0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Merhaba hanimlar aranizda ilahiyat ilitam okuyan varmi sinavlari nasil klasikmi şıklımi cok zormu :kissing:

2 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Mehaba. Temeliniz olmaz ise sınavları fazlasıyla zor. Sınav şekli kaydoldigunuz üniversiteye göre değişiyor fakat genelde test. Eğer kaydoldigunuz üniversite istanbulda ise sınavlara kendi sehrinizde girebiliyorsunuz fakat başka sehirdeyse vizeler genellikle online finallerde universitenizin bulunduğu şehirde yapılıyor. 
(3 puan) tarafından
Peki ezberler nasil ben onlisansi bu sene bitiriyorum da ilitam dusunuyorum ama ezberim yok cok zorluyolarmi ezberde
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından

Hiç ezberiniz yoksa ezberde  sizi baya zorlayacaktır. Bendeki ezber programını atayım örnek olarak

image

(3 puan) tarafından
Bunlarin hepsini bi anda hepsinimi okutuyolar ezberim yok malesef mulakat seklindemi oluyo bu ezberler kusura bakmayin cevremde kimse yokda bilgi edinecegim ondan soruyoeum :)
(83 puan) tarafından
İlahiyat ilitam ne oluyor acaba tam olarak bilmediğim için soruyorum
(3 puan) tarafından
4 senelige tamamlama oluyo ilahiyatin açiktan
(29 puan) tarafından
Kusura bakmayın yeni gördüm yorumunuzu giremedim bir kaç gündür cevap vermemişim hakkınızı helal edin. Bu programda ezberleri 2 yıla yani dört döneme yayıyorlar. Sınavlarda kayıtlı bulunduğunuz üniversiteye göre değişiyor. Evet genelde mülakat oluyor. Ki bu bölümde ilerlemeyi düşünüyor iseniz bi nevi ezbere mecbursunuz. Tekrar kusura bakmayın cevabım geç oldu

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
8 Nisan 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 108 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.