0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (134 puan) tarafından
  • Bu gün öğlen gibi normal doğum yaptım arkadaşlar şükür kızıma kavuştum ama doğunda omurganın ortasında lokum yumuşaklığında yenidoğan bebek yumrusu kadar çıkıntı ile dünya geldi daha teşhis konmadı  araştırma hastanesine yönlendirdiler yarın gidicez inşallah internette baktım spida pifida diye bir hastalık en çok buna benziyor yaşayan bilen var mı ne olursunuz içimi rahatlatın çok üzgünüm 

2 Cevaplar

0 oy
(21 puan) tarafından
Hangi sehirdesiniz
(134 puan) tarafından
Isparta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ayrıntılı ultrasona felan girmismiydin yani gebeyken bir şey demediler mi
tarafından
Bı haber var mı canım
(134 puan) tarafından
Canım benim ben tarama yaptırmadım normal ultrason kontrollerine gidiyordum gebeliğin ilk haftalarında oluşan birşeymiş yani öğrensem bile yapacak bişeyleri yoktu gebelik sürecinde öğrenilirse hemen doğunca ameliyat ediyorlarmış benimki gibi doğunca olursa  1 2 aylıkken yapalım dedi doktor kendini toparlasın büyüsün dedi yani sonuç ameliyat şükürki çıkan yumrunun üstü kapalı açık olsaydı daha riskliymiş bu duyguları ilk defa tadıyorum ne acı birşeymiş Allahım bütün bebeklerimizin şifasını versin
tarafından
Dünden beri aklım sendeydi kuzum ya Rabbim imtihanını kolay eyleisn inşallah aklıma geldikçe sana dua edeceğim Rabbim her zaman yardımcın olsun ❤️
(134 puan) tarafından
Ne kadar düşüncelisin Allah razı olsun canım sen hamilemisin
tarafından
Allah sendnede Razı olsun canım nasıl oldunuz evet bende hamileyim canım ikinci gelicek insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asabii (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso gezer (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,164 cevap

34,855 kullanıcı

...