0 oy
126 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (274 puan) tarafından
Hali hazırda normal süpürgem var ama gebeyim ve lekeli geçtiği için (ilki de böyleydi düşük yapmıştım) çok fazla iş yapmamaya çalışıyorum. Elimdeki normal süpürgenin vakumu çok güçlü alerji filtresi de var lakin kullanım sırasında aşırı yoruyor. Kayınvalidemden kalan bluehouse kablolu dik süpürgesi var eski bir sey ama vakumu güçlü olmadığı icin kendimi yormamak adına onunla cekiyorum ufak tefek seyleri. 

Şimdi düşüncem elimdeki normal süpürgeyi satışa koyup kullanışlı bir süpürge almak ama hangisi iyi olur sattığıma pisman olur muyum emin değilim. Robot süpürge en iyisi gibi geliyor ama köşeleri temizler mi saçaklı halım var ona takılır mı memnun kalır mıyım diye kararsızım. Eltim de en iyisi dik süpürge robotlardan memnun kalmayan çok ben normali satıp dik alacağım diyor. Benim gönlüm robottan yana bebek doğduğunda da rahatlık olur diye. 

Sizce hangisi mantıklı elimdekini satıp hangisini alsam? Ya da bu da dursun satmadan mı almaya çalışayım?

Üçünü de kullananlar özellikle belirterek deneyimini paylaşabilir mi?

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Robotum var benim günlük çok işe yarıyor ama detaylı temizlik için büyük süpürgem var ama zorluyor artık iki çocukla da zor haliyle o yüzden dyson aldık ikisinin de amacı farklı ama tabi biri günlük biri detaylı temizlik için hangisini almalıyım dersen büyük Süpürgen varsa ve günlük bişey istiyorsan robot 
(7,444 puan) tarafından
He dik alcam dersende fırçalı alma uç kısmı genelde fırçalı oluyor evi yarım saatte süpürüp bir saat saç ayıklamak saçma , o yüzden dyson aldım daha önce Philips kullanıyordum memnun kalmadım bu yönden sattım
(274 puan) tarafından
Robot süpürgede sehpalar saksılar vs her seyi ortadan kaldırmak gerekiyor diyorlar öyle mi gerçekten? Robot olsa bile normal bir süpürgeye de ihtiyaç duyuluyor mu yani?
(7,444 puan) tarafından
Ben hiç bişey kaldırmıyorum benim giremediğim yerlere giriyor , büyük temizlikte genel temizlikte dikey Süpürge her zaman iyidir günlük temizlik için ideal süpürge açamadığın zaman ya da dışardasın misafirn gelcek uzaktan yönet evi süpürsün senin için hayatı kolaylaştırıyor her gün çalıştığı içinde öyle iş birikmiyor o süpürürken sen başka işini hallet mesela
(274 puan) tarafından
Saçaklı halıda sorun olur mu peki? Bir de siz hangisini tavsiye edersiniz memnunsanız kendi kullandığınız marka ve modeli öğrenebilir miyim?
(7,444 puan) tarafından
Xioami kullanıyorum canım modelini hatırlamıyorum bakmam lazım , saçaklı halıda kullandım ama saçaksız olursa daha iyi olur tabi
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Arnica Tesla premium kullanıyorum temizlikte. Robot süpürgeden normal süpürge gibi temizlik bekleme. Dik süpürge de fakir marka var benim. Pek memnun değilim ondan. Çekim gücü filan güzel aslında ama haznesi alt kısımda koltuk altına filan girmiyo. Ucu üçgen bir de köşeleri iyi süpürmuyor. Ucunu çıkarıp çektiriyorum illa. Ama günlük yemek yedikten sonra hemen masanın altını filan süpürmeye iyi oluyo.
(274 puan) tarafından
Masa altını filan süpürmeye kayınvalidemin eski dik süpürgesi de işimi görüyor cok da iyi oluyor ama robot olsa ona bile ihtiyaç kalmaz diye düşünüyordum. Robot süpürge olsa bile tekrar süpürmeye ihtiyaç oluyor demek.
(8,860 puan) tarafından
Evet canım robot tek başına yetmiyor. İlla bir tane daha lazım
(274 puan) tarafından
Anladım canım sağ olasın
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Robot süpürge tabiki her gün ortalığı topluyorm saliyirm süpürüyor evi hafta 1 kezde kendim detaylı süpüyorm ama elindekini satip almani tavsiye etmem robot günlük temizliyor yine detaylı olarak kendin temizlemen gerekebilir
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Elindeki ana supurgeni satma bende Dyson var ona güvenip Philips i sattım pişman oldum bı kere çekişi güzel değil hep abartı inanki onun marifeti basliklarinda başka bir esprisi yok.supurgelikleri çekmiyor mesela bende gittim ikinci el dandik bı kablolu aldım onunla supuruyorum kenarları ben dysonu sadece halı supururken kullanıyorum onu güzel süpürüyor 
(274 puan) tarafından
Teşekkür ederim o kadar da övüyorlar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mirac (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
19 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulnazyilmaz (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 900 göst.
22 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 159 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Merve111 (67 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...