0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Lütfen boşan falan demeyin öncelikle. Eşim ile evledigimiz günden beri sorunlarımız var aileler araya giriyor flaan bir şekilde düzeliyor yani bu iki günde 3 günde bir var. içinde şiddet de var tabi ki. Önceden beni dövdüğü zaman birdey yapmıyordum ama artık vuruyorum bende. Bugün çok çok afedersiniz yatmak istedi ***** bir sebepten beni dövdü ben de kendine vurdum. Her defasında hakaret ediyor. Evine bakıyor her istediğimi alıyor her dedgimi yapar  maddi olarak da durumumuz iyi ama böyle olunca hicbirseyde gözüm yok. İlgi alaka sıfır. Ayrılıp gidemiyorum babam bizim bu tartışmalarından bir kere rahatsızlandı bir de el neder diye babam kafasına çok takıyor gidersem ölür. Böyle de ben mutlu değilim bir tane kızım var sessiz sessiz ağlıyorum etkilenmesin diye bir akıl verin

4 Cevaplar

0 oy
(1,206 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun da siz bir tedavi görün madem boşanmaycaksin adamı ikna et o yavruya yazık 
(1 puan) tarafından
Gitmiyor yalvardım ayaklarına kapandım gitmiyor
-Reklam-
0 oy
(12,887 puan) tarafından

Baban bilse seni dövdüğünü kal mi diyecek.

(1 puan) tarafından
Babam duydu dovdugunu bir kere rahatzlandi büyük bir şey geçirdi. Sonrasında ben duyurmadim korktum birşey olacak diye. O kadar çok şey var ki burada yazamıyorum hepsini. Çok yakın akrabayiz eşim ile mahvoldu hayatım
0 oy
(135 puan) tarafından
Resmen biz yani katlanmaktan başka çare yok
(1 puan) tarafından
Midem bulanıyor bu evlilikten resmenn evde sadece yemek ütü çocuk bakan birisiyim. Öncelerde çok seviyordum, ne yaparsa yapsın katlanıyordum ama artık doydum herseyine bir kaza geçirsib de gebersin istiyorum artık
(135 puan) tarafından
Ne yapacaksın gıdecek deliğim yok ben kovsa dahi gıtmiyorum gıtsem oku güne gerı getırıyor artık utanıyorum cevreden
(1 puan) tarafından
Evet aynısını bana da yapıyor. Hergun git babanın evine istemiyorum bilmem ne duymuyorum bu lafları ya da alıştım artık. Bir kız cocgum var gitsem olmuyor kalsam olmuyor aklıma deli deli şeyler geliyor git kafasına sık tabanca ile diyor sonra tövbe ediyorum.
(135 puan) tarafından
Benımde kızım var takma ben sadece hakkımı helal etmiyorum benı dövdüğü için boşanamayız bız  benım kız bırde babacı
(1 puan) tarafından
Maalesef benim kızım da aynı. Gebersin artık inşallah bir araba falan çarpar birşey gelir başına.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Yani boşan demeyelim ne diyelim otur çekebildiğin kadar dayanabildiği kadar vursun kırsın dövsün öldürene kadar mı diyelim vallahi benim babam da senin baban gibiydi boşanırsam hep öleceğini düşünüyordum boşanacağımı söyledim zaman rahatsızlanmıştı uzun zaman hastanede kaldı falan bir sürü sıkıntı çıktı ama ben sessiz sedasız anlaşmalı Bir boşanma hazırladım boşandım ondan sonra bu aileme söyledim kimse karşı çıkamadı ailemin yanına gitmedim kendim kendimi geçindirdim kendimi idare edebildim çocuğuma bakabildim yani hiç kimseye bir şey olmadı min ol seninkilere de bir şey olmaz çektin sıkıntılarla kalırsın iyi ki boşanmışım 10 yıl evli kaldım keşke çok çok öncesinde yapabilseydim aman babam ölür aman kayınvalideme bir şey olur benim yüzümden insanlara bir zarar gelmesin diye 10 yıl boyunca mutsuz bir evlilik yaptım çok şükür kurtuldum şu an ikinci evliliğimi yaptım hamileyim haftaya da doğumum var Allah nasip ederse bence kimse için hayatını kısıtlama.. onun aldığına baktığı evi tüküreyim benim evde huzurum olmadıktan sonra mutlu olmadıktan sonra dünyayı önüme serseriler ne fayda..
(1 puan) tarafından
İnan yazdıklarını ağlaya ağlaya okuyorum kollarimin ağrısından yatamıyorum. Dua et nolur bir çıkış yolu göstersin Allah bana da.
(1,125 puan) tarafından
Rabbim hayırlı bir kapı açsın kocana akıl fikir versin ne deyim kuzum ama sen kendinden başkasını düşünme derim kimseye bişey olmuyor olan senin gençliğine oluyor :(((
(1 puan) tarafından
Mahvoldum zaten bittim. Her yerim yara bere içinde. Rabbimden tek istediğim ölsün artık.
(1,125 puan) tarafından
Beddua etme boşver Rabbimin sonsuz kapısı var sana hayırlı kapılar açsın senden uzak olsun inşallah cehenneme direk diyelim sabretme sen çekme çocuğunda büyür banada bişey olmaz su Akar yolunu bulur sen kendine bak canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 120 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
0 oy
24 cevap 483 göst.
15 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu