0 oy
119 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,293 puan) tarafından
İnsülin değerim 2 katına çıktığı için verdi potansiyel olarak seker hastası olabilirsin dedi ki genetik olarak ailemde mevcut zaten. Cumadan beri kullaniyorum ama midem sanki kalp gibi atıyor bi mide bulantisi bi halsizlik var doktor söylemişti ama bunu kullananlar bu tür şikayetleri ne zaman geçti merak ediyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annem senelerdir kullanır canım hiç öyle şikayet etmedi geçmiş olsun 
(4,293 puan) tarafından
Sagolasin canim bilemedim is yerindeyim zor calisiyorum baya
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Ben 23 yaşımdayken kullandım. İnsülin direnci çıkmıştı 72 kilo falandım. Benim iştahımı kapatmıştı ve tuvalete çok sık gidiyordum. Şekerli yeme isteğimide almıştı. O dönem kilo verdim 4 -5 kilo kadar kilo verince değerlerim normale düştü ve ilacı bıraktım. Bende sizdeki etkileri göstermemişti. Ama bana iyi geldi. Hem zayıflamama yardımcı oldu zayıfladığı  içinde insülin direncim düştü.
(4,293 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim verdiğin bilgiler icin♥️
(402 puan) tarafından
Ah canım keşke yardımcı olabilseydim
(4,293 puan) tarafından
Olmaz olur musun yardımcı oldun canım tekrar teşekkür ederim
(402 puan) tarafından
İnşallah bünyen cabuk alışır çabucak kilo verip atlatırsın canım
(4,293 puan) tarafından
Insallahh canim
0 oy
(100 puan) tarafından
Merhabalar bende daha önce inselun direnci sebebiyle kullanmıştım yaşadıkların çok normal yan etkileri bende daha fazla olmuştu ve baya sürmüştü ilaca alisaya kadar mecbur kullandım zamanla alıştım yan etkileri geçti doktor söylemişti zaten ben bir ayda 9 kilo vermiştim o yüzden o kadar yan etkisi fazlaydı yani seneler önceydi şuan kullanmıyorum geçmiş olsun sizede 
(4,293 puan) tarafından
Merhaba, kilo verme sürecinde diyet uyguladiniz mi peki ,tesekkur ederim
(100 puan) tarafından
Hayir canım diyet falan yok sadece bir ay kullandım zaten zayiftim ben iyice eritmisti beni bende suan emziriyorum emzirmeden sonra doktora gidip tekrar baktiracagim insülinime verirse tekrar iyi olur şuan vermem lazım çünkü:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
11 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,882 göst.
3 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

386,198 soru

11,546,657 cevap

35,221 kullanıcı

...