0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (7,375 puan) tarafından
Kızlar valla sinirlerim bozuldu kız kardeşime kolye almisltim kargocunun teslim tarihi bugün gözüküyor bende Trendyol müşteri hizmetlerine mesaj yazdım daha dağıtımına çıkmadı diye ne dese beğenirsiniz kargocu kapıma dahi getirmedi haber dahi vermedi ve gitmiş ürünü iade etmek için kayıt oluşturmuş bide kişiye özel hediye ve iade kabul etmiyor firma ürün de gelmedi müşteri hizmetleri hiç bir şey yapamiyormus iade oluştuğu için kaldı böyle bide hediyeydi valla rezil oldum kardeşime kaç gündür de bekliyoruz yani 

4 Cevaplar

+1 oy
(11,019 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde bir kargom boyle oldu. Evde bekliyorum dagıtıma cıktı diye kod geldi cunku. O gun aksam oldu gelmedi. Bir baktım takipten evde yok ibaresi. Arkadan da subeye bırakıldı iade için yazmışlar. Bu arada mesela bana saat 3. 00 da evde yok yazılmış. 3.02 de subeye teslim edildi yazılmış. Evimle yazılan su be arasu da arabayşa 20 dk. Bir aradım kargo sirketini. Evde yokmus sunu diyor bana. Dedim fotosunu aldım sizin kargıcu 20 dk lık yolu ışınlandı mı? Evde kameralar var sizi tüketici haklarına sikayet edecefim filan diyince ertesi gunu sata 9 da kapımdaydı. 
(7,375 puan) tarafından
Kız hep bu kargoda sıkıntı çıkıyor Kocaeli'nin Trendyol express götürmüş markete bırakmış marketci bizle kavgalı ürun yok dedi kaç gün sonra çıkardı verdi adres belli niye kapıya göturmuyorsun valla sinir oldum şimdide bu o zaman bu işi yapmasinlar biz mağdur oluyoruz valla kız ben kendim Bursadayim kapıya geliyorlar eşim almış ben ediyim diyorum bana vermiyorlar eşimi arayıp soruyorlar sonra bana veriyorlar bunlar kalkmış tanımadığım adama kargomu bırakmış bu diğeri hele hiç tenezzül bile etmemiş
(11,019 puan) tarafından
Her ne iş yaparsa yapsın insan hakkıyala yapmalo
(7,375 puan) tarafından
Sorma ya valla bu ne sorumsuzluk ya valla sinrilerim bozuldu firmada yazmış bizde mağduruz efendim kişisel bir hediye olduğu için ürün elimizde kalıyor yazmış
(11,019 puan) tarafından
Ne sacmalık ama. Bir kargo unun usengecligi kac kişiye sebep oldu
(7,375 puan) tarafından
Öyle valla satıcıda mağdur bizde satıcıda mudale edemiyor ordan
-Reklam-
0 oy
(4,003 puan) tarafından
satici ile iletisime gecin bir daha yollasin 
(7,375 puan) tarafından
Canım kişiye özel hediye ve satıcı ya daha ulaşmamış bile hayla kargoda iadesini oluşturmuş ama daha da yollamamis
(4,003 puan) tarafından
yakin mi şube gidip alabilirsin ordaysa hala , kargo bilgi kisminda ne yaziyor hangi kargo
(7,375 puan) tarafından
Sürat kargo canım iade talibi oluşturduğu için alamiyormusumda 45 dakikalık yol bide 20 TL otobüs parası var
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Benim başıma da geldi. Evde yokuz diye şubeye bırakılmis halbuki evde dört gözle kargoyu bekliyordum. Bida şubeye gittik evde yokmuşsunuz dedi bende evde kargomu bekliyordum dedim. Adam kargonun gittiği yerlere bakmış megersem buraya hiç uğramamış bile.
(7,375 puan) tarafından
Tabi işlerine nasıl geliyorsa öyle yapıyorlar şikayette bulundum
(1,798 puan) tarafından
İyi yapmışsın
(7,375 puan) tarafından
İnşallah getirirecek yarına kadar elinize ulasacak dendi
0 oy
(91 puan) tarafından
Kargocu kafasına göre iade oluşturamaz teslim edilemeyen ürün şubeden 3 gün içinde alınmazsa iade olur yani 3 gün sonra geldiği yere geri gönderilir bazen yoğunluk olduğunda yetişemediklerinde yarına devretmeleri için bi bilgi girmeleri gerekiyo 'evde yoktu' gibi yarın tekrar dagıtıma cıkarıyolar tabi heryer aynı değil genellıkle bu sekılde.. bırde geldik yoktunuz dıyıp ugrasmak istemeyen kargocular var subeden gelsin alsın kafasında 
(7,375 puan) tarafından
Canım dün dağıtıma çıktı dediler ama daha 15 dakika içinde sonra dağıtıma çıkacak dediler bende dün müşteri hizmetlerine söyledim dün müşteri hizmetleri tahmini teslim tarihi olarak bugünü girmiş bugünde girdim müşteri hizmetlerine iade oluşturmuş dediler bilgi yok adrese hiç gelmedi müşteri hizmetlerinin söylediği güya islakmis falan filan bu kargo hep böyle yapıyor hiç bir bilgide verilmedi müşteri hizmetlerinden öğrendim ki şikayette bulundum yani bu kargonun hatası biride kalkmış gitmiş markete birakmis adam kavgalı elime zar zor aldım kargoyu yani ne bunlar şimdi ve şuan iade oluşmuş yani bide kişisel bir hediye ve ben kardeşime hediye aldım kardeşim bekliyor üstüne satıcıda mağdur ki kişiye özel hediye olduğu için
(91 puan) tarafından
Anladım Allah iyi insanlarla karşılaştırsın malaesef var böyleleri eşim aras kargoda calısıyo ama bi tanesini teslim edemicek diye ödü kopuyo keşke herkes işini layığıyla yapsa
(7,375 puan) tarafından
Keşke canım keşke yazık günah valla hepimiz mağduruz ki kaç gündür de bekliyoruz yani

İlgili bir soru bulunamadı

396,480 soru

11,859,702 cevap

35,957 kullanıcı

...