0 oy
1,276 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evet kizlar buyrun :)

48 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eski kocam olur o zaman onunla yaşasın ,çok nettimdir böyle konularda ,ama eşim banada düşkünde bebeğimize oglumuza aşırı düşkün nasıl desen bir  kafayı yer oğlumu alırım, kendime yeni bir hayat kurarım i t gibi inler valla kapımızda, eşimi çok iyi tanıyorum benden vazgecse de asla demiyorum bak benim için benden belki vazgeçer ,ama  oğlundan asla gecemez benden ayrılmak koymazda hergun çocuğu göremeyecek ben kendi memleketime dönerim artık mahkeme ne zaman izni olursa görür o süreçte onu çok yıpratır 
tarafından
Oylesi de zor bulunur kiymetini bilin yapamaz oyleleri zaten
-Reklam-
0 oy
(265 puan) tarafından

3 çocuğum var elimi parasız bırakmasın çocuklarını da babasız bırakmasın kendi gözüme gözükmeden ne b,k  yerse yesin 

Eşimi seviyorum ama görmediğim bir o halti kaldı yazarken bile kalbim aciyor ama ben ona maddi anlamda muhtarım sevgi anlamında hiç ihtiyacım olanı karşılamadı zaten belki de vardır ondandır arada laf da eder zaten benim yerimde olsan 3 tane karın olurdu diye sonra da tövbe eder şeytana uydurma Allah ım diye 
Ben ona hep derim beni nerenle aldatırsan Allah orandan  versin belanı..
Ben 3 çocukla evde 5 dk kendime vakit ayırmadan namusumla  otruyorsam  oda başka kadınlara gözüyle hile bakıyorsa versin cezasını Allah ,ilahi adalete güvenirim mazlumun ahi kalmaz hicbir şekilde.. 
tarafından
Bende sizin durumda sayilirim az cok.zaten siz bela.okumasaniz da allahin haram.kildigi isler o dedikleriniz.cezasiz kalmaz.hakkimiza girdikleri de cabasi.o yuzden ben sıkıntı yok.sadece cocuklar iyi.olsun
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma bir soru olmuş Allah aşkına hangi yildayiz kim kabul edebilir böyle bir şeyi 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hadım ederim sonra boşarım ne *** yerse yesin 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Pazar acilde 2 kadın karnı burnunda idi neredeyse aynı haftalar doğdu doğacak bir adam vardı başlarında Suriyelileri ben şok nasıl ikisini aynı anda tutturmuş bilemiyorum hahah Allah'ım esirgesin 
0 oy
tarafından
Yorum toplamak için açılan anlamsız post
0 oy
tarafından
Yaşamayan bilmez bizim başımıza geldi eşimin amcası yaptı bu haltı 4 çocuğunu da yengesi aldı gitti babasına demiş çocuklarımla kabul ediyorsan et yoksa ben sığınma evine gidicem dedi alıp gitti kendine yeni ev kurdular oğlu ailesi için Suriye'ye göreve gitti biz hala alışamadık yokluğuna yeni cici karısı da oğluna kredi çekip sana aldım dediği evde oturuyor 45 yaşın da ondan da bı çocuğu oldu
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Kendiside benm başka koca getirmemi kabul ediyor mu acaba ilk onu sorarım?  

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,506 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,102 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 467 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 186 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı