+1 oy
563 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından

Eşimi çok seviyorum ve asla pişman değilim fakat zamanı geriye alsaydım Türkiye'in bütün illerini karış karış gezmek isterdim sonrasında evlilik düşünürdüm ♡ Bir Karadeniz sevdasıdır içimde gidiyor ;)

48 Cevaplar

+2 oy
(3,016 puan) tarafından
Zamnı geriye alsaydım okurdum böylelikle evlenipte koca derdi de belasına da çekmezdim
(265 puan) tarafından
Sanırım bizim Türk toplumunun en büyük yarası bu ●♡
(3,016 puan) tarafından
Malesef canım
-Reklam-
+2 oy
(1,918 puan) tarafından
Zamanı geriye alsaydim evlenmezdim kocamı seviyorum evet ama olmasada olurdu yani :))
(265 puan) tarafından
Bu yorum ne yalan soylim güldürdü beni Sende gül umarım ummadığınbir anda ;))
(1,918 puan) tarafından
Insallah kuzum hepimiz gülelim:))
+1 oy
(1,618 puan) tarafından
Aynen valla iyice gezerdim ha birde asla kaynanayla oturmayı kabul etmezdim
(265 puan) tarafından
Kıyamam ya keşke baştan kabul etmeseydin ;(
(1,618 puan) tarafından
Neyse ki kurtuldum giden bir buçuk senem bi tek ona yanarim
+1 oy
(814 puan) tarafından
Üniversiteye giderdim şuan hayatım bambaşka istediğim gibi olurdu belki
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Zamanı 2018e getirmek isterdim okuluma devam etmek sonra eşimle tanışıp evlenmek 
(265 puan) tarafından
Okul bir çok insanın yarası sanırım fakat gençliğin verdiği bir duygu diyelim bazen insan kendini kontrol edemiyor ♡
0 oy
tarafından
En ufak birşeyi dahi değiştirmezdim. Marş gibi söylenecek bir gençlik yaşadım cidden. En ufak pişmanlığım yok :))
(265 puan) tarafından
Kalbimi bıraktım şu yoruma nasıl sıcacık ve içten ne mutlu sana ♡♡♡
tarafından
Allah inşallah her kadına benimki gibi bir çocukluk-gençlik ve benimki gibi bir anne-baba nasip etsin. Bu kadar net konuşabilmemin tek nedeni annemle babam. Maddi manevi hiç desteklerini eksik etmediler.
(265 puan) tarafından
Ne mutlu ailene fakat içten bir tebrik te senin için hiç bir şekilde nankörlük etmeyip kıymet bilmende takdir edilesi ♡
0 oy
tarafından
Ah ah o zmn geri gelseydi keşke... 

Okulumu evlenmeden bitiririm bir güzel çalışıp atanirdim... şimdi hiç çalışamıyorum. .. gü de bi iki saatle bise de olmuyor 3 senedir hırsım bu sene girmedim..

Ha şunu da soylim evliliğinden yana bi pişmanlığım yok eşim gayet iyi insan Allah razı olsun ama hani nebikim sıkıntıyla değil de rahat rahat çalışıp atanmayı keşke. Ondan sonra evlenmedim tabi hersey nasip kısmet. Allah yeter ki sağlık versin hersey gelip geçici zaten bu dünya da yeter ki sağlık olsun
(265 puan) tarafından
Bazen insan kendi duygularını kontrol edemeyebilir sevgi ağır basiyor ani kararlar alabiliyoruz kismet degilmis en guzel teselli seklinde bence dediğin gibi yeter ki sağlık olsun mu bacım olsun.bence ♡♡♡
tarafından
Aynen kuzum tabiki öyle belki şuan yaptığımız biseyi ilerde hiç begenmicez. Yani her yaşın duyguları var yaş aldıkça olgunlaşiyo  insan. Ve yaşamadan bilemiyoruz. Yaşadıktan sonra zaten hersey mantıksız geliyor önemli olan sağlık ve mutluluk. Rabbım herkesin yuvasına ağız tadı versin kimseyi pişman etmesin.
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Zamanı geriye alsaydım ehliyet alırdım. Üniversiteyi bitirmiş işe başlamıştım sonra ehliyet için görüşmeye gittim ama sonra devam etmedim çok pişmanım. Hem o zaman daha kolay ve ucuzdu 
(265 puan) tarafından
Bence geç sayılmaz artık öyle bir zamanda yaşıyoruz ki ehliyet denen şey su ekmek gibi gerekli olmaya başladı hayatımz da belki ilk fırsatta tekrar deneyebilirsin ne dersin ;)♡
(2,387 puan) tarafından
İstiyorum zaten de şimdi çocuklar küçük benim için zor olur şu an
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Zamani oncesine almak istedim ve yaptigim yanlislari yapmamak icin.baskada bisey icin digil.o yanlislari yapmayibda boyle devam etmek istedim .
(265 puan) tarafından
Bazen hayat bize kendini yanlışları yaparak öğretir tecrübeye sabit denen kavram bundan ibaret yaptıkların yaşadıkların için kendini suçlama sonunu bilseydi herkes kimsenin yanlış yapmasına musade etmezdi hayat ♡♡♡
0 oy
tarafından
Evlenmezdim gelinlik modelligi icin cagirilmistim onu yapardim :(
(265 puan) tarafından
Hayallerin için gec degil eğer seni mutlu edecekse hala peşinden gitmelisin denemeye değmez mi sence ???
tarafından
Istemezler artk kizz ozaman ki fizigimle simdiki bir mi bir de cocugum olcakk . Onunla mi vakit gecireyim modellik mi yapaym ztn esim izin vermez aslaa
(265 puan) tarafından
Belki bir gün diyelim en güzel teselli şekli evladınla güzel yılların olsun umarım ♡♡
tarafından
Sagolasin cnmm ♥︎  bnm
0 oy
(11,274 puan) tarafından

Bende evlenmez kendime bi ev açar gül gibi kendimle yasardim  :D

(265 puan) tarafından
Kendinle anlasabiliyosan ne mutlu sana ;) bazen kendime bile tahammülüm zor oluyor ;)))
(11,274 puan) tarafından
Kendimi kovamayacagim için :D beni ellemeseler temizlik yapar yatarım oh mis :)
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Eşimi seviyorum ama böyle bir aileye gelin gelmek istemezdim 
(265 puan) tarafından
Kıyamam sana ama artık çok gec mutlu olacak bahaneler bulmaliyiz kendimize ♡♡♡
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Zamani 14 yasima getirirdim. Benim o yaşta yaşadiğim hayati 20 yasindakiler suan yaşiyo hizli yaşayip erken ölmek istemezdim :D 
0 oy
tarafından
Yaşadığımız her şeyin bir sebebi var yaşamamız gerekmiş ki yaşamışız 

Ama böyle bir fırsat verilmiş olsa yurtdışından gelmezdim o zaman sıkılıyorum deyip orada okumayı teptim geldim burda anaokulu öğretmeni oldum iki yıl çalışmadım toplasan evlendim çocuk yaptım oturdum evimde Rabbime şükürler olsun çok mutluyum ama belki her şey çok farklı olurdu 
(265 puan) tarafından
Sanırım senin elinle ittigin bu imkan bir çok genc kızın hayalı şu sıralar  ;( ;)♡♡♡♡
0 oy
(273 puan) tarafından
Keşke demek fayda vermez ama uni yıllarımdan hayatıma devam etmek isterdim asla evlenmezdm
(265 puan) tarafından
Evliliğe karşı hepimiz biraz on yargiliyiz sanırım her ne kadar severek evlenmiş olsak ta hali hazırda seviyor olsakta bekarlık gerçekten farkli ♡♡♡♡
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Üniversiteye tekrar hazirlanirdim başka üni daha okurdum 
(265 puan) tarafından
Bir  çok insanın özellikle bayanların en büyük yarası şu konu nasip değilmiş diyelim ;(
0 oy
tarafından
Zamanı geriye alsam daha yavaş yaşardım bazı hatları yapmazdım 
(265 puan) tarafından
Hataları yaşamamış olsaydın inan bu kadar olgun düşünemezsin bazen yanlışı yapa yapa buluyoruz doğruları sıkma tatlı canını ♡♡♡
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Bi 10 sene öncesine gider anneme kanser olcağını erkenden dra gtmesi gerektiğini söyler son kez sesinden bi şarkı dinlerdim.. belki o zaman gırtlağı alınmazdı sesini duyardım hala... 
(265 puan) tarafından
Resmen yüreğim sızladı;( Allah mekanını cennet eylesin sanırım çok büyük acı olmalı tarifi zor katlanması güç tek gerçek bir gün kaybettiklerimze kavusabilecek olmamz en güzel teselli ♡♡♡♡♡♡
(1,246 puan) tarafından
Kız dur ölmedi annem :) aman Allah korusun sadece gırtlağı alındı boğazından nefes alıyo ve ses telleri alındı 3 sene oldu sesini duymadım yani o anne sesini işte hayat kalitesi düştü ama canı sağ çok şükür.. ağlatcan gece gece beni de ya
0 oy
(4,390 puan) tarafından
maalesef ki, geriden gitmiyoruz =)
(265 puan) tarafından
Bazen imkansızlığı düşünmek ne yapabilirdini düşünmek hayatı sorgulatiyor bize ;)))♡
0 oy
(7,411 puan) tarafından
cocukluk zamanıma gerı dönmek ısterım 
(265 puan) tarafından
Oğlumun sayısız oyuncakları var yüzüne bakmıyor ben ise tahtadan parçalar çay tabakları ve kasiklariyla oynadığım cocukluguma aşığım keşke gelse o gunler ♡♡♡

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 764 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Sofiye.zgn (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 215 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Gecesiyah (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.