0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından

Kızlar whatsapta eşleriniz sürekli çevrimiçi olsa ne tepki verirdiniz ? Ben eşime sorduğum da neden çevrimiçisin diye whatsap arka planda kalıyor çevrimiçi ondan oluyor diyo :ermm:

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Arka planda açık kalınca sürekli çevrimiçi olmuyor. Sadece 1-2 dk sonra çıkılmış gösteriyor.
(2,355 puan) tarafından
Aynen çıkıyor sonra kendiliğinden .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Istese de çevrim ici olamaz çünkü çalıştığı zamanlarda telefonu dolapta oluyor ama surkeli çevrim ici olsa da birşey demem sonuçta onun da arkadaşları ailesi var ben nasıl çevrim ici olabiliyorsam oda olabilir 
(31 puan) tarafından
Ama eve geldiğinde bakıyorum kimseyle sohbet etmemiş birisinle konuşup siliyor diye düşünüyorum
tarafından
Bende konuşmam bittikten sonra silerim sevmem öyle mesaj çok olmasını tabi sen böyle düşünüyorsan demek ki eşinden şüphe ediyorsun bilemem onu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet haklı öyle oluyor zaten 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Benimkinin işi dolayısıyla çok oluyor sormuyorum 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Doğru söylüyor. Benim eşim evde oluyor telefon elinde bile olmuyor. Bazen bakiyorum çevrimiçi gösteriyor. Hatta saatler geçiyor yine çevrimiçi kaliyor. Sorun whatsappta bence. 
0 oy
(7,232 puan) tarafından

Isi geregi surekli cevrimici :D

0 oy
(952 puan) tarafından
Hiçbir tepki vermem. Evlendik diye eşimin allahı olmadım ya istediği zaman çevrimiçi olur istemediği zaman olmaz
0 oy
(12,588 puan) tarafından
Hiç bakmıyorum bile çevrimiçi mi dıye iş icabı konuşuyordur arkadaşi le laflıyodur niye kendi kendimi canımı sıkayım 
0 oy
(6,209 puan) tarafından
Evet bazen bende de o oluyor 

Ama her daim öyle ide bilemem
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Yeme beni deseydin oyle şey mi olur 

Gece uyurken bak bakalim o zamanda arka planda açık oluyor muymuş 
(31 puan) tarafından
Yok akşam geldiğinde nasıl arka planda yapıyon onu bide bana göster bakalım diycem
(3,950 puan) tarafından
Aynen öyle de canım
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kuzum öncesini bilmem ama şu son yaklaşık 3 haftadır falan herkes aynı yani sürekli çevrimiçi görünüyor eşim evde yanımda yatıyor uyuyor ama gece saat üçe dörde kadar çevrimiçiymiş gibi görünüyor arkadaşlarım kuzenlerin falan hepsi aynı herkes aynı dertten yakınıyor yani son günlerde 
0 oy
tarafından
Valla bende sürekli kardeşlerime arkadaslarimla msjlasirim . O bana hiç sormadı neden çevrimiçisin diye o yüzden bende sormam
0 oy
(736 puan) tarafından
Bazen ben çevrimiçi olmadığım halde eşim diyor neden cevrimicin halbuki  çevrimiçi dglm genelde öyle olur. Eşimde sık çevrimiçi olsa bile banane sonuçta onunda arkadaşları kuzenleri falan var gayet norml
0 oy
tarafından
Öyle birşey yok yalan salmsn bizmki gotun.den akan teri silemiyor kepcenin içinde hiç girmz 
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Eşime yazmadığım zamanlarda hiç kontrol etmedim çevrimiçi mi değil mi..  
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım bir arkadaş grubu var inan kadınlardan çok dedikodu yapıyorlar dakka başı yazısıyorlar ondan bişey demem ❤️
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ayyy geçen gün adamı bu yüzden darlayip durdum mesajıma niye cevap vermiyorsun sabahtan beri cevrimicisin diye. Adam telefonu kapatıp yanıma bıraktı. Yarım saat kadar kaldı yanımda bakıyorum çevrimiçi yazıyor oysa teleefon kapalı. WhatsApp yuvamizi yıkacak hHdhd
(31 puan) tarafından
Valla ha :D
0 oy
tarafından
Benimkide öyle oluyor wifi olduğu için arkaya atsamda çevrim içi görünüyorum ne var ki bunda 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 107 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Havvanur1 (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 383 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,006 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,396 göst.