+1 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından

Eşimi çok seviyorum ve asla pişman değilim fakat zamanı geriye alsaydım Türkiye'in bütün illerini karış karış gezmek isterdim sonrasında evlilik düşünürdüm ♡ Bir Karadeniz sevdasıdır içimde gidiyor ;)

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Zamanı geriye alsaydım çocuklarım olmadığı zaman canıma kıyardım ama yapamadım .şimdi hiç yapamıyorum 
(265 puan) tarafından
Ben bu yazıyı hiç okumamış olmayı dilerdim kalbim acıdı sakin tekrar öyle bir şey daha düşünme gün doğmadan neler doğar seni teselli etmek için demiyorum sadece zamana bırak herkes zor dönemlerden geçiyor ama cana kıymak istemek büyük yanlış yapma lütfen bazı hataların telafisi olmaz çocuklarına sarıl buyusunler senin en yakın arkadaşın onlar olacak gün gelecek ellerinden tutup kaldıracaklar dustugun yerden sadece Zaman ♡♡♡♡
-Reklam-
0 oy
(788 puan) tarafından
Evlenmezdim.
(265 puan) tarafından
Ama evlisinnnnn ;)))) ♡♡♡
0 oy
(202 puan) tarafından
Zamanı geriye alabilseydim ilk önce lise ve üniversite yi okurdum, istediğim yerleri gezerdim vee asla evlililiği düşünmezdim
(265 puan) tarafından
Kız tekrar gezebilriz neden olmasın ki denemekte fayda var oldu sene olmaz seneye sende olmaz sonraki seneye ama olur bi şekilde;))♡♡♡
(202 puan) tarafından
Malesef canım asgari ücretle nereye geziyorsun ki... Ev zor geçiniyor şu devirde
0 oy
(257 puan) tarafından
Okurdum kesinlikle.doktor olmayı çok isterdim hemşire falan
(265 puan) tarafından
Hemşire olmak benim de hayalim di gittim dış teknisyeni oldum ne alaka ne alaka acaba ;)))♡♡♡
(257 puan) tarafından
O da iyi canım en azından başka meslek edinmişsin.ben başka mesleğede razıyım.malesef eşimin ailesi yüzünden dışardan okuyamıyorum.yoksa halada geç değildir
0 oy
(462 puan) tarafından
Zamanı geri alsaydım üniveristemi bitirir ve en az üç yıl çalışırdım. Çok pişmanım üniversitemi bitirdiğim için. 
(265 puan) tarafından
AH senle aynı düşüncede olan tonlarcamiz var yalnız degilsin bacım ♡♡♡♡
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Zamanında çok günah işledim

Hayatımın çoğu günahla pişmanlık la dolu

Zamanı geriye alysadım

Onların hiç birini yapmazdım

Ha bu arada evlendiğim için mutluyum çok şükür 
(265 puan) tarafından
Mutlu olmana inan çok sevindim umarım daim olur huzurun bacim ♡♡
(2,908 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim sağol
0 oy
(93 puan) tarafından
Zamanı geriye alsaydım asla evlenmezdim asla kimseyi hayatıma almazdım yaptım tmm ama sonrasında üzerime yüklenen sorumlulukları da asla kabul etmezdim zamanı geriye alsaydım asla şuan oldugım durumda ve konumda olmazdım :) 
(265 puan) tarafından
BUYUK HARFLERLE YAZIYORUM YALNIZ DEGILSINNN AHH BACIIII AHH ;》》》♡♡
(93 puan) tarafından
:) aslında varya burası 10 numara bir yer ne güzel dertleşecek birileri var benim çevremdeki herkes yılan keşke yalnız olsaydım bu konuda umarım bir gün bizim de yüzümüz gerçekten mutluluktan güler :)
0 oy
tarafından
Evlenmezdim hayatımı yaşardım 
(265 puan) tarafından
En güzeli gezmek yiyip içmek dimi ya :)))♡

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 768 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sofiye.zgn (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu