0 oy
308 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben liseden açık öğretim okuyorum ve 2 sınavım kaldı mezun olmama ve ben bunu okuyorum ama eşimin haberi yok gizlice yapıyorum çünkü bana hiçbir zaman izin vermedi ben de diplomamı alıp üniversiteyi de gizlice okuyacağım açık öğretimden erkek milletin ne olacağı ne malum başıma ne geleceğine malum en azından diploma olsun ileride ne yapar ne eder belki çalışırım ben 5 senedir evliyim adam çalıştığı parayı anainin evinde saklıyor neysmis ortakmis bı harçlık bile çok goruyor

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Aferin cidden helal olsun 
-Reklam-
+1 oy
(1,918 puan) tarafından
Umarim universiteyide bitirir hayallerine kavusursun bayılıyorum böyle özgüvenli kadinlara helal olsun 
tarafından
Canim bide 3 tane bebeğim var bide ev koca
0 oy
(6,220 puan) tarafından
En güzelini yapıyorsun umarım bitirirsin ve yakalanmazsin

Aklıma takılan sınavlara nasıl gidiyorsun demiyor mu nerdesin diye 
tarafından
Telefondan okuyorum telefondan da sınava giriyorum canım
(6,220 puan) tarafından
He anladım canım başarılar kimseye aldırış etme devam et
0 oy
(162 puan) tarafından
Çok iyi yapıyorsun helal olsun hayallerinden vazgecme
0 oy
tarafından
Kendin için yaptığın en doğru şey olur. Şimdi gelirler eşten habersiz bir şey yapılmaz diyenler, kimseyi dinleme ve oku. Eşin de olsa kimse kimsenin eğitim hakkına engel olamaz!
tarafından
Canım ben eşimden kim ne derse desin ben eşimden kötü bir güzel bir şey yapmıyorum ben okuyorum ben onu aldatmıyorum aldatırsam o zaman herkes bir şey söyler veya başka bir şey yaparsan o zaman herkesçe bir şey söyle ama bu okuyorum yani ne olursa olsun yani cehenneme kadar sanki onların yaptığı bütün işler düzgün de onların hayatı yalan hayatı
0 oy
tarafından
Vallahi en iyisini yapiyorsun birtanem bende evlenmeden once esime babam beni okutmadi okumak istiyorum elimde bir bilezigim olsun dedim tamam dedi evlendikten sonra okuyamazsin masraf diyor baban bu masrafini karsilamamis benden mi bekliyorsun dedi sok oldum sen nasil ustesinden gelebildin cocugun varsa kime birsktn bende cok istiyorum ama hamileyim 2. Ye 26 haftalik
tarafından
Kaçta okulu biraktin
(830 puan) tarafından
Eşinde ne kadar döneklik yapmış yaa
tarafından
Bitanem ben 8 i okuyordum bitmesine yakin babam beni yollamadi gitmemezlikten dolayi sinifta kalmisim 8 de
tarafından
Açık halk egitime git kayıt yap evde telefondan derlerse cozebilrsin sınava telefondan da giruliyor
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Vallahi o kadar iyi yapıyorsun ki helal olsun sana.insallah kazanır okursun
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Allah yolunu açık eylesin canim inşallah diplomanın alırsın ve cok güzel mesleğin olur ilerde.bende uni mezunuyum ama esim çalışmamı istemiyor başka yerde calisicagina yanımda calis diyor annesiyle lokanta işletiyor ama ben orda çalışmak istemiyorum 1 2 sene sonra bakalım ikna edebilirsem  dediğin gibi dünya hali olmaz diyemeyiz hiçbir zaman her şey olabilir en azından kendi ayaklarımızın üstünde durabileceğimiz bir meslek olsun elimizde
tarafından
Canım en azından bir diploman bir mesleğin olursa olmazsa bile şimdi izin vermesinler ama ileride yani ne olur ne olmaz insan boşanır başına her şey gelir Allah korusun yani kocanı kocamız ölüyor ne bileyim ya her şey oluyor hayatta en azından kendi ayaklarımızın üstünde dururuz ne bileyim cezaevine girer yani bir türlü yolu var anasını satayım ya ne bileyim bizi aldatır başka birisiyle evlenerek başka gözünü bir sürü şeyi var en azından yani bir diploman olsun ki ileride kendi ayaklarının üstünde durabilirsin erkek milletine hiçbir zaman güven olmaz
(1,946 puan) tarafından
Bizde 5 senedir tanışıyoruz 4 senelik evliyiz severek evlendik şu son 5 aydır ayrılma noktasına geldik ki ben boşanmaya kadar vermiştim avukat arkadaşımla fekan konuştu her şeyi halletmistim ama xoxugumu bırakacak yerim yoktu en qzinda biraz daha büyüsün kreş çağına gelsin bende çalışırım diye dusundum o yüzden o boşanma olayını rafa kaldırdım yani dicegim o ki onsanin başına her an bisi gelebilir
tarafından
Aynen canim
0 oy
(2,126 puan) tarafından
İyi yaptın kız helal olsun 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Maşallah helal olsun canım . inşallah alırsın eline diplomanı .bu devirde kadının kendini garantiye alması gerekiyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 661 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 1,799 göst.
19 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ben anne (3,690 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 289 göst.
23 Ekim 2022 Aile kategorisinde melek344 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 246 göst.