0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar gebeyken biliyorsunuz ki karnımızda biraz büyüyünce eğilip doğrulamıyoruz Benim de bir hayli karnım çıktı ve eğilip doğrulurken çok zorluk çekiyorum ama bir takıntım var Her banyoya girişimde Tüylerim az da olsa çok da olsa sürekli alma gereği duyuyorum eşim bu huyundan çok şikayetçi her duşa girdiğinde vücut temizliğini yapmak zorunda değilsin diyor mesela çok terliyorsun acelen var bir duşa gir çık diyor aslında haklı da ama kendimi Durduramıyorum her duşa girmemde mutlaka O vücut temizliğimi yapmak zorunda hissediyorum kendimi ve hamileyken bu gittikçe zorlaşıyor O yüzden şu an duş almak bana Ölüm geliyor mesela vücut temizliğimi yapmadan Duşa girip çıksam sanki kendimi yarım gibi hissediyorum Sizler de böyle misiniz Her duşa girdiğinizde temizliğinizi yapar mısınız

9 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından

Evet bende yaparım hatta şuan bebise o baktığı içi. Daha da şikayetçi hadi çık artik her zaman yapmak zorunda değilsin diyor :D

tarafından
Evet ya benimki de öyle ama vücut temizliğimi yapmadan banyo girip çıktığımda kendimi çok yarım hissediyorum sanki duşa girmemişim sanki doğru düzgün yıkanamamışım gibi
(1,437 puan) tarafından
Önceden boyle bir sikyetim yoktu ağda ile yapıyordum simdi dikişlerden dolayı jlet vurunca senin gibi oldum temiz hissetmiyordum kendimi yapmadan cikinca
tarafından
Aynen öyle ya banyoya girince tam bir saat çıkamıyorum eğilemiyorum doğrulamıyorum çok zorlanıyorum
(1,437 puan) tarafından
Gir canım saatlerce dur çünkü bebis olunca duş almak bile olum oluyor uyurken bırakıyorum babasına giriyorum dışa 5 dk sonra banyo kapısının onundeler bilerek getiriyor sesini duyayim cikayim diye :)
-Reklam-
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Agda yaparim o yuzden her dusta bir ihtiyac olmuyor yani
tarafından
Ağdaya ben dayanamıyorum
(9,961 puan) tarafından
Ayy calla kendim yapiyorum bide cart caaart :D
tarafından
Keşke ben de öyle olabilsem
0 oy
(13,797 puan) tarafından
Bende ağda yaparak aliyordum ve şuan çok zorlaniyorum. Ağdayla alsan 1 ay rahat edersin. 
tarafından
Ya ben ona dayanamıyorum Bir de bir kere denemiştim benim cildim kuru olduğu için canım haddinden fazla yakıyor mesela kaşımı bile alırken canım çok fazla yanıyor
(13,797 puan) tarafından
Zaten şuan hem gebelikten dolayi hemde sicaklardan dolayi ağda yaomak çok zor oluyor. Bende bi alternatif ariyorum ama ne yapsam bilemedim. Kuaförde hiç aldirmadim utaniyorum. Eşime dedim napcam diye birak alma diyor. Bende olur uzasin örmeme yardim edersin dedim. Tüy dökücü kullandim bin pişman oldum. Jiletden bin beter kalinlaştirdi ve çoğaltti.
tarafından
Al benden de o kadar doğumumda falan temizliğimi nasıl yapacağım İnan bilmiyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet canım ama her banyoda olmuyor ki kız ağda uzun süre cikartmiyor 
tarafından
Ben ağdaya dayanamıyorum ki ya
(7,376 puan) tarafından
O zaman ihtiyaç Canikom sen devam et
0 oy
(2,796 puan) tarafından
Ağda yapıyorum canm o yüzden  sıkıntı yapmıyorum 
tarafından
Canım ben ağdaya dayanamıyorum ki
(2,796 puan) tarafından
Bende dayanamıyodum da bir iki yapa yapa alıştım ilk başda acı oluyor ama alışıyorsun
0 oy
tarafından
Agdayla alırsan hem hamilelikte hem lohusalıkta çok rahat edersin canım 
tarafından
Canım işte dayanamıyorum dayanabilsem yaptıracağım ama
tarafından
Balım ben kendim yapıyorum nerdeyse 10 yıldır.
En kolayı en güzeli Ağdam alıyorsun yaklaşık bir ay hiç derdin olmuyor.
0 oy
(482 puan) tarafından
O yüzden ağda yapmak ve ya yaptırmak daha mantıklı. En azından bir ay tertemiz kalıyorsun. 
tarafından
Evet Çok pratik ama dayanamıyorum ben ağda ya canım
(482 puan) tarafından
Duştan sonra dene o zaman canın cok daha az yanar. Bi de soğuk kompresle tamamdır bu iş. İnan ben de bu şekilde alıştım agdaya.
0 oy
tarafından

Kuaföre gidiyordum canım ağdaya. 1 ay rahat ediyordum.

tarafından
Canım dayanamıyorum ki ağdaya ben ya
tarafından
Bende bekarken hic5 ağda olmamıştım canı acır diye. Ama acımıyor zamanla alışıyorsun
tarafından
Kuaförde falan zaten olamam da utanırım Çünkü evde kendime bile yapamıyorum Yani canım yandığı için
tarafından
Bende ilk zamanlar açamadım yarım bacak alıyordum. Hrp jilet vuruyordum. Ve okadar çoğalmaya başladı kii 2 günde hemn çıkıyordu. Jiletle temizleyince kaşıntı oluyordu. Kilota batıyor gibi dik dik çıktığı için. Artık illallah ettim o şekilde mecbur açtım yani. Sonra azaldı çok şükür. 8 yıldır gittiğim kuaför son 6 yıldır ağda yaptırıyorum bikini bolgeme
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı ben ter atmaya bile girsem hamile iken bile olsa yaparım temizliğimi. Sevmiyorum bir de buğday tanesinden uzun olunca günah ya içime sinmiyor 
tarafından
Benim de ya böyle her bacağıma baktığımda koluma baktığımda tüysüz istiyorum vücudumu ama o da hamilelikte pek mümkün olmuyor çünkü eğilip doğrulamadığın için Vallahi bilmiyorum ne yapacağımı
(13,202 puan) tarafından
Ayna kullanmıştım ben bir de klozete oturup rahat ederdim müsait yerleri.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 214 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 203 göst.
0 oy
17 cevap 275 göst.
0 oy
5 cevap 171 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

378,203 soru