0 oy
261 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,918 puan) tarafından
3 gündür kızımın vücudu kabardı pütürlü gibi bizim saglik ocagida randevusuz bakmiyor cocuga alamadim kendi adıma aldim gittim yarim saate yakın mola yapmasını bekledik doktorun içeri girdim adam suratima bile bakmiyor cocugu muane bile etmedi ben alerji olduğunu düşündüm yok adam takmadi bizi nasil sinirlendim anlatamam bisi sorarsan cevap veriyor anlatmiyolar bile neden.oldugunu sık yerliyor sicaklardan mi diyorum ay ne bilim diyor laf söylesem suçlu ben olcam elim boş döndüm al adamı vur yerden yere yani 

12 Cevaplar

0 oy
(1,140 puan) tarafından
Kesinlikle şikayet et bacım.bu ne gevşeklik ya.para kazanıyorsun sonuçta insan gibi işini yapsana yani.

Ben de kaç gündür gidecem randevu yok yazıyor saçmalık 
(1,918 puan) tarafından
Kac kere ettim bunu hamileyken ilac yazdirmam lazimdi 1 saat sira beklemedim sira bana geldi girdim iceri randevusuz almiyom dedi sinirimden ağlamıştım ya
(1,140 puan) tarafından
Saçmalık resmen ya.yakinlarda başka yok mu bacım oraya aldirsan.belki farklıdır oradaki doktor
(1,918 puan) tarafından
Cok uzak annemlerin orda var
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Ya şimdi belki linclenicem ama bazıları gercektem dayağı hakediyor ya o kadsr terbiyesiz doktorlar var ki adam yerine bile koymuyorlar insani demek ki sabri tasanda salıyı direkt
(1,918 puan) tarafından
Esime anlattim bosuna dövmüyolar doktorlari dedi bende aynisi düşündüm onunla gitsem tartisirdi doktorla kesin
(6,441 puan) tarafından
Aynen canım haklısın bazen ben doktorun yüzüne söylüyorum resmen hastalığınla dalga geçiyorlar
(1,918 puan) tarafından
Hic sorma ya
0 oy
(13,884 puan) tarafından
Ay bizimki çok iyi ya. Molada ols abile bekletmemek için gelip bakar. Kendim için gitsem kizimi da muyene eder. Hiç sorun yaşatmiyorlar. 
(1,918 puan) tarafından
Ben buraya geldigimden beri hep sorun yasiyorum ya bekarken saglik ocagina gottigmde cok ilgileniyolardi
0 oy
tarafından
Randevu mu ben bişey olunca telefondan bile arayıp destek alabiliyorum doktor yada aşı yoksa arayıp bosuna gelme diye bilgi de veriyorlar
(1,918 puan) tarafından
Nerde cocuga pisik kremni yazdrmayi unuttum geri gittim yazarmisin dedim siran gecti yazamam dedi ücretli aldim pisik kremni
tarafından
Ne ***** insanlar var ya ben gebelikte kontrole gitmedim bana ulasmaamislar ta anTalya dan babamı bulup aramislar gelsin diye çocuğun aşısi için Vs önceden arayıp bilgi veriyor ne zaman gitsem hemen ilgileniyor lar hatta baya ilgililer Allâh razı olsun mu diyip işleri bu yapmaları lazım mi diyim bilemedim
tarafından
İlaçları falan doktor bana soruyor şu bu var mı diye bebek için ne nasıl kullanılır önce anlatiyor ben çok memnunum herseye önce bebek çok önemli ilacı son care şu gramdan kullanıcaksin çocuğunda aşırı bişey yoksa önce vücudu savassin kafasında ben ilk anneyim ve tecrübesizim bize güzel bi yol arkadaşı oldu doktormz
(1,918 puan) tarafından
Ay keske bizimkide öyle olsa benimde ilk cocugum ama nerdee
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Niye randevusu almıyorlar ki bizim doktor yokken bile başka doktora veriyorlar muayeneye hepte bakıo lar anlamadım. Geçen randevusu gttim zaten sağlık ocağı boştu kızım nezle olmuştu ilac verdi ondan Bi hafta önce kızımın gözü mikrop kaptı gözüne krem verdi o nasıl iş öyle bide çocuk olunca daha önemli 
(1,918 puan) tarafından
Cocuk icin gittim kendim için gitsem hadi dicem belki alerji kabardi üstü hic muane bile etmedi ya
0 oy
tarafından
Ayy yok bacim ben çok memnunum doktorumuzdan Allah razı olsun yıllardır bakiyo bize cep numarasi bile var gece bile msj atsam döner çok seviyorum kendisini Canan ablam o benim 
(1,918 puan) tarafından
Bizmki bosuna para aliyolar valla
0 oy
tarafından
Çoğu sağlık ocağı öyle sanırım. Bizim ebeler falan kahvaltı yapmadan iğne yapmıyor ara ara telefonlara bakmıyorlar. Doktorlar zaten sandalyeden kalkma zahmetinde bile bulunmuyorlar.

Bir gün de aşıya gitmiştim galiba, genç çocuğun biri fıtık ameliyatı olmuş pansuman yaptırmaya gelmiş hemşire ağzını gözünü eğerek pansuman yaptı sonra biz genelde böyle pansumanlari yapmıyoruz hastaneye git dedi çok tuhafıma gitti. Bizim mahalle yle hastane arasında bayağı var yani. 
(1,918 puan) tarafından
Bunlarda öyle bombos saglik ocagi randevu olmadan bakamazlarmis bisi soruyosun terliyolar zorlami okuyo bunlar anlamadim
tarafından
Bizim burası randevusuz bakıyor. Zaten çocuklar için randevu alınmıyor ki bakmak zorundalar yani. Senin yerinde olsaydım hemen sağlık bakanlığı ni arar şikayet ederdim
(1,918 puan) tarafından
Iyi hatirlattin arayimda edeyim bi kere ettim hic bisi olmadi valla
tarafından
Olsun yine et en azından doktor un siciline işler belki sjsjjs
(1,918 puan) tarafından
Haha bencede :))
0 oy
tarafından
Randevu falan gerekmez bizde ebemzle sürekli WhatsApp dan konsurz doktrmzu arar sormm degistr sene 
(1,918 puan) tarafından
Kabul etmiyolar doluymus hepsi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hmm yaz cimere bnu
0 oy
tarafından
Drun tavrı yanlış olabilir de seninki daha yanlış. Önüne gelen dovsun diye yıllarca okudular zaten. 

Hepsini genellemeyin her yerde çürük yumurta vardır. Geneli iyi . 

Önüne gelen döver , öldürür , düşük maaş , fazla çalışma , adamlarda ne yaşama sevinci kaldı ne de meslek aşkı. Sonra drsuz kalınca ağlamayın. 

Bu lafım sadce sana değil aşağıda herkes saldırmış. 

Birkaç yıl sonra küçük bir şey için özele mecbur kalıp dünyanın parasını verince anlayacak herkes. Ama çok geç olacak.
0 oy
tarafından
Bizimkide cok sıkıntı kendi doktorum cok iyi ama kanser hastasi herzaman olmuyor baska doktor bakiyor idare eder hemsireden dertliyim bende geçen gittim cok pisik olmustu kremlerim vardi elimde bunlari kullanmalimiyim yoksa baska yazarmisiniz die doktora sordum gitmisken kg baktirayim dedim zayifladi gibi geldi cnku hemsireye musayitseniz bi tartarmisiniz dedim ya senin randevun yok nie geliosn dedi size randevumu aliniyor alt tarafi kg soyliceksiniz dedim bakti 400 gram vermis bisey olmaz dedi ekime randevu verdi ekimden once gelme cok meraklanirsan eve tarti alin dedi bende size sormicam napicagimi 15 gun sonra tekrar gelicem ve sizde kontrollerini yapicaksiniz işiniz bu sizin dedim cok sinir oldum ama cok degisiklr ya 
0 oy
(9,622 puan) tarafından
Bende buna benzer bişey yaşadım gebelik için kan testi istedim 3 gün üst üste gittim o sıcaklarda yanlış test istemiş testte beta yok telefonda tartıştık beta değeri istedim ütüne basa basa sen öyle bişey demedim diyor halbuki yüzğme bile bakmadı i.t

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 223 göst.
5 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
0 oy
38 cevap 535 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.

380,205 soru

11,382,539 cevap