0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından

Kizlar oğlum 1 aydır isilik doktor krem vwrmisti fayda etmedi daha çok kasınmalar başladı oglumun vücudu dün surup verdi ama üzerinde mayışma uyku hali yapabilir yazıyor siz kullandınız mi

image

5 Cevaplar

+1 oy
(5,879 puan) tarafından
Aşkım bu alerji için gece yatmadan önce verilir 
(1,946 puan) tarafından
Cok uyku hali yapar mi
(5,879 puan) tarafından
Gece kullan uykusu düzene girer bizde muadil damla kullanıyoruz arada sırada..  Öyle çok uyku yapmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu alerji şurubu genelde gece veriliyor uyku hali sersemlik ilk kullanımda yapıyor canım ben hergün kullanıyorum çünkü 
(1,946 puan) tarafından
Biraz tedirgin oldum canim ilk defa kullanıcaz
tarafından
Bişey olmaz canım alerji şurubu yan etkisi uyku sersemlik oluyor genelde oyüzden gece verirsin
0 oy
tarafından
Alerji şurubu bu bildiğim kadarıyla isilik bir hastalık değil ki sıcaktan kaynaklı bir durum hiç kullanmadım günde 2 kere yıkadım elimle masaj yaptım kaşıntısını öyle hafiflettim
0 oy
(16,017 puan) tarafından
Biz bunu alerji için kullanmıştık isilik için olur mu bilemedim
(1,946 puan) tarafından
Doktora sormuştum çünkü isiligi geçmedi 1 aydır her fun düzenli olarak yukiyorum kremini suruyorum neredeyse çıplak geziyor evde sadece donu var ama bir türlü geçmedi her gün yumurta veriyorum qcaba alerji bir durum olmusmudur dedim oda alerji olsaydı her fun hapşırırdi dedi daha sonra bunu yazdı
(5,879 puan) tarafından
Sen yumurta verme 3 gün kesintisiz kullan bunu 3 gün sonra geçmiş olursa yumurtadandır
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bu alerji için biz isilik için fenistil krem kullanıyoruz iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 131 göst.
6 Eylül 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emineninanesii (3,416 puan) tarafından soruldu

380,377 soru

11,389,029 cevap

34,894 kullanıcı

...