0 oy
674 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

az once bi redim gordum cok uzuldum bebiş çok kotu egzama olmus iyice korktum kizlar gecmio bu ne zamandir  sudokrem kullandim mustella hic yaramadi hergun suda oynatiyorum iyice kuruluyorum biraz acik bekletip kremleyip kapatiyorum ama cogaliyo gibi

40 Cevaplar

+2 oy
(15,709 puan) tarafından
Her yerde yazıyorum TROSYD bu bir deri kremi ama harika bişey ince tabaka halinde sürün hemen etki ediyor 
tarafından
Ay evet çok etkili bir krem +++
(1,455 puan) tarafından
Yanında desitin hemen geçiriyo
(2,482 puan) tarafından
Mor desitin krem çok güzel çinko içerikli
(1,455 puan) tarafından
Evet bende hep bu tarz durumlarda onunla trosyd kullanıyorum
(415 puan) tarafından
Kesinlikle en etkili krem bence de
-Reklam-
+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Herkes farklı birşey yazmış ben de penaten diyorum canım.  Krem mucizesi
tarafından
Hepsini bi arastircam canm
(2,482 puan) tarafından
Kesinlikle penaten pişik kremi listenin top 1 inde bunu bulamazsam desitin ama bir penaten etmez
Piysada bütün kremleri denedim Bepanthol,sudocrem,mustela hepsi hikaye bana da teyzme vermişti ilk suridm ertesi gün eser kalmamisti
(3,162 puan) tarafından
Ben egzamama da kullanıyorum canım aşırı etkili bir krem
(2,482 puan) tarafından
Kesinlikle böyle krem gormedim daha yeni Türkiye ye gelmiş e bebeğe teyzem de egzama kaşıntı için sürekli Almanya dan getirtiyo
Normalde pişik kremi ama herşeye iyi geliyor benim topugumdaki çatlağı bile etki etti
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Fito kremle atlattık biz 
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Hamazinc kullan canım geçmiş olsun 
tarafından
Sagol canim hep ayni kremimi kullaniyorsunuz gun normal zamandada
tarafından
Yok hayır kuzum. Travazol,hamazinc,fito,hametol bunları geçmeyen pisliklerde dönüşümlü kullanıyorum bunlar günlük kullanıma uygun değil içeriği ağır biraz.
Sudocrem,popolin(yesil olan ),mustela ve hametan bunları da dönüşümlü günlük kullanıyorum yani açıkçası gece den geceye sürüyorum her bezde değil. İki bebeğim var çok ciddi pişik sorunu yaşamadım
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Kapatma cnm açık bırak ve her yaptığında götür yıka 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Hemetan pomad ve trosyd bu ıkisini karıştır sabah akşam sür canım 2 günde geçiyor 
tarafından
Hametan bi kere kullandim cok kizartti csnim ama karisimda nasil.olur bilmiyorm
(3,230 puan) tarafından
2 tane hametan var kuzum sarı ve mavi mavi olanı kullan
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Sudocrem candır düzenli kullanıldığında hemen geçirir hatta engeller düzenli kullanıldığında pişik olmaz hiç
tarafından
Duzenli kullanmadim memlekete gittim bi 10 gun orasi serindi baya oyuzden orda hic kullanmadim kullandigimis bezide bulamadim orda baska bez aldim ondan oldu ama bayadr da geciremedin ozman sudocrem mi kullanayim suanda da
(7,447 puan) tarafından
Evet canım sudocrem kullan düzenli bi de gün içinde mutlaka banyo yaptır bez değiştirme çok tehlikeli pişik yapar düzenli kullan canım kremi geçicektir benim oğlum bir yaşında her alt açmada doğduğundan beri krem sürerim
0 oy
tarafından

Hakiki zeytinyağı sür canım duş aldırıp . Çok geçmiş olsunn oyy yavrum benimm ❤️❤️

0 oy
(96 puan) tarafından
Hamazinc kuzum mutlaka kullan eğer bunlar fayda etmiyorsa mantar kremi iyi gelir 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Şampuanı egzema şampuanı ile değiştir, sürekli nemlendir, günde 3-5 kere  başka türlü egzema düzelmeyiyo. Kızımda da var orda biliyorum. Burda tavsiye edilen ilaç türü hiçbir kremi doktora sormadan kullanma. Dıurmun varsa mustela stelatopya serisi kullan. Ecovel de güzel nemlendirici
tarafından
Bu egzamami oluyor canim
(5,492 puan) tarafından
Evet dönem dönem egzema oluyo. Yazımı düzelttim bu arada tekrar okursan sevinirim
tarafından
Doktor randevumuz ayin 5 inde ya saglik ocaginada goturuyorum ayni kremleri yazip duruyor
(5,492 puan) tarafından
Sen onları kullanma, bebeğin daha ufak muhtemelen. Hormonlu kremler bebeğinin cildine ve büyümesine zarar verir. Eczaneden bebek için nemlendirici al. Bana doktor hiç bulamıyosan saf vazalin sür demişti. Her tavsiye edilen ilaç kremleri de kullanmanı önermem
0 oy
tarafından
Bepantol denedin mi ben doğduğundan beri kullanıyorum hiç pişik olmadı 
tarafından
Denemedim canim denerim cok sagol
0 oy
(103 puan) tarafından
Vazelin veya arko krem sür canım geçmil olsun
tarafından
Tesekkur ederim Sagol canim
0 oy
(103 puan) tarafından
Bezin  lastıgındende geçmiyor olabılır  mı 
tarafından
Lastigi kopariyorum canim
(331 puan) tarafından
Taşmıyor mu Peki lastik olmayınca
tarafından
Yok canim hic tasma yasamadim hep cikariyorum lastikleri ben  pisik olmadan oncede cikariyodum
0 oy
(448 puan) tarafından
Sudocrem  bize cok cok iyi geldi
0 oy
tarafından
Travazol ve mavi hametan kullandım anında geçti sabaha düzelmişti sudocrem favorimdi o bile fayda etmedi mustelada aldım boş onlar pişik önleyici demişti eczacı sana pisigi bitirme kremi lazım sonra o diğerlerini her alt kapamada kullan demişti karıştırdim hametan ve travazolu çok iyi geldi dene bence
tarafından
Hametan iyi gelmedi canim bize denemistm ama karisim yapmadim  hic
0 oy
tarafından
Vazelin ve sade arko iyi geldi kızıma
tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(811 puan) tarafından
Fucidin. Sabah ve akşam kullandım.
0 oy
(365 puan) tarafından
Sudo crem cok iyi geldi bize geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
cnm ben travazol ile bir kremi karistirdim digerini bulamadim ama tek travazolu de kullanabilirsin.. kortizon oldugundan gececektir.. ayrica sadece hamezinc de kullanabilirsin.. bunlari dr. bize egzama icin yazmisti bu da egzamaya benziyor bir baktir istersen ona gore urunlerin hepsini degisirsin
tarafından
Tamam canim alayim smdi bakim cok sagol
tarafından
rica ederim gecmis olsun haa bir de domates aci vs cok tuketme tetikleme yapiyor.. bu ara cok tukettiysen o da gecmemesine neden olabilir, emziriyorsan tabi.
tarafından
Yok canim emzirmiyorum ama yumurta sarisi falan yediriyorm onlardan olurmu
tarafından
yumurta kendi basina alerji yapar ama egzama da tuketilen bir besin.. benm esimde egzama, bebekler de kalici olmuyor geciyor sonra o yuzden endiselenmene gerek yok.. bu yarasi gecmedigi icin mecbur kortizonlu bir krem vereceklerdir. yumurtadan supheleniyorsan onu da 2 gun verme bak bakalim degisiklik olacakmi
tarafından
Memlekete gitmistim canim serindi orasi baya pisik kremi kullanmadim orda bide bezimizi bulamadk baska bez aldim kullandim ondan sonra oldu  15 gun olcak nerdeyse hala boyle hergun suya falan oturtuyorum kuvetine suyu doldurup bekletiyorm icinde belki iyi gelir diye poposuda kirmizi
0 oy
(361 puan) tarafından
Yargılayan olabilir ama benim cocugumda boyle oldu kullsnmadigim krem kalmadi buraya sordum biri tereyagi sur drdi o geçirdi dene insalllh sende faydasini görürsün 
tarafından
Ay ablamda cok dedi tereyagi sur kremlerle ugrasma beni dinle 3 cocuk buyuttum ben diyo ama ne blim dha kotu olur die onu hic yapmadim normak disarda eritip mi surdunuz
(361 puan) tarafından
Bi tabaga bölmüştüm az disarda bekledi ondan sonra elimde krem kivamina geldi bende herseyi denemistim gecmedi terryagini duyunca az bi yerine sürdüm bi daha actigim da orasi azalmıştı hemen her yerine surdum bi daha actigimda azalmıştı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esr kr (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...