0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Gerçekten gün geçtikçe bu kadının katlanamiyorum ve zaman geçtikçe daha da nefret ediyorum sen 70 yaşında kadınsın bebeğim var bu ton is yapıyorum köyde yaşıyoruz ayrıca ahir ev temizlik yemek daha geçen gün 60 kilo peynir yıkayıp yaptım hiç mi allahtan korkun yok gözüme uyku dahi girmiyor az.once koyun bütün dedikodularını yürüten bi kadın geldi kahvaltı yapıyorduk maydanoz almaya gelmiş neyse oturduk fln daha sabah temizliği yapmamisim bide bu baktım kaynana dışarı çıktı kadını çağırdı kadında gitti mutfkla çıkış kapısı bu yerde dedikodumu yapıyor bilmem hiç emek vermiyor  temizlik yapmıyor çok kirli önce acaba bana mi diyor dedim elimde de bebek sonra eşimin adini da geçirince kaynar sular döküldü o kadının gidip herşeyi herkese söyleyeceğini biliyor şimdi ben bunu onun burnundan fitil fitil getirmez miyim esimede soyliycem intikammi daha nasıl alabilirim onu bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(833 puan) tarafından
Bence direkt de ki o kadının bütün Köye yayacağını bile bile neden bunu yapıyorsun de iş yapmıyor muyum ben bu ev dedi Demek ki yaptığımı görmüyorsun o zaman daha da yapmıyorum bokunun üstünde otur de
(245 puan) tarafından
Aramız hiç yok aynı evde düşman denir ya öyleyiz evet hayır bütün diyalog bu ama bunun sebebi sadece o hep hata yapan oydu
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
o an gidip kulaklarım çınladı yuzume deyin deseydin ya
(245 puan) tarafından
Bu öyle bi kadın ki köyü başımıza toplar gene de kendini haklı çıkarır tüm seytanliklar onda
tarafından
Kocan demiyo mu anasına bırak şu dedikoduyu diye. Biraz günahını filan anlat yada dinlet . Yaşlılar da hiç korku yok valla
0 oy
tarafından
Ayrı eve cik herkes kendi işini yapsın 
(245 puan) tarafından
Suan imkansız gibi birşey eşimin bi ton borcu var kadın yaşlı hasta numarası yapıyor 50 yaşında bi gorumcem var yedi yirmi dört o da dedikodu yapar sözde engelli ama zerresi yok gayet yürüyebiliyor gezebiliyor sadece egilemez tek engeli o
0 oy
tarafından
Köyden ayrılın. Köy ortamı aşırı dedikoducu 
(245 puan) tarafından
Inan yapabilsem şehri terkederim düşün o kdr insanı kendinden bezdiriyor
0 oy
tarafından
Bende aynı sen gibiydik evin altını üstüne üne getirirdim ne isteseler yapar getirirdim benimkide herkese ama herkese yapmış dedikodumu bende artık yapmıyorum yapsanda aynı yapmasamda aynı kıymet vermiyorlar 
0 oy
(351 puan) tarafından
Kocana söyle o versin cevabını sen baş edemezsin 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
70 yaşındaki kadından nasıl intikam alabilirsin ki allaha havale et
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Köyü terket kslsın kendi başına madem o işleri kim yapıyormuş şmdiye kadar kolaymı ahır temizlemek inek bakmak peynir yapmak 
(245 puan) tarafından
Bunların hiç birini annemin evinde yapmadım kadının etmediği hakaret kalmadı
0 oy
(618 puan) tarafından
Yerinde   olsam eşime onun yanında eksiz anlatırım sonra evden ayrılmak istediğimi dile getiririm zaten aranız yokmuş böyle giderse sevgi zaten bitmiş saygıda biter cnm
(245 puan) tarafından
Zaten öyle yapacam gerçi utanacagini sanmıyorum utanacak olsa yediklerimi saklamazdi
(618 puan) tarafından
Eski devir kaynanalari gibi Allah yardımcın olsun cnm
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Benim kaynanamda arkamdan konuştu rezil rüsva ettim onun üstüne evimi ayırdım şimdi bi tatli olmuşuz ki
0 oy
tarafından
Ben olsam birseye dokunmam eşimle kendime yemek hazırlar kendi odamı temizlerim nede olsa yapsan aynı yapmasan ayni bırak ne hali varsa görsün Allaha havale et
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Eşine söyleme annesinin tarafını tutar sen ordan uzaklaşmaya bak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 469 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 312 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 867 göst.