0 oy
1,502 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Onceki posttan dolayi aklima geldi.

Bu film yeni baslamisti esimle izlerken Gökçen birsey soylicem ama kizma demisti. Soyle dedim

Kadin gercekten guzel masum bi kadin dedi

Bende evet gercekten cok guzel demistim. Sonra bende mavi lens taksam yakisirmi acaba dedim 

Esimde yuz hatlariniz farkli sende koyu daha guzel duruyor demisti.

Konu bu ki, guzel dedigi kadini asla kiskanmadim. Kendimi kotu hissetmedim. Bende mucize doktordaki mavi gozlu hocaya esimin yaninda kaya gibi adam diyordum. Guzele guzel cirkine cirkin denir. Kiakanilcak bir mevzu yok bence ortada. Ha esini kiskanan ciftler kizabilir ama buna mezhebi genis denmez yani.

Esimle de bazen sakalasirim onceki posttaki gibi. Ona attifim video ciplak bi kadin degil veya gogusleri ortada degil. Kendi etrafinda donen kendince eglenen bi trans kisisini kocama gosterdim gulduk gectik. Boz rahatiz bu konuda. Sakasina attigim bi video oldugu apacik ortada.

Kocana sergiliyosun sozleriniz inanin bombos. 

Biz boyle mutluyuz sizde nasil mutluysaniz oyle kalin.

Sevgileeer

image

image

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay ne abarttılar ya herkes ahlak bekçisi. Herkesin ilişkisi kendisine hastır burda hamile karısını yormamak için evini dip köşe temizleyen koca da var yine hamile karısına el kaldıran koca da. Her ilişkinin dinamiği farklı sizin ilişkiniz böyle demek ki kime ne? Yok zinaya teşvik ediyomuşsunuz yok genişlikmiş yok bilmem ne. Kime ne? Sizin tek hatanız ilişkinizin ayrıntılarını burda paylaşmanız. Yoruma dayalı bir platform herkes de yorum yapıyo. Ben tepkileri aşırı buluyorum.
-Reklam-
+16 oy
tarafından
Sana normal gelen aile kavramını bilen karı koca ilişkisini bilenler için çok ters apaçık kocana göz zinası yaptırıp yorumlar boş diyorsun lütfen bir psikiyatri ile görüş ve kendibş düzene sok bunca insan sana yaptığın gerçekten mide bulandırıcı ve saçma diyor sende biz şakalaşıyoruz diyorsun göz zinasının şakası olmaz!!! Paylaşımlarına bir bak Lütfen her şekilde ilgi ve dikkat çekmeye çalışıyorsun bu da özgüven eksikliği demek kendini ispat etme çaban var bu artık hastalık olmaya başlamış sende... Karı koca ilişkiniz beni ilgilendirmez hatta hiç kimseyi ilgilendirmez ama bununla övünme rica edicem o videoda ki kadın Allahın lanet ettiği kişilik ve sen bunla gülüp mutlu oluyorsun bir destur de kendine silkelen dünyanın sonunu getirdiniz yeter özgürüz özgürüz diye diye 
(2,590 puan) tarafından
Ben daha agir seyler yazicaktim ama seninkini okuyunca dedim kibar yazmis yazmiyorum. Boyle seyler yaparlar sonra kocam beni aldatti...
tarafından
Mevzu ne kiz hicbisi anlamadim
(9,196 puan) tarafından
Seir yorumunu okumadan direkt artı verdim :D
tarafından
Honeyseptember teşekkür ederim cano
(654 puan) tarafından
Ne konuşmuşsun be bacım valla ağzına sağlık katılıyorum.. +
+5 oy
(12,513 puan) tarafından

Ben bahsettiğin postun kıskançlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. 

Birincisi orda lanetlenen bir insan tipi var. 

İkincisi de mahrem var. Sen kendin demedin mi yok tangası arasına kaçmış vs diyorum diye. Bu mahremdir ve göz zinasına teşviktir.

Sende müslümansın ve buna katılacağını düşünüyorum. 

Ben şuana dek kimseyi kınamadım hayatımda ve hiçbir zaman önyargılı olmadım sende dahil. 

Ama şunu sana söylemek istiyorum. Her şeyde ve her şerde var bir hayır. Ben buna inanırım ve bence sende bundan bir hayır, bir ders çıkarmalısın. Allah doğruyu görmen için belki de sana bir kapı açtı bu post ile. Şuan hepimiz senin gözünde kıskanç, monoton lüzumsuz yorumlar yapıyoruz, linç ediyoruz diye düşünüyor olabilirsin.

Ama inan hiçbiri değilim ve değiliz. 

Bir Müslüman olarak düşüncelerimi paylaştım seninle.. İnşallah anlatabilmişimdir.. 
(12,513 puan) tarafından
Neden okumadın ☺️☺️❤️
(9,196 puan) tarafından
Yaniiiii okumadan direkt artı verdim sonra okudum :D sonuna kdar haklısnnn ❤
(12,513 puan) tarafından
Tesekkür ederim can parem ❤️
tarafından
Ben sonuna kadar okudum betüş:-D
(12,513 puan) tarafından
Ahaha ☺️☺️❤️
+2 oy
(15,644 puan) tarafından
Eşim başka bi kadına güzel diyebilir bunun bi masum söyleşisi var birde ağzı salyalı söyleşisi var onu geçtim yoldan geçerken eşime bak şu kadının şurası bu olmuş burası şu olmuş demem asla  hele eşim yanımda başka kadının mahremine baksın gözünü çıkarır eline veririm tamm şaka ama her şakanın da bir dozu var ve altında bir gerçek yatar.

Herkesin kişiliği de farklı tabi şaşırmamak gerek
(1,358 puan) tarafından
Benimki salyali soylemiyor iste o yuzden kiskanc birisi degilim
+1 oy
(948 puan) tarafından
O videodan sonra hiç şaşmam
(909 puan) tarafından
Ben de hiç şaşmam
(1,358 puan) tarafından
Pardon o video desigin videoda ne gordun tam olarak?
(948 puan) tarafından
Sen resmen kocana kadını gürcü usulü ile evlendireceksin
(909 puan) tarafından
Bence siz çok xxxlargesiniz
+1 oy
(418 puan) tarafından

Ben eğlenceli çiftleri severim, hatta bazrn özenirim de.. ama yapı olarak ben kıskancım. Eskiden tv deki kadına bile biraz dikkatli baksa eşim kavga çıkartırdım, zamanla biraz duruldum galiba. Şakasına bazen ben de sorarım şu kız güzel dimi diye (tv de) ama düsmüyor benimki "bana ne milletin kadinlarından" diyip konuyu kapatıyor. :D

Size de fazla tepki verildi bugün, abartıliyor bence.. 

+1 oy
(48,610 puan) tarafından
neyi kime neden ispatlama cabasindasin.

kimse seninle hemfikir olmak zorunda degil

attigin videodan cok yazdıkların sanki esinin kahve arkadasi asker arkadaşı gibi kari kız muhabbeti hic hos degil sen normal karsiliyosan bize ne senin evliligin senin yasantin buraya yansitmanin anlami yok 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bizlere açıklama yapmak zorunda degilsin esinle aranda gecen muhabbet bizi alakadar etmiyor...

Soruna gelince 

Eşim  Benim yanımda hic bir kadına guzel diyemez..nokta..........

(1,358 puan) tarafından
Aciklama yapmadim aklima geldi bi soru sordum ;)
Kiskancsin demekki
(27,351 puan) tarafından
Fazlasıyla m..
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Önündeki kadından başkasına neden güzel desin ki demez eşime de Öyle karı.resmi videosu falan atmam göz zinası denen bisey var O tür videolarda 
(1,358 puan) tarafından
Ya videodaki kisi kadin degil hemde kensi etrafinda donuyo bunda abartilacak ne var bu kdr
(10,478 puan) tarafından
Hiç doğru bulmuyorum bu benim fikrim
Sen kendi istediğini yapabilirsin cnm ama karşıdaki benim kocam.ve yanimda başkasına güzel niye desin ki
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Valla ne bileyim eşim hiç oyle bir laf kullanmadı bende kullansa kızarmıyım bilemem. Ama ben onun yanında dilimde bile olsa bir adama yakısıklı dersem kızar trıp atar =) bu konuda eminim. O yuzden bende demem yanında.bosu bosuna sinirlerin gerilmesine gerek yok
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sen kocana milletin tangasini sergiliyordu sonra da ben böyle mutluyum diyorsun senin ki rahatlıkta çıkmış artık gevseklige yol almış sana denecek gerçekten söz yok insanalr o kadar uyarıyor seni laftan anlamayan anlamıyor işte ne desek boş 
tarafından
Bazen kizin uzerine fazla geliyorsunuz
0 oy
tarafından
E buna bende esime cok yakisikli diyorum  esimde o survivor deki aycana cok tatli kiz diyor yani boyle seylere kiskanclik yapmam ben 
(1,358 puan) tarafından
Abartmayi ve linclemeye bayiliyor bu platform
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Allah mahremlerini nahmahremlerden kıskanan kullarını sever kıskanmak çok güzel bisey aslında gökçen bence biraz otur düşün canım yarın öbürgün adam seni beğenmeyip gösterdiğin kadınları düşünse çok üzülürsün 
0 oy
tarafından

Herkesin evlilihi kendine göredir kimisi farklı davranır , sen farklı davranirsin , ama gerçekten sen çok fazla eşini yanlış yola yonlendirion...

Bu devirde kimseye güven olmaz ,fazla büyük konuşma...

0 oy
tarafından
Bir insan biseyi savunmadan önce acaba dinimizdeki yeri nedir hiç olmazsa örf ve âdetlerimizde nasıl karşılanır diye düşünmeli..? 
0 oy
tarafından
Ben kocama desem aynisini defol der yani tabikide bizden güzeller kocalarimizdan yakisiklilar var ama dillendirmek hic hos degil...
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Neden açıklama yapiyosun ki senin kocan seni ilgilendirir bizene .. ister sergile ister sergileme.. :))
0 oy
tarafından
Iyi gitte onla evlen derim trip atarim
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu konuda sana hiç katılmıyorum bu yaptığınız aileyi sarsan bişey ve siznsiz bunu normalleştirmeye çalışıyorsunuz hiç doğru bulmuyirum
0 oy
(235 puan) tarafından
Seven insan kiskanir.

Esimin gozunde sevdigi kadin yani ben dunyanin en guzel kadini gibiyim bu yuzden demez. Ama diyecek olursa da tepkimi bilir.

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,273 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 687 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selvi (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 465 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Reyyreyyy (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 645 göst.