0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,066 puan) tarafından
Kızlar kanuni Sultan Süleyman hastanesinde detaylı ultrason var mı çektiren varsa gün alma işleri nasıl oluyor Tekirdağ dan oraya gidicem Bilmiyorum açıkcası 

4 Cevaplar

0 oy
(14,025 puan) tarafından
Kadın doğuma muayene olman lazım önce ondan sonra sana elden randevu veriyorlar. Yani ben perinatolojiye gittim daha doğrusu bı farkı var mı bilmiyorum 
(1,066 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim inşallah erkene gün verir okullar açılmadan evime dönmem lazım doktora gittiğimde 19 haftalık oluyorum
(1,066 puan) tarafından
Sen kanuni de mi yaptırmıştın
(14,025 puan) tarafından
Ben gittiğim zaman hemen aynı haftaya randevu vermişti inşallah seninde öyle olur
(14,025 puan) tarafından
Evet canım
(1,066 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(564 puan) tarafından
Kadın doğum bölümünün yeşil alan açması lazım perinatolojiye öyle gidebilirsin canım. Mhrs den randevu alıyorsun. İlla kanuni mi olması gerek. Perinatoloji bölümü var mı kesin emin değilim ama araştırma hastanesi orası illaki vardır. Mhrs den bakarsan varsa eğer görünür orda. Çam sakurada yakın kanuniye orayı da takip et istersen randevu için. Ben çok zor randevu bulmuştum
(1,066 puan) tarafından
İstanbulda yaşamıyorum Tekirdağ da yaşıyorum en yakın zamana bulduğum randevuyu aldım ne yazık ki fazla zamanım yok
(564 puan) tarafından
Tamam randevu alabildiysen demek ki var perinatoloji orda. Olmasa MHRS de çıkmıyor zaten randevu da alamazdın
(1,066 puan) tarafından
Ben kadın doğuma randevu aldım perinatolojiden değil
(564 puan) tarafından
Tekirdağda takip ettiğin doktor yönlendirdiyse perinatolojiye İstanbul'dan da randevu bakabilirsin. Yok yönlendirmediyse önce kadın doğum yeşil alan açacak ondan sonra randevu bulmaya çalışacaksın canım. Belki Tekirdağ'daan geldiğini söylersen boş randevu varsa o gün alırlar seni detaylıya
0 oy
(537 puan) tarafından
Biraz zor alırsin oradan randevu kimbilir kaç ay sonrasına verirler hemen randevu alırım umuduyla gelme sakın 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bunu blmyrm ama doğumda falan kötü davrandiklarini duymustum
(73 puan) tarafından
İlk doğumu orda Yapmıştım berbat ötesi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
8 cevap 169 göst.
26 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serappp (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,299 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 202 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu

379,189 soru

11,350,838 cevap

34,819 kullanıcı

...