0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Kizlar bebeğimin ilk doğum günü olacak nasip olursa. Bende haliyle özeniyorum bir yandan da Allah korusun hevesim kursagimda kalir diye korkuyorum. İnşallah bir sorun cikmaz. 

Sizce hangi pasta almaliyim seker hamurundan mi normal mi ilk oldugu için Sanki şeker hamuru daha özenli gibi geliyor. 

Bide fiyatlarını biliyor musunuz. 

Burda normal pasta 10 kişilik 200 liradan basliyor 

15 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından

Ben oğluma bunu yaptırdim bu krem şantili. :)

image

(381 puan) tarafından
Çok güzel mis canım yani normal pasta mi oluyor bu
(7,993 puan) tarafından
Evet ama krem şantili olanlarda güzel oluyor canım
-Reklam-
0 oy
(362 puan) tarafından
Ben resim atayım sen karar ver 
(381 puan) tarafından
At canım bakayım
0 oy
(15,334 puan) tarafından
Bu soruyu ben sormuştum saha once. Çok uçuk fiyatlardan bahsetmislerdi. Postlarimdan inceleyebilirsin istersen. Biz o kadar pahalı olunca kremalı olanı tercih ettik. 2 dk da bitecek bişey çünkü. Üzerine resmini yyaptirdik pastanin. Şeker hamurlu çok pahali
(381 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım çok pahali dur eski postuna bakayim bir
0 oy
(5,240 puan) tarafından

image

kızımın böyleydi şeker hamuru dışarıda yaptık kutlamayı pastanın sadece içini getirdiler biraz pahali oluyor ama guzel olmuştu ama 2 yaş dogum gününde küçük 2 katli şantili yaptircam abartmiycam sizin ilk yaş ise bu sekil olabilir konsetine göre 
(5,240 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sen bilinçli ol yeterli üslubunu degistir bilinçsiz falan diye biseyin modelini beğenip yaptırmışim illa sebep sonuç mu bakcam dolu konsept var her yaş gününde birini yapcam seni ilgilendirir mi sen kendi hayatına bak
(8,365 puan) tarafından
Sen uslubumu bırakta araştır bence kardeş.Kendi hayatıma bakıyorum zaten merak etme.:)
(5,240 puan) tarafından
Araştırmiyorum sen bil yeterli kardeş
(25,224 puan) tarafından
Cemrenin maması çok haklı gerçekler acı oluyo malesef :/
(5,240 puan) tarafından
Cnm ben aa unicorn böyle soyle diyip araştırıp yapmadım yani hoşuma giden bisey kızım görüncede balon falan beğeniyodu o olsun dedim cemrenin mamasi açıklayıcı konuşsa üslubu değişse gene sorun yok eyvallah bilmiyorum derim öğrendim derim ama böyle kendi herseyi bilir tiplere gelemiyorum yani
0 oy
tarafından
Yani benim tercihim normal. Rengi gıda boyasi ilede yapılır ama şeker hamuru pastanin tadida tuhaf. Eşim almıştı içini yiyip hamuru attim tatlı hamur gibi geldi krem şanti veya pasta kremasına gıda boyasi ile daha iyi oluyor

Geçen sene ogluma 10 kişilik pasta yaptırdık 110 TL idi 
(381 puan) tarafından
Ay kiz bende vazgeçicem galiba :)
0 oy
(1,995 puan) tarafından

image

6 ay pstası yaptıtmıştım şeker hamurundan sevmedim ya görünüş güzel ama tadını sevmedim 

yaş psta candır :D

0 oy
(3,680 puan) tarafından
Görünüş olarak şeker hamuru ama yeme bakımından kesinlikle normal pasta şeker hamuru hep çöp oluyor yiyilmiyor paraya yazık bence normal pasta al
0 oy
tarafından
Aman şeker hamurunu yesen yiyemiyosun.tamam güzel ama.

Ne gerek var.

Bence kremsantili yaptır hem uygun hemde heryerini yersiniz
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Canım pastacı eşimin arkadaşıydı şeker hamurunu önermiyorum demişti resimli kar taneli normal pasta yaptırmıştım Haziran'da 300 lira vermiştik 2 kilo falandı yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Görünüş olarak şeker hamurlu ama yenmiyor çöpe gidiyor ben normal yaptırıyorum
0 oy
(1,210 puan) tarafından

Bende aynı durumdayım 24 Eylül de doğum günü çok heyecanlıyım inşallah bir sorun çıkmaz çok amin ben normal pasta yaptircam resimli yada bundan yaptircam aaynisi 10 kişilik 200 TL buda 

image

(2,835 puan) tarafından
Orası neresi cnm baya uygunmus burda 300 den başlıyor
(1,210 puan) tarafından
Adana canım güzel bir pastane birde bana göre pahalı daha ucuz yerlerde var ama güzel olsun istedim
(2,835 puan) tarafından
Vay be ne güzel burası İstanbul uçmuş uçmuş hicbirsey alınmıyor
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Şeker hamuru gereksiz pahallı ve yerken bayıyor
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Şeker hamuru görsel olarak güzel ama lezzet olarak benim şahsı görüşüm hiç güzel değil 

Ben klasik pastaci taraftayim
0 oy
(11,438 puan) tarafından
Kesinlikle normal pasta şeker hamuru çok ağır ben nikah için heveslendim yaptırdım da hiç beğenmedim ölecek insan sekerden
0 oy
tarafından
Şeker hamurundan daha gösterişli şetler yapılması imkanı olmasına rağmen her tabakta kenara sıyrılan bir parçadır. Ben normal tercih ederdim. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
8 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
20 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Kurabiye0 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 222 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,364 puan) tarafından soruldu

381,711 soru

11,427,316 cevap

34,987 kullanıcı

...