0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Adam herşeyi dortdortluk istiyor dedi kelime 3cocuga bakamiyorsun hepsi bebek küçükler çocuk dedi ne işin var senin seninle iş görüyorsun Bir baktın 3 çocuk değil mi onlara da bakamıyorsun işin nedir senin evde hiçbir işin yok hiç yardımcı olmuyor zaten

5 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yaranamazsın kuzum buna uğraşma,her söylediğine kulak asma 

Otursun baksın bakalım bi saat
-Reklam-
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Boş yapmış.    Otursun 1 saat cekmez çocukların kahrını 
tarafından
Ya bide büyük çocuğumun tuvalet eğitimi var kirkliyim o bikere cocogun bezini değişmez tiksiniyor lafa gelince 3cocuga bakamiyon
0 oy
tarafından
3 cocuk bakmak bir iş zaten hem de tek kısının asla yapamaycagı bır iş o 3 cocukla tek basına bırgun gecırsın bakalım
tarafından
Çocukların yanında durdun mu çocuklar yarım saat ağlasa hemen kaçıyor gidiyor kapıyı çekip çıkıyor
tarafından
Yanı canım bırsey demek ıstemıyorum da bu adama 3 cocuk nıye yaptın o zaman hıc yardımcı olmuyorsa sana
tarafından
Benim ailem çok uzakta 600 kilometre ileride ben de burada çekimine bir yere salıyorum ne bir yere gönderiyor sadece aileme gidebilirsin diyor ben de çocuklarım oldu mu en azından canım sıkılmaz evde çocuklarımla uğraşırım dedim şimdi yine istiyor da ben istemiyorum daha 40'lıyım ben daha kırkını çıkarmadan istiyor beyefendi
tarafından
O zaman madem ugrasmak ıcın yaptın kuzum hıc sesın cıkmadan ugras, cocuk ıstemek cocuk yapmak cok basıt seyler mesele butun herseyıne yetebılmek
tarafından
Aynen cnm
0 oy
tarafından
Herşeyini tam yapsanda bu niye burda der eksik bulurlar ev hanımlarını çok küçümsüyorlar etrafta çalışan kadın gördükçe 
0 oy
tarafından
Yapmasını biliyorsa elini atacak o taşın altına biz kadınlar neyiz zevklerini yap 9 ay karnında taşı acıyla dünyaya getir temizlik yemek çocuk bu mudur kadının görevi erkek nerede yani destek olmayan bu tarz erkekler için diyorum eşine dört dörtlük destek olan eşler de var tabiiki
tarafından
Aynen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
0 oy
7 cevap 440 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 308 göst.
27 Aralık 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
18 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...