0 oy
151 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (846 puan) tarafından
Kaynana iş çıkardı başıma misafir getirecek ya 5 kadın ne yapılır çay yanına tatlı tuzlu kek kurabiye kesin çok güzel dediğiniz harika şeyler yapmam lazım

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Browni kurabiye 

Olabilir mutlaka
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Valla ben basim sikistikca revani yapiyorum en fazla yarim  saatimi aliyor ama tabi 1 gun onceden yapitorum ki serbet falab ceksin igice dinlensin
0 oy
tarafından
Patates salatası yap 

Kek yap

Browni kurabiye yap

Börek yap yeter bence
0 oy
tarafından

mısafır getiren yiyecegını de getirsin zaten sıcak ugrasamam :D deseydın

(846 puan) tarafından
Ya vallahi ya annesini teyzesini teyze kızlarını alıp gelcek ufak bebem var ne işiniz var benim evde Allah'ım yarabbi
tarafından
bebek gormeye falan mı?
öyle bıle olsa ne bıleyım düşünceli ınsan baska ya kayınvalıdem kendı tarafından eltılerı vs benım oglanı gormeye gelecekti benı aradı ıste oglumda 2 aylıktı gelırken soylemesı ayıp bır kalıp peynır almıs 10 tane gozleme domates salatalık vs cayla koyduk yedı kalktı herkes kaynanamın  kız kardesı de gelırken bır tepsı borcam tatlısı yapıp gelmıstı ıkramlık yanı kolaylastırıp zorlastırmayan ınsanları sevıyorum
0 oy
tarafından

Şekerpare yap kız :D

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kısır yap 9 kaşık tatlısı yap at dolaba yanında da browni kurabiye yada kakaolu kek yap tamamdır .
0 oy
(1,437 puan) tarafından
3.2.1 poğaça yap 

Bir kısır yap

Birde browni yeter de artar bile
0 oy
(498 puan) tarafından
Tavuklu şehriye salatası, kurabiye ve bisküvi ve meyve dilimi üzerine çikolatalı puding hepsi de çok pratik oluyor
0 oy
(95 puan) tarafından
Islak kek 

Sade poğaça 

Peynirli börek

Patates salatası 

Çörek otlu kurabiye
0 oy
(2,366 puan) tarafından

image

image

image

Ooo dün bana halam geldi kızının istemeye gelicek ler ban a malzeme aldı bnd yufkadna tepsi böreği yaptım krem santi li çikolatalı ağlayan kek yaptım birde haşhaşlı çörek yaptım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 207 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
7 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 189 göst.
0 oy
5 cevap 99 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu

382,233 soru

11,444,453 cevap

35,014 kullanıcı

...