuk
(162 puan) tarafından
Ben uyumasını istemiyordum çok sağolun bilginiz icin
-Reklam-
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Şuan 8 aylık olmak üzere bacım 5 aylıkken biz çok düzenliydik şimdi düzen müzen hak getire canı ne zaman isterse ozaman uyuyoruz okadar direniyor ki uykuya son zamanlarda delircem 
(162 puan) tarafından
Uyutuyummu sizce
(5,863 puan) tarafından
Uykusu geliyosa uyut ben 6 aya kadar kahvaltıdan sonr geri uyutuyordum çünkü uyumak istiyordu
(162 puan) tarafından
Uyuttum geri uyudu
(5,863 puan) tarafından
Uyusun bırak normal 2 2.30 saatte bir uyuması sabah uyandıktan 1 saat sonra uyuması normal
(162 puan) tarafından
Çok sagolun
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Benimki 4 aylık oldu canm dün 

Ne zaman isterse uyuyor bi düzen kurmadım 

Genelde gündüz pek uyku yok dışarı falan çıkarsak yoruluyor uyuyor akşamları 9 9 bucuk da uykuya geçer 
0 oy
(12,646 puan) tarafından

Benim kız bügun 3 aylik oldu 

Gece 8,9 da uyur gece emmek için iki kere uyanır gerı uyur kaldığı yerden. Sabah 7 de alarm gibi kalkar her gün :) Gündüz keyfine kalmiş bazen çok iyi bır buçuk saat oyalayıp uyuturum bazen direnir uyumaz

(162 puan) tarafından
O zaman bizde öyleydik yeni oldu bu durum
0 oy
tarafından
Aynı durum bende de var. 4. Buçuk aylık. Uyandıktan kısa bir süre sonra uykusu geliyor bazen oyalıyorum gün içinde çok uyutmamaya çalışıyorum yoksa gece uyumuyo 
(162 puan) tarafından
Bende kardeşime soruyorum diğer kişilere sorunca sen uyutuyorsun bu çocuğu uyutma daha ne uyuyacak gibi laflar geliyor
tarafından
Herkes ayrı konuşuyor haklısın valla. Bende onun için herkese kulak vermiyorum
(162 puan) tarafından
Şunu öğrendim ki her bebek kendine özelmis onlarınki uyumuyor diye kendileriyle kiyasliyorlar
tarafından
Tabi ya. Her bebek bir değil. Herkes konuşsun ama sen duyma çünkü duymak üzüyor bazen
(162 puan) tarafından
Aynen çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bırak uyuyorsa uyusun benim bebe 7 aylık yavaş yavaş kendisi düzenini kuruyor uykusu gelince yatıyor gelmeyince beni yiyor
(162 puan) tarafından
Bu aylarda sizin bebe nasildi
tarafından
5 aylıkken benimki baya uykucuydu daha çok uyurdu şimdi uykusu azaldı akşam 12 yatar sabah 7 kalkar gece hiç kalkmaz emer yatar saat 9 gibi gene kalkar oynar bir daha emmek isteyip emip uykuya dalar 12 kadar sonda kalkınca kahvaltı yapar kahvaltıdan sonra gene uyur saat 1 bazen 2 gibi kalkar daha yatmaz saat 6 bir daha yatar 8 kadar sonra 12 kadar yatmaz bazen değişiyor huysuzlanmasin diye karışmıyorum uyku düzenine

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
7 cevap 160 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 35 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (334 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...