0 oy
1,073 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Dysonun 7-8 binlik kablosuz dik supurgesini mi alsam. Eşim dik supurge alma taraftarı.

Yoksa robot süpürge mi alsam. Ben robot almak istiyorum. İstediğim zaman çalıştırırim diyorum. Günde 2_3 kez bile açarım diyorum. Eşimde o ne süpürecek bence kablosuz dik supurge alalım diyor. Kullanıp memnun kalanlar hangisini önerirsiniz?

34 Cevaplar

0 oy
(116 puan) tarafından
Bnce çocuğn duruyorsa raht tmzlk yspabiliyosan dysn şarjlı al canm
tarafından
Evet şuan büyüdü biraz daha . 16 aylık oldu ama yinede huysuz iş yapmama izin vermiyor. Birşey yaparken hemen ağlıyor
O yüzden eşim supuruyor bende topluyorum etrafi
(116 puan) tarafından
16 aylk küçk ya hele 2 yaş fln ohoo duemyolr iş yaptırtmyolr. Bnde dyson robot süprge var iyi maşalllah her. Yeri güzl alyo haftada 1 de kendi süprgem var ucız bşeydi toz torbalı dip temzlğmi de onla yapyorm
-Reklam-
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Kesinlikle robot o benim elim kolum güzel kızım diye severim 
tarafından
Markası nedir cnm
0 oy
tarafından
Robot süpürge iyi aslında şöyle açıp bırakıyorsun her yeri temizliyor önünde engel olduğunda hemen duruyor birde parkelerin üzerinde gidebiliyor ama temizliyor mu iyi temizliyor 

Şarjlı dik supurgem de var oda çok çok iyi 
tarafından
Markası ne ijisininde
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Robot süpürge çok büyük kolaylık 
tarafından
Bende öyle dusunuyorum
0 oy
tarafından
Robot al robotum var dik süpürgemi 10 gunde 1 çalıştırıyorum evim hep temiz çünkü robot hergun süpürüyo
0 oy
(622 puan) tarafından
Kesinlikle dik supurge Dyson bikere hiç yorukurum diye düşünme 10 dakikada tüm evi supurursun o rahatlıkta ve asla yormuyor seni yorukurum diye düşünme yani robot süpürge her yere giremiyor malesef 10 dakikada yorulmadan dip köşe temizlemek mi ? Yoksa robot süpürgenin peşine giremediği yerlere bidaha girmekle uğraşmak mi ? 
0 oy
(13,800 puan) tarafından
Çocuklu anneler için robot tabiki de Yere hır şey döküldü sen çocuğuna ilgilenirken o supurusn 

Kenarları veya halililari iyo almıyor deniyor ama benxe alıyor

Oturma odam ve mutfak için turbo da acıyorum  

Mutfağı her gün ıslak.mendil.ile silerdim şimdi mopu takıyorum supuruyor siliyor 

Veya eşyaları kaldırmak gerekiyor diyorlar normal supuruken de kaldırıyorum masanın sandalyelerini felan :)
tarafından
Hangi marka kullaniyorsun
(13,800 puan) tarafından
Xiomi 1c mop
0 oy
(1,169 puan) tarafından
eger o kadar bütçen varsa ikisini de alirdim markasi farkli olurdu alt tatafi ama ikiside olmus olurdu en azindan
0 oy
tarafından
Dik Süpürge tabiki robot süpürge için evin uygun olmalı yerde ufacık bişey bike takılsa sinyal veriyor 
tarafından
Uygun derken ne olmamalı mesela.
tarafından
Paspas sandalye atıyorum hali örtüsü gibi şeyler yani onun rahat sulure bilmesi için onun acısını ferahlatman gerek yine yorulucaksin Dyson bu konuda daha iyi bence
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Evindeki süpürge iyi çekiyor olsaydı eğer robot alman mantıklı olurdu. Dip köşe temizlikte kendin süpürürdün yine. Ancak evde süpürge yokken robot mantıklı gelmiyor canım. Dyson daha kullanışlı olur gibi. 
tarafından
Evet supurgem hiç çekmiyor ama dip köşede yine bir şekilde onu kullanırım herhalde ya
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Merhaba hangi süpürge aldınız acaba 
tarafından
Dik suourge aldım canim
(1,541 puan) tarafından
Robat niye almadınız canim
tarafından
Şoyleki, kablolu supurgem iyi değildi.
Eşimde kablolu suourgemiz iyi çekse tamam robot alalım diycem ama kablolu iyi çekmiyor. O yüzden dik suourge alalim. Sonra robot alırız dedi.
Dyson alacakti ben istemedim gerek yok o kdr para vermeye diye boschun reklamlarda ki suourgesinden aldik
0 oy
(1,920 puan) tarafından
Hem dik süpürge var rowenta hem robot süpürge. Robot süpürge benim için çok iyi oldu hatta dik süpürge hiç almasam da olurmuş çalışan biriyim işteyken çalıştırıyorum robotu eve geldiğimde ev tertemiz. Dik süpürgede güçlü çekim gücünde 20 dk da bitiyor şarjım bütün evi süpüremiyorum bile düşük güç hiçbir işe yaramıyor masa altı kırıntı vs süpürmek için kullanıyorum dik süpürgeyi.
tarafından
Ben Bosch aldım şarjı hiç bitmiyor. 45 dakika kullanım süresi ama daha uzun suuryor. Senin markasından dolayıdır belki. Ben boschun reklamlarda ki suourgesinden aldım çok güzel. Ama tabi robot almasını isterdim
0 oy
(8,200 puan) tarafından
Dik sübutke kulanıyom bozulsa yeniden dik sübürge alırım ben
tarafından
Eski post canim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 182 göst.
19 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
17 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrsnr (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 141 göst.
16 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lasyamm 21- (161 puan) tarafından soruldu

396,231 soru

11,852,795 cevap

35,947 kullanıcı

...