+1 oy
816 göst.
Moda kategorisinde (7,184 puan) tarafından

image

nişan elbisemde acikti kapattirdik ama buna icine badi gibi birsey diktirsem diyorum buna yakin bir kumastan ister acik ister kapali giymek icin üzerinde inciler var kollarinada diktirsem nasil olur devami gibi olur mu sizce hic yaptirdiniz mi 

21 Cevaplar

+3 oy
(12,851 puan) tarafından
Yani harcadığın paraya değmez bunların modası geçti zaten 
(7,184 puan) tarafından
150 ye yaptirsam o fiyata boyle elbise bulamam uzerimdede hos duruyor ama hic giynemedim acik oldugu icin
(12,851 puan) tarafından
Kapandın mı canım o yüzden mi yaptırmak istiyorsun
(2,086 puan) tarafından
Yazar gecerime katılıyorum uğraştığını değmez  bencede
(7,184 puan) tarafından
Önceden kinaya filan acik gidiyordum bizde bayan arasi olur esim gondermiyor bu elbiseyide abimin kinasinda giydim 1 kez kapaliyim zaten simdi elbise alayim desem 500 u gozden cikarmam lazim elimde olani degerlendireyim istiyorum canim
(4,133 puan) tarafından
İkinci el olarak sat bunu, sezon sonu uygun fiyatli elbiseler bulabilirsin, ugrastigina degmez, hadi yaptitdin diyelim dusundugun gibi olacak mi bi de ya cok kotu olursa masraf etcen bide
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence guzel olabilir cnm
(7,184 puan) tarafından
Fikir guzel gibi ama olur insallah baska fikirler acigim :)
0 oy
(530 puan) tarafından
Tül olması lazım bence 
(7,184 puan) tarafından
Bi sorayim terziye
0 oy
(393 puan) tarafından
Olur canım güzel olur
(7,184 puan) tarafından
Dimi tesekkür ederim
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Hem acık hem kapalı ıcın düşünüyosan üsttekı dantel tarzdan diktir kollarını 
(7,184 puan) tarafından
Icine astar olucak tabi de bi sorayim dantelin aynisi olmasi gerekir ama devami gibi gorunmesi icin
0 oy
(1,716 puan) tarafından
Mağaza çalışmış biri olarak söylüyorum bu tarz abiyeleri kapattirmak biraz zor baya usta bir terzi lazım ve aynı renk tül bulmak çok zor bir ton koyu yada açık renk olsa sırıtır sana tavsiyem dolap yada gardrop gibi bir uygulamaya koy sat yerine başka kıyafet al.
(7,184 puan) tarafından
Satsam bile ederine satamam canim elbisenin kumasi filan kaliteli 1 kez giydim sıfır gibi ama 2. El olucak ister istemez annemin gelinlik nisanlik satan bir yerde arkadasi var bi onunla görüsmem lazim baya guzel yapiyor o
0 oy
tarafından
Gelinlikciler çok güzel kapatıyor ayni kumaşından arkasina yama gbi felan yapıyorlar belli etmeden güzel oluyor
(7,184 puan) tarafından
Insallah olur canim bende olur diye dusunuyorum
0 oy
(634 puan) tarafından
Yani şimdi aşırı güzel bir elbise olsa kapattir giy çok güzel derim ama değmez yani hiç güzel degil
(7,184 puan) tarafından
Zevk meselesi senin zevkinde bana hiç güzel gelmeyebilir
tarafından
Onun hoşuna gitmiş ve soruyor !
(7,184 puan) tarafından
Yokta zaten elbise güzelmi diye sormadim kapattîran var mi diye sordum
(634 puan) tarafından
Arkadaşlar kötü birşey demedim neden linclediniz şimdi beni anlamadım tabi zevk meselesi ama fikir sormuş bende ugrasmasin diye fikrimi söyledim yani hepsi bu
0 oy
(5,311 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kollarına içini göstermeyen fırfır kumaş var direk kol olarak diktire blirsin yada tülden kollu panço diktire bilirsin  butarz 

(7,184 puan) tarafından
Hmm hic görmedim fırfır kumas bi bakayim canim sağol
(5,311 puan) tarafından
Burs kumaş d veya kumaş pazarında var cnm
(7,184 puan) tarafından
Sağolasın canim bir bakayim
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Olabilir neden olmasn güzel de olr
(7,184 puan) tarafından
Tesekkür ederim canim
(1,307 puan) tarafından
Rica ederim canım inşaallah gönlüne göre olr
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Icine badi degilde tamamen kollu güpür yaptır  ustundeki model den icinede ayni renk astar ayni gogus altinin oldugu giibi bence oyle yapılabilir. Obur turlu badi falan hic hos durmaz canim. 
(7,184 puan) tarafından
Badi gibi giynilebilir olucak diye örnek verdim kumasi tabi uygun olucak canim gupurunde aynisini bulabilirim umarim desenli ya
(7,402 puan) tarafından
Canim aynisini bulamasan bile sen farkli bir gupur alirsin ustunu tamamen değiştirir sin.
0 oy
tarafından
Yeğenim de aynısı var kumaşının aynısından kolluk yaptı çok güzel oldu tavsiye ederim 
tarafından
Çok isterim ama ben başka şehirde oda başka şehirde valla
(7,184 puan) tarafından
Sana atsa fotosunu sende buraya
(7,184 puan) tarafından
Neyse canim belki kaldirmistir sıkıntı olmasın
tarafından
Söylerim cnm yinede
(7,184 puan) tarafından
Tamam canim tesekkürler
0 oy
tarafından
Aynı renk aynı ton bulabilmen çok çok zor
(7,184 puan) tarafından
Gelinlikciler nisanliklari filan kapatiyorya ordan dusunmustum canim
0 oy
(361 puan) tarafından
Bence koluna bisey eklemek yerine ustune giyebilecek bisey al baska seyle de kullanmis olursun 
(7,184 puan) tarafından
Hmm düşüneyim teşekkür ederim canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Icine badi yerine üzerine yarım kaftan yahut bolero dikilebilir göğüs tekolteside 3 4 kat hayal tül ile kapatılır giy çıkar tarzında olursa da hem bu elbisenin modeli bozulmaz sıkıldığında gerekirse satarsın hemde daha muntazam güzel olur aksi halde içine badi yapmak ya da bustiyer yapmak falan daha demode gösterir diye düşünüyorum 
(7,184 puan) tarafından
Benim nisan elbisemde acikti kapatildi bende ondan yola çıkarak dusunmustum sağol canim
0 oy
(598 puan) tarafından

Sadece eteğini kullanıp üstüne bişey ayarlayabilirsin bence mesela bak bunun gümüş rengi gibi bişey alınabilir üstüne 

image

(7,184 puan) tarafından
Hmm evet buda mantıkli teşekkür ederim canım
(598 puan) tarafından
Rica ederim canım elbiseyle aynı renk yaptırırsan eğer beline bir de kemer al
(7,184 puan) tarafından
Kesimi filan hoş üzerimde zarif duruyor severekte aldim hatta bu elbiseyi denedim öyle çok begendiler guzel tasidin dediler abimin evlenecegi kiz ortada yokken kinasinda giyerim diyip aldim bir kez giydim içimde kaldi :))
(598 puan) tarafından
İçinde kalmasın canım fiziğine gidiyorsa bu attığım gibi üstüne bişey al şık olur gayet. Hatta benim böyle tül etek üstüne siyah pullu üstüm var tam belden yakın olsak bi denerdin olursa verirdim
(7,184 puan) tarafından
Ay çok teşekkür ederim balım düşünmen yeter
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Canım terziye götür.

O birşey söyler yapalım bile der belki.. Terzi bilir işini sen yaptırmak iste yeterki

Moda geçmez.moda sana uysun.:-):-):,-)
(7,184 puan) tarafından
Evet en iyisi öyle olacak zaten annemin gelinlikcide arkadasi var bi ona gidip sorucam benim nisan kiyafetimide ordan almistik acikti ve kapattirdik o yapti yine oraya sorayim en iyisi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Onun yerine kollarına ve göğsüne aynı renkte gupur taktir cnm 
(7,184 puan) tarafından
Tek güpür yetmez canim astarli olmali icini göstemeyecek terziye gidecek zaten de burda yaptiran varmi bi sorayim demistim
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Bende buna benzer bir elbise almıştım satan magaza kapatırız dedi ve afedersin bı.k gibi olmuştu elbise. Sinirimden kaç saat ağladım elbiseyi de geri almadılar bende suratlarına fırlattım param da çöpe gitti 
(7,184 puan) tarafından
Niye olmadi canim benim nisan elbisemde acikti kapattilar guzelce
(14,003 puan) tarafından
Yapmamışlar çok farklı bir kumaş kullanmışlar berbat etmişlerdi her yeri pot duruyordu renk tonu farklıydı
(7,184 puan) tarafından
Ay onlarda tam beceriksiz mis
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben bu tip elbiseye ayni renk satenden ek diktirmistik birlesik olarak ayri dikeceksende saten olarak veya birebir benzer kulas olarak diktir guzel duruyor kotu olmuyor boynu balikcik veya bisiklet yaka olabilir
(7,184 puan) tarafından
Aslinda tülün altıda saten güzel durabilir satende

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 549 göst.
0 oy
7 cevap 290 göst.
21 Eylül 2022 Moda kategorisinde Ümranşen (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 581 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy