0 oy
1,127 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kaynanamlari biliyorsunuz  bilmeyenlere bir önceki postuma baka bilir mi lütfen ya akşam babam bana iki çeyiz paketi attı işte dedi gelin ile annesine göster bakalım hangisini begenecekler birinde bulaşık makinasında vardı ama içeriğinde hiç birşey yoktu bende görümcem dedim işte bu güzel değil diğerini al daha iyi kaynanm da sert bir tavır da bana diyor zaten onu istemiyoruz neyse birşey demedim ben odadan çıkıyorum öfleyip diyor bana bu niye karışıyor biz bişey diyince kızıyor  sözde benim kalbimi kırmak istemiyormuş kirarsa çok fena olacakmış 

15 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Karışma biseye sen uzuleceksin sonunda aracı ollma
tarafından
Ya karismiyorum ki ama karşı taraf ailem  kaynanm zan ediyor ben kizisinj kıskanıyorum ama yemin ederim içimde öyle bir şey yok
(4,961 puan) tarafından
Kişi kendindem blir canım sen sessiz kalmaya çalış birbirini yiyen yesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya kizlar neredesiniz
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evlenecek olan kaynın mı görümce mi
tarafından
Kardeşim ile görümcem evlenecek
(13,202 puan) tarafından
Severek mi görücü usulü mü? Çok içli dışlı olacaksınız. Kötü iş olmuş valla ne diyeyim. Sen ses etme görümcenle konuş kardeşinle konuş. İşe yarar şeyleri alın de ama daha çok görümcenle konuş kardeşini dolduruyor derler. Kaynana ile zıtlaşırsan kötü görümce olursun.
tarafından
Yok severek evlenec kler işte kaynanam çok tuah biri olmuş sanki kizisinjz kıskanıyorum
(13,202 puan) tarafından
Ne gerek var sorun çıkarmaya yahu? Kişi kendinden bilir işi işte.
tarafından
Ayenn ya zaten kaynam küsmüş kunusmuyor benimle
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Bile bile lades demişsiniz başka kız mı.kalmadi kız gorumceni aldınız 

O kaynanan huzur bırakmaz ki onlara sana bile sinirlense kızını doldurur kardeşinle kötü eder 

Oda sana hem gorumcelik hen gelinlik eder ama fena klan gelinlerden
tarafından
Ya biz istermiydik kardesim istedi ya
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Hata sizde neden kardeşine gorumceni alıyorsunuz severek mi?
tarafından
Severek canım yemin ederim bizde istemiyorduk ama dinlemediler
0 oy
tarafından
Kız kardeşinin neden başını yaktın görümcenle evlendirerek bence sen karışma kardeşin sorsun böyle soruları 
tarafından
Kız ben mi evledirdim edip edmedim dinlemedi
0 oy
tarafından
Bitmiyor derdim ya
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Anamm çok yakın karismamanda beklenemez erken  başlamışlar hadi hayirlisi
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım bunlar sen evlenirken ne yaptılar. Yapmadılarsa neden sizinkilerden istiyorlar. Yaptılarsada oğullarına yapmışlar kızlarına neden yapmıyorlar her türlü kaynanan çok tuhaf. Babam ben evlenmeden çekti beni kenara dediki hiç bişey istemeyeceksin onların aldığından başka. Ha içindemi kalıyor çok mu istiyorsun bana söyleyeceksin ben yaparım dedi. Doğru olanda budur yani. Ha ama bu durumda en çok üzülecek olan sensin canım evlenselerde her sıkıntı seni bulacak malesef inşallah kardeşimle görümcen akıllılık ederde kimseyi karıştırmayıp mutlu mesut yaşarlar.
0 oy
(1,462 puan) tarafından

Karışma sen . Yapan yaranır derler. Madem ailenin durumu yok kardeşin yapsın. Yok onun da durumu yoksa kız almaya kalkmasın. Nokta

Ay dayanamadım. Uyanikliga bak ya. Verdiğiniz parayla eşya alınmayacak ya. Şuan herşey ateş parası 50 bin verseniz biseye yetmez. Her istediklerini aldirscaklar beş kuruş harcamadan oyyy
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Hiç sevmiyorum böyle karşılıklı kız alıp vermeyi resmen sana olan kinini ailenden çıkarmaya çalşıyor evlndiklernde çok dha fzla karışır bence evlerine ve düzenlerine kardeşine yazık ne diyim
0 oy
(986 puan) tarafından
Bence sen karışma madem severek olmuş.kardesin konuşsun.hatta sen de kardesine şöyle.nusanlisiyka konuşsun.sen aikeni karıştırma ben ailemi.karsilikli. Anlasınlar.yoksa ikinizdede huzur klmaz..
0 oy
(587 puan) tarafından
Cnm önceki postunu okudum gorumcen eğer anasını dinliyorsa sana söyleyim evlensede kaynanan boşandırir. Senin kardesinde işin içinde karışmamak ne susarsan seni ezer haberin olsun sinsilik sezdm ayrıca başlık parası nedir ya şaka gibi mal mı satıyorlar
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Hem gelin hem görümce kombo paket :D kolay gelsin size ben bu konu hakkında yorum dahi yapmak istemiyorum dhdjdh 
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Aynı aileye 1 gelin ya da damat yeter. Neden böyle biseye kalkistiniz. Kardesleriniz mi anlasip evlenmek istedi ?

Böyle böyle hem sen huzursuz oluyorsun hem ailen. Yarın bı gün daha farklı sıkıntılar da olabiir. İşiniz zor valla. Kaynananla muhatap olma bosverl

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 529 göst.
3 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 323 göst.
20 Ocak 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı