0 oy
633 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Bana garip geliyor hamile olan arkadaş çalıştığı yerdeki insanlarla karnını tutup foto çekmiş paylaşmış ben eski kafaliyim yada siz yaptınız mı 

24 Cevaplar

+4 oy
(1,461 puan) tarafından
Yaptım evet hamilelik ayıp bir şey değil yüzyıllardır kadınlar zaten sürekli hamile kalıyorlar. Asıl hamile birisini görünce onun altına bunlar yapmış gibi düşünen zihniyet ayiplanmali. Ayrıca herkes özgür isteyen paylaşır isteyen paylaşmaz. Ben hiçbir paylaşmayana aa karnını dokunup neden paylaşmıyorsun demiyorum. O zaman paylaşmayan da niye paylaşıyorsun demesin
(606 puan) tarafından
Kız bnde demiyorum isterse çıplak pylsasin bn ypmadigimdan garip geldi sordun yoksa herkes istediği pylasir tbki
(1,461 puan) tarafından
Bunu yazman bile kinadigin ve yargiladigin izlenimi veriyor
(606 puan) tarafından
Bana garipgelen şeyi dile getirince kınamak akmak mi oluyor
(1,461 puan) tarafından
Niye burda dile getiriyorsun. Destek cikilsin diye. Bnce içinde saklayabilirdin . Burda yazdıysa eleştiriye de açık olmalısın. Herkes seninle aynı fikirde olmayabilir. Neyse kirmayalim birbirimizi. Yanlış ifadeler yanlış anlatmalar olabilir. Güzel günler.dilerim
-Reklam-
+1 oy
(231 puan) tarafından
Neden sürekli "ben mi geri kafalıyım" diye sorular soruyorsunuz hanımefendi. Bir siz ahkaklısınız da geri kalan herkes Konya ovası genişliğinde mi yaşıyor sizce? Hayır siz geri kafalı değilsiniz sizin dışınızda komple herkes gevşe.k mi diyelim ne diyelim?
+1 oy
(2,610 puan) tarafından
Dinen hamile kadının göbeğini belli etmesi doğru değil diye biliyorum o yüzden giydiğime bile dikkat ediyorum daha hiç fotoğraf paylaşmadım 
0 oy
tarafından
Karnima dokunani yakarim kiskancim anam ben 
tarafından
Yakarımm uleynnnnnn
tarafından
He askom yakarim fjjfjf
tarafından
Ne kadar kaldı kız şafak kaç
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Ben eşimle evde çekindim kendim de karnımı tutup severken disarda parkta bahçede resim çektirdim ama paylaşmak için değil anı kalsın diye ilerde oğluma bak burda beş aylıksın burda yedi aylıksın demek için iyi ki de yapmışım hamilelik günleri de özleniyormuş 
(606 puan) tarafından
Evet paylaşmaktan bahsettim dediğin güzel
(13,009 puan) tarafından
Paylaşmayı doğru bulmuyorum tabi tercih meselesi ama bana çok saçma geliyor
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bir tane arkadaşım var ona atıyorum o surkeli merak ediyor bekar kendisi ama hemn siliyorum 
(606 puan) tarafından
Kız silme sende kalsın ben sosyal medyada paylaşmaktan bahsediyorum
(2,366 puan) tarafından
Nsjs hmm ona bizde çok güzel Bi örnek akraba var kız girsen Allah düşmana başına vermesin inşallah dön kilot ayna karşınıza geçip esiyle reism paylaşıyor
(606 puan) tarafından
Allah seni kız he buda yakında yapar belki tayt büstiyer çalıştığı akdinlar karnını tutmuş foto paylaşıyor ne denir bilmem ayıp ya hiç hoş değil bana göre ne gerek var
(2,366 puan) tarafından
Bencede değil görümcem gösterdi eşimde kızdı bana bakma sende artık bizimde kızlarımız var başımıza gelir Allah korusun o kızıda Allah hidayet versin inşallah
(606 puan) tarafından
Doğru canım
0 oy
(11,257 puan) tarafından

Ben eşimle bile cekilmedim başkasının ne haddine :)

(606 puan) tarafından
Kız kız canım arkadaş deisysem asdfhsk
(11,257 puan) tarafından
Anladım kız demek istedim eşimle bile çekilmedim yani sonuçta kız da olsalar el :D
0 oy
(415 puan) tarafından

Demek ki bende senin kafadanım:D valla hiç öyle fotom olmadı ilk kızım da iki üç güzel resmim vardı o da abimin düğünü sayesinde yoksa onlar da olmayacaktı bu bebeğimde de inşallah hatıra olarak çekmek istiyorum ama elim karnımda hiç çekmem garip geliyor bana da 

(415 puan) tarafından
Aynen canm aslında hatıra açısından çok güzel ama paylaşılması pek doğru gelmiyor
(606 puan) tarafından
Evet Banada valla hamileyken foto payalsimirda hani karnını tut milletle o şekil çekip köy garip vallahi
(415 puan) tarafından
Böyle düşündüğümüz için linç yemeyiz umarım:))) paylaşanlar da paylaşsın tabi herkes özgürdür
(606 puan) tarafından
Yok kuz baya varmış bizden asdgj
(415 puan) tarafından
İyi bari:D
0 oy
tarafından
Ben öyle yapanlara anlam veremiyorum vallahi ben hamileyken eşimle öyle çekmedim kaldi ki başkası 
(606 puan) tarafından
He kız bnde onlar ediylece çekindi işyerindeki gelen iletişim kurduğu insanlarlada,asdgjk
0 oy
tarafından
Bende çekip paylaştım hamileyken. Tuhaf ya da ayıp bir şey degil bence bu 
(606 puan) tarafından
Tuhf geliyor valla bna ayıp değil herkes istediğini pylasir
0 oy
tarafından
Çekmedim şimdiye kadar zaten com karnım çıkmadı daha ama çeksem bile paylaşmam yaa cekrrmiyim onu da bilmem 
(606 puan) tarafından
Çektir kız bakrsin güzel olur ama paylaşmak bncefe garip
tarafından
Yok kız paylaşmam yaa bana paylaşmak saçma geliyor
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Hayır yapmadım. Aynanın önünde çektim ama paylaşmadım kimseye elletmedim. Babamlarin gelinleri falan dokunuyordu çok güzel karnın var diye ama hiç hoşuma gitmiyordu. Belli etmedim ama huylanıyorum deyip elletmiyordum 
0 oy
(12,617 puan) tarafından

Yapmadım karnım 6cı aydan sonra çiktı ,iki arkadaşım yok jdsssdd  hamile çekimi istedim 750 tl dediler evde alasını çektm :)

(606 puan) tarafından
Kız zaten arkadaşlarla yapmak saçma bitane yaparsın ama on kişi filan pmbide payalsmak nedir yani bence
0 oy
tarafından
düzenlendi
Evet yaptik ani kaldi guzel.olduu ♥︎
(606 puan) tarafından
Sevindim sızın adınıza ashsjs
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Banada garip geliyor tek değilsin ve hayır çekmedim eşimle bile çekmedim gerek yok 
(606 puan) tarafından
Anı amaçlı güzel de paylaşmak ne bilem degisik
(1,937 puan) tarafından
Ya o tarz şeyleri sevemiyorum normal resim çekerim ama tutupta karnıma dokunup çekmek sevemiyorum
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Yo gayette hafta haftasına paylaştım . Eşim birşey denediği için sıkıntı yok sokaktakiker de konuşsun dursun çokta tın yani. Hem ayrıca ilk hamile bende değilim son hamilede. Bence biraz çağa ayak uydurmak zorundayız canım. Bu şekilde düşündüğümde insanlar seni çok yargılar 
0 oy
tarafından

Kendi karnımı kendim tutarım :Dsonrada paylastm hamile fotisi

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kımse dokunmadı babasından baska arada bı patronun sevesı gelırdı :))harıcıne dokundurtmadm sevmem öyle seyleri gerek yok
0 oy
(1,483 puan) tarafından
İstediğin şekilde resim cekilebilirsin ama.paylasmak çok çok yanlış şöyle yanlış o çocuğun hayası anne karnında başlıyor o çocuğu ne kadar saklayıp koruyup kollarsan doğduğunda o kadar terbiyeli uyumlu bı insan olur kendimden biliyorum annem doğum yapana kadar beni hiç kimse anlamamış gayet uyumlu bı insanım sessiz sakin utangaç asla asi karşı gelen biri değilim laf çevirmem vs.vs.paylasmayin lütfen 
tarafından
Şaşkınlık içerisindeyim cidden.
(1,483 puan) tarafından
Sebep
tarafından
Karnımdaki bebenin ne hayası ya ne saçmalıyorsunuz. Bi de sessiz ve utangaçlığı matah birşeymiş gibi övmüşsünüz. Sonra işte kadın doğuma dahi gidip derdini anlatamayan, kocası tarafından baskılanıp bir aqua parka bile "götürülmeyen" kadınlar oluyor. Hem bundan şikayet edip hem de övüyorsunuz. Cidden müstehak mı desem ne desem bilemedim. Bunun şaşkınlığı
(1,483 puan) tarafından
Acta bak haya ne zaman basliyormus.o derdini anlatamamak o tür müstehcen konuları anlatmaya cekinmekten kastım anlatabildim mi benim eski sorularıma bakıp da bana savunma yapma burda
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Normalde çekmiyorum ki hamileyken çeksem bı yere gidipte biri çekelim demediyse o yüzden hamilelikerimden birer ikişer resmim var karnımı falan tutmuş değilim tabiki normal:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 459 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 983 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 442 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde B.Dilek (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,108 göst.