0 oy
230 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (338 puan) tarafından
kizlar haziranda dis gebeligim oldu doktor tuplerde darlik olup olmadigina bakmak icin rahim filmi istedi.Ben anesitezisiz kürtaj oldum cok canim yandi o yuzden bunu anesitezili yaptirmak istiyorum onuda sadece ozeller yapiyomus devletler uyusturmuyomus bana fikir verir misiniz.Ayni acilari cekmek istemiyorum cunku.Sizin nasil oldu cok acidi mi 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende merak ettim bekliyim şurada 
tarafından
Yazdım kuzu
-Reklam-
0 oy
(13,662 puan) tarafından
Benim İstanbul'da Cevat bayraktar çekti görüntüleme merkezinde.

Acısız yöntem ama narkozsuz.

Makineleri C kolluydu.

İstanbuldaysan şişli echomar 
(338 puan) tarafından
hicbir uyusturma uygulanmadi mi?
(13,662 puan) tarafından
Hayır cnm hiçbir uyuşturma uygulanmadı ve sıfır acı :)

İstanbuldaysan araştır
tarafından
Cevat bayraktar çok iyi yaa. Herkes memnun
(13,662 puan) tarafından
Evet cnm evet gerçekten :)
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bende bekliyim halam da yapacak bu ay çok korkuyor özlede acı olmuyor mu ki ücreti ne kadar acaba
(338 puan) tarafından
ben ankaradayim 2 den basliyo 5 e kadar gidiyor.Bende cok korkuyorum kurtaj cok berbat biseydo bununda ona benzedigini soyluyolar :(
tarafından
Bak kuzu yazdım
0 oy
(22 puan) tarafından
Ben oldum kardeşim uyusturmadi acı eşiğine bağlı eğer uyusmak istiyorsan parası farklı oluyor bana sorarsaniz uyusmak daha iyi özelde oldum ben anestezi olmadan
(338 puan) tarafından
Biraz aci esigim dustu cunku 1 ayda gunde 3-4 kez alttan ultrason + kürtaj+ parca aldirdim  ve artik dermanim kalmadi korkuyorum bende oyle dusundum
0 oy
(471 puan) tarafından
11 agustosta cekildim bende on yargiyla gittim çok korkarak agri oliyo ama 10 saniyelik bir agri ve bitiyo canim korkma. Sikma kendini  benimde iki kurtajim var o yuzden yapmak istedi doktorum ben korkudan yapmak istemdim sonra dusundum iki kurtaji yapmiş bir kadinim filmi beni yildiracak dedim yaptim aci oldu ama filimden on dk sonra normal hayata geri donuyorsun  anlik aci yani 
(338 puan) tarafından
gecmis olsun.Kürtajla ayni mi peki aci
(471 puan) tarafından
Yok kürtajla yakindan uzaktan alakasi yok ilk alet takiyorlar agri oluyo bir az ondan sonra ilaç sikmaya başliyorlar iste o ilaç tüplere falan giriyo baski uyguladigi icin agri oluyo ilaci sikmaya basladiklarinda bana saymaya başla dedi 10 kadar saydim ve bitti iki mi üc gun lekelenme şeklinde kanamam oldu ve bitti
0 oy
(354 puan) tarafından
İki kez çektirdim ilki uyusturmadan oldu gayet rahattım hiç sorun yaşamadım ikincisi lokalle başlayıp genele ramak kalmıştı ama hsg +histereskopi olduğu için anestezili oldum tek hsg olsaydı istemezdim aşırı ağrım oldu damardanda vermek zorunda kaldılar anesteziyi o kadar korkulacak kadsr olmuyo ağrı kendimizi kasmamizla alakalı bence birazda
0 oy
tarafından
Canım rahim filmi -- doğum sancısının sadece %1 i. 

Hatta kaynanamın dediöi gibi desem kürtajdan zor değil.

Ben anestezi bırak, evde hiç ağrıkesicide almadım . 
tarafından
Hatta eski postlarıma in. Nisan ayında çektirdim. Tüm tecrübemi yazdım.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
C kollu makina olursa hiçbir şey hissetmezsiniz. Ben o şekilde oldum. Tek başıma gittim geldim, hiçbir ağrı sızı olmadı. İstanbul echomarda cektirmistim. Siz nerede çektirecekseniz sorarsiniz c kollu makina mi diye
(328 puan) tarafından
Canim umarim görürsün mesajımı. Yani hiç bir ağrimi olmadi ilacı sıkarkendemi
(2,132 puan) tarafından
Hiç smear testi yaptırdınız mı? Ondan daha az acıyor bence çok çok az bir acı. Hatta acil değil orada bir fazlalık var gibi rahatsiz bir his
(328 puan) tarafından
Yok canm yaptırmadım. Dakikalarca kıvranıb regl ağrısı çekmişliğim var dayanamayıb iğne yaptırmıştım. Ondan az olur herhalde
(2,132 puan) tarafından
Tabi canım az olur ama dediğim gibi C kollu makine için konuşuyorum ben.
(328 puan) tarafından
C kollu makina nasıl oluyor?yani acı veren o ilac değilmi tüplere vurulan
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben özelde çektirdim rahim filmini doktorum 5 dakikalık bişey için anestezi önermiyorum çokda acımıyor dedi ve ben öyle acı görmedim dayanacaksan git devlette cektir ama baya zor
0 oy
(45 puan) tarafından
Ben çorum devlette cektirdim alttan rahim ağzı aciliyor bi aletle ve bi tüp sıvı ilaç var onu dokuyo içinize herşeyi goruyo yumurtaliklari tuplerdee kapalilik aciklik darlik bi acısı yok sadece o döktüğü sıvı adet sancısının az bi üstü oluyo emin ol ben dayandiysam herkez dayanır cunki bende rahim ağzı darlığı var ve kaç kez açtırmak için ameliyat oldum ama yine de hep daraldi yani demem o ki ben dayandim sende dayanırsın anestezi alma boşuna 5 dakkalık bisey canım 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yengem çektirdi normal doğum kadar zordu dedi sizde nasıl olur bilmiyorum 
0 oy
(396 puan) tarafından
Devlette anestezi olmadan rahim filmi çektirdim. 8-10 saniyelik adet ağrısı gibi oldu geçti.  Filme girmeden içmek için 1 saat önce ağrı kesici vermişlerdi. Bazılarında hiç ağrı olmuyo. 
0 oy
tarafından
Ben geçen hafta yaptırdım hemde o esnada parça alındı benden hiç acımadı yada ben dayanıklıym hafif bı sızı oldu basta sonra zaten su veriyor rahim şissin iyi bı görüntüleme olsun diye o esnada doktor konuştu benimle nerelisin filan iyi bı doktordu yan tarafta ki kadın tolere edemedi korktu baya tansiyonu çıktı yapamadılar sonra iğne vurdu parça aldı benden inan dolgu yaparken dişim daha çok acımıştı 
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben ilk özelde yaptırdım anestezi aldım tüplerin kapalı dediler doktorum Şişli echomar hastanesinde Cevat hocaya yönlerdi orda anestezi istedim korktum diye ama gerek yok hiç acımayacak diye sakinleştirdiler gerçekten de acımadı sadece ilacı verirken şiddetli bir adet sancısı oldu o kadar tüplerimde kapalı falan  değilmiş 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,239 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 110 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _aysenurr_.01 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sedagorkem2 (125 puan) tarafından soruldu

379,036 soru

11,345,294 cevap

34,809 kullanıcı

...