+1 oy
2,378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Avukatım sormustu ama çok utandım soyleyemedim babam ailem okur diye ama eşim evliyken zorla yapmıştı çok aglamiştim receteli ilaç bile almıştık çünkü çok afedersiniz orasindaki etler dışarıya doğru çıkmıştı ve 8aylik hamikeydm

45 Cevaplar

+9 oy
(12,856 puan) tarafından
Hakim karşısında hiç bir açıklama yapmadan ayakkabılarını çıkarıp ters koyman yeterli canım bu durumu anlatmak için ve kesin boşanma oluyor çok üzüldüm senin adına :(
(13,202 puan) tarafından
Evet koşulsuz boşanma sebebi ve arkadaşın dediği doğru günümüzde hala uygulanıyor
(3,021 puan) tarafından
Evet ayakkabıyı çıkarıp ters çeviriyorsun dogru
(1,849 puan) tarafından
Böyle bir uygulama günümüzde yok kızlar. Yanlış bilgilendirme yapmayalım her hakim anlamaz  bunu hele genç hakimler asla anlamaz. Açıkça avukatına söyleyeceksin oda dava dilekçesinde belirtecek dava dilekçesinde ileri sürmediysen sadcee bu sebebe dayanarak boşanmada haklılığını ispat edemezsin  ayrıca  bunun delille de (ses kaydı vs.) ispatlaman gerekmekte
tarafından
Ses kaydı mesaj vs birşey yok tabiki elimde ama o zaman ilaç kıllanmıştm reçete ile almıştım ve dava dileceksine gizlilik koyarak koyduracağım
(1,849 puan) tarafından
Dava dilkeçesine gizlilik kararı koydurmak diye bir uygulama yok maalesef . Ama bu konuda muayene olarak yazılan reçeteyi elbette delil olarak kullanabilirsin cokta kuvvetli  bir delil olur muhakkak avukatına sun bu belgeyi
-Reklam-
+1 oy
(448 puan) tarafından
Bırak  tersden iliski rızan olmadan normal iliski bile tecavüz  sayılır  eşinde olsa suç 
+1 oy
tarafından
Allah senin kocani öldürsun inşallah 
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Ohaa yaa Allah belasını versin :( ne biçim insanmış beee yuhhhhh 

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Uha yaaa çü.şşş ne gğnlere kaldık
tarafından
Yemin ederim hatta çarşaf hep kan lekesi olmuştu
0 oy
(833 puan) tarafından
Nasıl zorla ya.  Adi herife bak birde hamileymişşsin Allahın belası zorla birlikdə olması bile suçken... 
0 oy
(657 puan) tarafından
Bu tecavüze girer. Evli de olsan tecavüzdür. Davayı etkiler. Avukata soylemelisin.
tarafından
Söyleyeceğim ilaç bile yazmıştı doktorum
(914 puan) tarafından
peki doktor bisey demedi mo
tarafından
O donem hamile olduğum icin basur demiştim ama değildi
(657 puan) tarafından
Siz ne derseniz diyin muayene olunca doktor anal ilişki ile hemoroidi ayırıyor. Çünkü makatın genel görüntüsü değişiyormuş. Muayene olmadan yazdirdiniz ilacı sanırım.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Evet başlı başına sadece bir boşanma sebebi hem de tek celse de üstüne bir tonda tazminat alırsın üstelik 
tarafından
Ya iste ilk dilekçede yazmadım ya ikinci dilekçede yazınca inkar ederler mi? Ve hakim inanır mi
(1,125 puan) tarafından
İnanır neden inanmasin avukatla görüş mutlaka
(252 puan) tarafından
Evet avukat söyle e-nabizda muayene olduğuna dair tanı tedavi bölümün fotoğraf çek  o tarihi ver
0 oy
(4,426 puan) tarafından
100 de bir milyon etkiler 
0 oy
(7,948 puan) tarafından
İğrenç ya. :(
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Tabiki...tecavüz diye geçiyor hatta mahkemeye hiçbir sorun yokken rızaniz dışında oldu için başvurdunuz zaman tek celsede boşanabiliyor sunuz
tarafından
Allah sizden razı olsum ben bu pislikten çok korkuyorum ve boşanmak istiyorum her şeyi yapıyı ama hep siyriliyo
0 oy
tarafından
Madem boşanıyorsun neden herşeyi açık açık söylemiyorsun avukata. Sen utanma adam diye gezen kocan utansın. Pislikk herif 
tarafından
Iki abim var babam var onlar okur diye cok utandım ama yapacak birşey yok ve kendini çok haklı görüyor benim elim kolum çok bağlı
tarafından
Sen kendi elini kolunu bağlama işte. Avukatinla konuşsaydin ailem okur korkuyorum diye o gerekeni yapardı
tarafından
Şimdi yazsa geç mi kaldım
tarafından
Sabah ilk iş Anlat avukatına
0 oy
(396 puan) tarafından

Ters iliski nasil oluyo :ermm:

(7,948 puan) tarafından
Popodan yani.
tarafından
Bacım bildiğimiz ter iliski yani hak yolu varken *** yolunu secmiş pislik
(396 puan) tarafından
******** kopek b.k yesin
0 oy
tarafından
Bi yerde okumuştum  valla ne kdr doğru bilmiyorum . Eskiden kadinlar bu durumu hakime anlatamadiklari zaman kitabi ters çevirirlermis ve hakim bir celsede boşarmis diye okumuştm.Hukuk dersinde de okumuş olabilirm yada efsane de duymuş olabilirm sen avukatinq sor bu konuyu .
tarafından
Şimdi ikinci dilekçeyi vereceğim ona yazabilir değil mi.?
tarafından
Bunu Zaten ilk dilekçende yazmadin mi ?  Tamm bunu 2. Dilekçende mutlaka yaz şunu da belirt birincide niye demedin derlerse ailemden utandim de .Darp raporu yerinde geçer bu Doktordan Çıkan Sonuçlari Mutlaka Dilekçene koy Canım . Hiç bir şey saklama herşeyi anlat Umarım sadece Uzaklaştirma verip sonra salıvermezler Cezasi neyse çeksin piss .Resmen hamile eşine tecavüz Tobe Allahim .Bu arada Manevi Tazminat davası açabilirsn Travma yaratti Bende De Aile de Huzursuzluk de . Birde bi psikolaga görünüp bunuda Dilekçenr eklesen lehine olur bnlar tazminat parası alirsin.
tarafından
Inan var ya sadece kurtulmak istiyorum çok yoruldu m
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Bu zaten tek başına yeterli bir sebep. Allah'ın belası lanetli serefsz Rabbim onu sürüm sürüm süründürsun
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Nasıl bir hayvann bu ya nefsi doymuyor çok igrenc biri Allah seni kurtarsın 
tarafından
Amin çok teşekkür Ederm
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım dosya gizli de tutulabilir avukatina söyle.  İğrenç herif yaaa . Normal bile zorla yapsa tecavüz sayılıyor 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Daha sonra senin yüzune nasıl baktı acaba adi pislik 
tarafından
Vallahi hiçbirşey olmamış gibi ydi. Bir ay boyunca tuvaletimi yaparken agladim
0 oy
tarafından
Allah belasını versin ins bu adam ne kadar namussuuz şerefsizz ittin tekiymis ya . Keşke bağırıp cagirsaydin izin vermeseydin kesinlikle hayvannn ya dermansız dert versin versin Allah da senle ugrasamasin artık 
(11 puan) tarafından
Benim eşimde hamileliğim de istemiş zorlamisti abim babam var diye dilekçeye eklemedim çekindim ama delililim yok ben bağırdım çağırdım yaptırmadım kafasına vurdum sonra vazgeçmişti senin delilin var olmasaydı keşke ama olmuş hakkını bırakma korkma canım postunu okuyunca sabaha kadar uyuyamadım bende boşanma sürecindeyim seni o kadar iyi anlıyorum ki Rabbim yardımcın olsun kardeşim
tarafından
Benimde delilim makatta oluşan çatlak kremi.. yani bu ne kadar delil sayılır bilmiyorum bende çok bağırdım ama artık yapmış bulundu ben onu etiyle kemigiyle allaha havale ediyorum önceden herseyini alıp bitsin istiyordum şimdi sadece kurtulmak istiyorum herşeyden bir sekilde sıyrılıyor bunu da kılıf uydururlar iftira derler keşke ilk dilekçede yazsaydim hepsini ama yapamadım
(11 puan) tarafından
Canım benim bu devirde para da önemli ben esyalarima kadar uğraşacam avukata verdiğim paranın haddi hesabı yok ailem destek veriyor bu detay çok önemli mahkemeni kazanır bütün haklarını çok rahat alırsın hemen avukatınla konuş eskiden bende korkardım abim de babamda şeker var bişey olmasın diye şimdi ne olacaksa olsun insan haksızlıga uğradı mi kimseyi gözü görmüyor güçlü ol butun kozlar senin elinde eşyalarına kadar herşeyin için mücadele et hiç bisey almasan dahi en azından mücadele ettim dersin süreç zaten sıkıntı az ya da çok boşanma süreci çekişmeli olunca sancılı geçiyor canim
0 oy
(362 puan) tarafından
Bu en önemli detay şuan yazmış olsaydın çoktan biterdi hamile halimle tecavüz ettiği için hapis cezası bile alırdı ayrıca bosaniyorsun kimden utanıyorsun Allah'tan doktor hapları falan var kanıt niyetinde kendi avukatın ol hakkını savun ezik olma donuna kadar al birde böyle kişi olduğu için velayetten mahrum da bırakır hakim bunları düşün 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 270 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 502 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Semaaa123 (2 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 1,447 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.