0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Ya güzellikle konusuyrm anlasamyrz kavga ediyrz anlasamyrz ne yapacagimi sasrttm artk akıl verin bana lütfen .Kendisi ögretmen okul zamanı zaten yogun calisyr yorgun geliyor koskoca üc ay tatil oldu evde bir gün durmadı yok babasınn isine gitti ,yok baska is .Yetmedi ekstra bi taksi isi buldu benim istememe ragmen ona da devam etti .Şu koskoca tatilde bi dört gün tatile götürdu getirdi yemin ediyrm üc gündür evde yok calismaya gidip duruyor.Ve neymis bugünde gidecekms ölmüs yorgunluktan ayaga kalkacak hali bile yok hâlâ is pesinde herhangi bi borcumuz da yok öyle büyük hani bunun icin bu kadar cabalasin diyecegm. Güzelce konustuk daha üc dört gün önce evde sürekli cocuklarla o baba desteksiz zaten es olarak destek görmyrm ama en azından cocuklar acisindan bayaga yıprandm .Yemin ettim  cok büyük gidersn gelmeyceksn madem diye yok hicbir sekilde umrunda degil yine bildigini okuyor Allah icin bana akıl verin ya ne yapayim daha nasıl anlataym bosversm olmuyor ustüne düssem kendimi yıprtmkla kaliyrm...

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac çocuğun var bilmiyorum ama belki oralara ilerde mal bırakmak için cabaliyordur ev araba vs alicak
(1,080 puan) tarafından
Yok canm öyle dusuncede birisi degil iki cocuk var onun derdi borc yapmasan gecineyim
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bılemedım canm bırak nr halı varsa görsün diycem ama yorulmussun destek görmek ıstıyosun gezmeye gelınce benımkı rvde yogunda calısmıyo ama bı senedır bırak yazı bı senedır parktan hastaneden baska bı yere cıkmamıs bırıym gurbette konu komsu arkadas vs hıckımse yok 
(1,080 puan) tarafından
Bende kendi memleketimdeyim ama yalnizim kimse yok arkadasm yok oyle diyrm bırakm ne hali varsa gorsün ama gercekten bana destek olmasa da olur bosverdm artk ama iki cocugun yükü agir gelmeye basladi sürekli ayni seyler yıprandm dogru
(2,705 puan) tarafından
Dogrudur canm Allah kolaylık versın zor
0 oy
(3,869 puan) tarafından
ne yapsan olmuyor canim . benimki de oyle sabah 7 de gidip aksam 11 de geliyor , pazar gunleri bilgisayar basinda calisiyor . tatil yapmayi sevmiyor .,daha ne kadar calisabilirim derdinde . ben biraktim artik 5 sene oldu evleneli . kayinpederim de boyle ama inannilmaz caliskandir 
(1,080 puan) tarafından
Zaten benim kayinbabam da öyleymis bu da izinden gidiyor iste ne kadar kötü ama yarın bir gün cocuklar benim icin para kazandn demeyecek bana ne kadar vakit ayırdn diyecek
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Tek öğretmen maaşıyla ev gecindirmek pek kolay değil,hele ki kirada ve 1 den fazla çocuk varsa. Maddi olarak yetmiyor olabilir:(
(1,080 puan) tarafından
Ya canm o zman bende calisaym diyrm zaten tamam ekstra is de yapabilir ben onun icin bir sey demiyrm ama surekli surekli de olmaz ki
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Allah sana sabır versin zor öyle de benim eşim asgari ücretli ev kira borç da çok ay sonu zor geliyor ama ek iş bende istemem oda istemiyor bizle de vakit geçirmesi lazım çocukların baba ihtiyaçi var
(1,080 puan) tarafından
Ya iste bende onu düsünuyrm ve dediginiz gibi ya asgari ücretle kac tane cocukla gecinen insanlar var onlar nasil geciniyor ben anlamyrm.
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben de eşimi işe sokmaya çalışıyorum daha yüksek maaşlı şmdiki işi rahat ama parası yetmiyor

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 440 göst.
19 Ocak 2020 Aile kategorisinde nrdn91 (1,849 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 313 göst.
19 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mursi (533 puan) tarafından soruldu
+1 oy
38 cevap 352 göst.
2 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.