0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ilk dogdugunsa hipp kullandm guzel kilo aldi sonra gaz sorunumuz oldu sma kullandim pek sevmedi aptamili severek iciyor ama kg alimi cok yavas ve suan hic almior aksine verior 7 aylik olcak ek gida da veriyorum ama yok 400 grm vermis hipp almak istedim tekrar int bakrim foyatlarada 800 gram 367 yaziyo saka gibi. Bildiginiz kullandiginjz mama var mi kilo aldiran gerilemesini istemiyorum 

1 cevap

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Selam canım hip kullanıyorum  bebegıne karton kutuda alıp içirdiysen poset kokusunu aldıgından içmiyorşar doktorumda aynısını söyledı teneke kutuyla dewam ettik. 6. Aydan sonra pek kilo almıyorlar 12 aylık olcak benimki 9 kilo almam ve ek gıda olarak dewam ediyoruz ek gıdada 2 kaşık yese seviniyorum.

Mama aldıgım yer de evdeeczane sitesi 85 e almıştım gecen hafta 19 tane....
(9,247 puan) tarafından
Kız senın eşinde askerdi dimi ...
Ayına göre arkada yazan ölçüyü boşver yap 100 CC bitirsin yarım saat sonra bıdaha 100 belli ki seninkide benim kız gibi bi anda istemiyor
tarafından
Yok canim asker degil o sekilde yemiyor ki canim onceden yiyordu ya ek gidaya basladigimdan beri boyle yapiyo yemek yemek istiyor ama mamayi kesmek istemiyorum cnku anne sutu almiyo
(9,247 puan) tarafından
Ben 2 yasına kadar mama verıcem.ozaman dçsende CC düşür sıksık ver uykusunda ver.
tarafından
Uykuda hic almiyor canim uykuda 90 falan icse sukrediyom
(9,247 puan) tarafından
Yeter canım mama doyuruyor dur onu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 433 göst.
0 oy
7 cevap 66 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy