0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (960 puan) tarafından
2yasina 1bck ay fln geldi gına geldi artk gerçekten çocuk resmen yalaci meme gbi kullaniyo beni eşimde bekle diyo ne beklicem ya dedm 4te mesela kalktı gece 7bcktu uyudu napcam ben ya nasl ayircam sabır taşı diyo annem  .bikerede mi kesilmeli yoksa yavaş yavasmi vermiyom deniyom kendini atiyo yerlere çok kötü agliyo .  Zayıfladı resmen topluydu yemekle işi yok bana guveniyo sadece mesela kahvlti yaptriyom odaya geliyoz memeye yapisiyo  ama vicdan yaparmym of ya bide emerek uyuyo cekeliyo yani emdigide yok 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
21 aylık benimkide baya bi azalttım kademeli olarak kesecem bende
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Az kalmış sabret bence, azaltmaya çalış, yerine bişi teklif et ki oyalansın, sevdiği bişiler vardır mutlaka
(960 puan) tarafından
Blmiyorum ya 2sene olucak bir gece sabkdr uyku uyudugmu bilmiyorum gerçekten oiskojm.cok bozldu aşırı sinirlym meme fln isteyncede çok sinirleniyom kendimi tutamiyorum . Adak adadım resmen bi çocuğu sevndrcem diye o derece uykusuzlk beni mafetti
(960 puan) tarafından
Emmiyo cekeliyo agznda tutmak idtiyo
0 oy
(726 puan) tarafından
Benm kizm memede uyuyordu.once gece uyanınca meme yerine pipetli suluklar su verdim.sonra sabır taşı aldim ama onu emdi.bem hamile olduğum için artık canım çok açıyordu.kizimla konuştum bak meme uf olmuş çok acıyor artık emmeyelim olur mu dedim.oda şimdi açıyor üf olms diyip üflüyor kapatiyor..uyurkende yanına uzanıyorum öyle uyutuyorum.bana başkası dese konuşarak bırakır diye inanmazdım.simdiki çocuklar çok zeki konuşmayı deneyin.
(960 puan) tarafından
Haklısınız ama gerçekten piskoljk olarak çok yiprandm.asiri sinirlym sinirleniyorum çok bagriyom kendi kendime napcam ben yaesimde bana bagriyo sakin ol fln diye :(
0 oy
(3,223 puan) tarafından
Benimkide 24 ayi ay sonunda bitiyor dogum gününe  memesiz bezsiz  giricez Insallah  sabir taşını  bosver ben ayakkabi boyasi sürüyorum  4 gün  oldu meme hasta olmuş  dedim açıp  bakiyo egg olmuş  diyo unutuyo☺️
(960 puan) tarafından
Gündüz bende sirke suruyorm emmiyor 10dk sora geliyo aciyo banamasin demiyor bide gece dahada düşkün çok fena bagriyo agliyo vermeyince kafaya vurunca
(3,223 puan) tarafından
Sen kara sür  beynine yerleşsin  bence emmek bile istemez gecede kalkmaz hatta
0 oy
(364 puan) tarafından
Ahh ya seni öyle iyi anlıyorum ki ama ben artık hic iyi değilim gece sürekli meme diye 4 5 kere kalkıyor emmeden kesinlikle sakinleşip uyumuyor suyu da asla içmiyor biberon emzik kullanamıyoruz alistirmadim bilerek ama o şuan resmen beni emzik yaptı çekiyor çekiyor gelmiyo 5 6 dkka öyle kuru kuru çekiyo sonra 4 5 damla süt gelirse ne ala. Sütüm de azaldı ve uykusuz kaldığımda migrenim tutuyo sabah kalktığımda kafam ağır uykusuz yorgunum gündüz zaten 2 dkka oturmuyo sürekli peşindeyim ama benim oğlum 15 aylık ayı küçük ama ben yapamıyorum artık mutlu anne mutlu bebek demek bence kesmelisin sende ben 1 2 aydır kademeli olarak azalttım gündüz sorun yok ilgisini dağıtabliyorum dışarı çıkıyoruz meyve veriyorum eline yada çubuk kraker vs. Unutuyor sevebilirsin annecim ama süt yok diyorum sürekli. Ama gel gelelim ki gece ortalığı yıkıyor doktorumuz kilosu iyi kesinlikle gece beslenmesini kes artık iyi değil hem alışkanlık yapmış uykusu da önemli uykuda bir çok büyüme hormonu salgilaniyor uykusu güzel alması lazım baklm ben tek başıma yapamıyorum çok aglayinca gece veriyorum her kalktığında eşim ayı küçük 2 yaşına kadar devam et diyor ama yapamiycam annemden yardım alıp 3 4 gün orda kalıp bıraktırmak istiyorum baklm hayırlısı 
(960 puan) tarafından
Şuan kendimi okudum resmen aynı eşimde 2yasini bekle diyor karismicaksn die gece en son bagrstk annemde kalicam bende orda biraktrcaz blmiyorm nasl olcak o memeyi cekmesse kiytameti koparıyor
(364 puan) tarafından
Aynn ya gözümde çok büyüyor ama 2 3 gün dişimizi sıkacağız alisacaklar bana da çevremdekiler cok müdahil oluyolar yok 1 buçuk yaşında olsun yok şöyle yok böyle herkes akıl veriyor kimse de demiyor ki bırakalım annesi karar versin bizde destek olalım alışırlar ınslahh biz sakın ve sabırlı olalım Allah yardım eder
(960 puan) tarafından
Herkes akıl vermeyi iyi bilir zaten
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Su an senı emzırerek okuyorım ve bende o haldeyım. Vermeyınce etini kesmişler gibi aglıyor. Vurup ısırıyor. Bizde 19 aylık olfu
(960 puan) tarafından
Alla yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 195 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu

397,048 soru

11,875,535 cevap

35,990 kullanıcı

...