0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından

2.gebelik ilki 39+0da oldu bu sanki çok erken olacakmış gibi geliyor sanci kendim hissediyorum ve çatı kemiği ağrısı oluyor birde öyle bir his var hissedip doğru çıkan oldu mu:)

17 Cevaplar

0 oy
(406 puan) tarafından
Valla ben hep 33 falan gibi dogururum diyorum 37 de geldi 
(66 puan) tarafından
Yaa nasip demekki
-Reklam-
0 oy
(2,352 puan) tarafından

Ben 35 den başladım kesin erken doğururum diye diye diyeeee 40+3 de doğurdum :ninja:

(66 puan) tarafından
Ayy o psikoloji daha zor olur eminim
0 oy
(2,838 puan) tarafından
38de doğururum diyordum, 37+3de doğurdum. :)) 
(66 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor ama nasip bakalım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Yok valla ilk kızım 39 haftada ikinci 40+5 te oglumm 35+6 haftada dogduu hiç hissetmedim erkek geç doğar diyorlar bidee
(66 puan) tarafından
Evet baya farklı olmuş sizinki
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Seninki erkenlikten çıkmış kız vakti gelmiş zaten :) ben oğlum da beklemiyodum 37+4 te doğdu kızımda da ha bire erken doğacak dedim sezeryanli olmama rağmen 39+3 te aldilar almasalardi kızımin geleceği yoktu 
(66 puan) tarafından
Yok o ilkiydi şimdiki 35+4 oldu baya ağrılı geçiyor sanki kayıp gelecek gibi :)
0 oy
tarafından
Kız doğacağını hissettim ve rüyamda gördüm 
(66 puan) tarafından
Yaa masallah
0 oy
tarafından
İnşallah erken dogmaz ilk oglumdada ikinci oglumdada hissetim biri 35 diğeri 33 bitti doğdu
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben canım 37 deyken iki üç güne gelir demiştim kovid oldum 37+3 te doğurdum :)
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Ben hissediyodum kuzum hatta bi kac kezde söyledim ben erken doğurcam galiba diye bi gün pazara gittim geri eve geldim dinlendim sonra görümcem aradı cagırdı oraya gittim kaynımda ordaydı yenge hayırdır rahatsız gibisin dedi bende yipenin erken gelicek gibi rahat degilim hiç dedim o gece leke geldi hemen acile gittim ama doktor muayenede hiç bişey göremedi acılamam vs de yoktu leke oldugunu söylediğin için yatmanı tavsiye ediyoruz dedi ama gidebilirsinde de dedi bende hem hazırlıksızdım hemde oglum evde diye kalmadım eve geldim sabahına tekrar pembemsi sulu lekelenmem oldu bu defa ozele gittim doğum baslangıc7 dediler ordan cıktım takipli oldugum hastaneye gittim yatış yapıldı ama ben bi yandan aglıyorum oglumu evde bıraktım öpemedim vedalasamadım ya bana bişey olursa vs neler gecti aklımdan yattım 8ci gün doğum oldu herseyi denediler ama kızcem duramadı apar topar sezeryanla aldılar cok uzun yorucu bi yandan da korkuyla koskoca 1 sene geçirdij ama cok şükür herşey yolunda şimdilik
0 oy
tarafından
36 hafta lik doğum yaptım 34 de rutin kontrollere gittim foto cekmsitm sonkez Hasret giderildi diye 2 hafta sonra doğum yaptım herşey yolunyddi erkn riskm yoktu ama çok hasntde yattim 3 ay hasntde yattim 
0 oy
(12 puan) tarafından
Benim içime hep doğardı erken doğuracağım

36 haftada doğurdum 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Riskli gebelik yaşıyordum kızım da kontrole gidiyorduk eşime dedim ben bugün dogrurum diye inanmadı o gün doğurdum kızımı acil Sezeryana aldılar hala düşünür Gülerim
0 oy
tarafından
Erken dogururum ben okadar sabrademrm diyodum hep şakasına cidden erken doğurdum 34. Haftada :)
0 oy
(3,359 puan) tarafından

İlk oğlum erken oldu bunda da 33 te başladı ağrılarım her hastaneye gittiğim de aha bugün geldi aha bugün oldu derken 37+4 olduk :D

0 oy
tarafından
ilki tam 40 haftalikken digdu buda oyle olur
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Hep erkekn dogacak dedim 36 da geldi sabırsız kızım:))
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Bende ilk bebeğim de hep birşey olacak erken sezeryanla doğum olacak gibi gelirdi öylede oldu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 90 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 211 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 224 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pinkfloyd (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.