0 oy
660 göst.
Aile kategorisinde (658 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar eşim instegramda bı butige mesaj atmış bu elbisenin 44 bedeni varni diye. Ben 38 bedenim eşimde biliyo onun instegraminada girdigimi. Siz olsanız ne dusunurdunuz eşime sordum daha cevap vermedi. 

İş arkadasi karısı için alacakmiş. Sipariş vermeyi bilmediğinden eşimden rica etmiş.

17 Cevaplar

0 oy
(2,359 puan) tarafından
Annesine kardeşine filan mi alacak acaba?
(658 puan) tarafından
Annesinin giyeceği bı elbise değil biraz abiyelik genç işi. Ablasinada alacağını sanmıyorum
(2,359 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o zaman eşin ne cevap verecek bakalım
(658 puan) tarafından
İş arkadaşı karısına alacakmiş. Onun için sipariş vermiş
(2,359 puan) tarafından
Sen buradaki yorumlara bakma canım gerçekten olabilir tabi ki. İyice emin ol öyle olduğundan. Ona göre hareket edersin
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Annesi için falan sormuş olabilir mi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Annesi kaç beden ablası falan yada ii yerinden bi arkadaşı istemiştir
tarafından
İnsan kafasına takar mı takmaz mı kimsenin umrunda değil hemen hop söyleyip kenara çıkıyorlar Allah iyi etsin ne diyim kadın kadının düşmanı diye boşuna demedilerini ben burda böylelerinj görünce hak verdim
tarafından
Burdan emekliligimi istememe az kalmış.
(2,476 puan) tarafından
Ayy alisim ve bedelli kizlar vallah o kadar gurur duydum ki sizlerle. Akilli vicdanli insanin hali bir baska oluyor yemin ederim ya ☺️burası nasıl bir yer olmuş yaa habire fitne fesattttt ya siz ne kadar kötüsünüz karı koca arasına şeytan girer ve siz o sunuz

Post sahibi sende bu soruyu buraya sorma kardeşim eşinle otur konuş açık açık sipariş etmez ki hemen şüpheye düşme buranın da sakın gazına gelmeee ve öyle hata yapma
(2,359 puan) tarafından
Laplusbelle canım gerçekten aile huzuruna ne kadar zarar verebileceklerinin farkında değil kimileri. "Belki değildir" bile diyemiyorlar kendilerine direk yargılıyorlar. Gerçekten çok boş insan var onu anladım. Allah bizleri bunlardan korusun .
tarafından
Öyle ama. Valla bak sosyal medya öyle bir hale gelmiş ki ben de eşim de kullanmıyoruz. İhtiyaç halinde ablamin hesabından çocuk doktorumuza ulasabilmistik mesela..... karşı taraf da eğer normalde sosyal medya kullanmiyorsa öyle bir ricada bulunmuş olabilir. Hatta ablamdan universite arkadaşlarıma bakmisligim da olmuş.  Artık sosyal medya kullanmamak bir tercih oldu. Fesat düşünceler yüzünden kimse yanlışa düşmesin post sahibi de eşini en iyi kendisi tanıyordur. Evlilik basit birşey değil darbe aldı mı eskiye dönmek de pek mümkün olmuyor maalesef. Vallahi millet kafayı yemiş durumda.
0 oy
(236 puan) tarafından
Annesine flan alicaktir
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Annesi ya da kardeşi için sormuş olabilir mi canım 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Annesi icin sirmus olabilir
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Senin göreceğini bile bile yazmışsa altında başka bi şey arama bence 
0 oy
tarafından
Senin düşündüğünü anasına almıyorsa :(:(:(:(
(658 puan) tarafından
İş yerinden arkadaşı sormasını rica etmiş cnm
tarafından
Yersen tabi
(6,233 puan) tarafından
Cidden de arkadaşının karısı içinmiş:)
(658 puan) tarafından
Aynen dediği doğru çıktı keşke kurcalamasaymişim iş açtım başima :)
tarafından
Olur öyle çok seviyorum seni kıskanıyorum balım de caciklari gevşer hemen
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ablasıyla mesajlarına bi bak bence, yada yakında düğününüz varsa belki ablasına kardeşine alacaktır. Srnin girdiğini biliyosa neden yapsın ki açıkca
(658 puan) tarafından
İş yerinden arkadaşı karısı için alacakmiş sipariş vermeyi bilmiyormuş eşimden rica etmiş.
0 oy
tarafından
Canim eğer eşinin instagraminq sen girebiliyorsan  ve esinde bunu bilipte o butiğe  attığı mesajı silmediyse  bence sorun etme.  Sonuçta eşin  senin görecegini  kurcalayacağını  bilir. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Yeme beni keko deseydin:D merak ettim doğrusu 

0 oy
tarafından
Açıklamasını saçma buldum
0 oy
(632 puan) tarafından
Kimsenin lafina bakip huzurunu bozma canim kotu bisey gormexim.ben
(658 puan) tarafından
Şimdiye kadar biseyisini görmedim o yüzden inandım eşime bide sürekli telefonu bendedir beraber dışarı çıkarız sürekli hangi kendisine habgi ara sevgili yapıp elbise alacak
(632 puan) tarafından
Ya sen bosver burada herkes kocasinin bi bakisina bosar baksan...gercekten aldatilsa bile bosanmayacak kadinlar bazen ne atip savuruyor gulup geciyorum ne aklina ne kalbine suphe dusurme huzurunu bozma
tarafından
Seninle aynı fikirdeyim zeyneppp.  Eşini senden iyi kimse tanıyamaz. Benimde Instagram yok ablama derim işte şunun fiyatına veya su kişiye bakar mısın diye. Ablam aracılığıyla çocuk doktorumuzla iletisime gecebilmistim. Arada ablamın hesabıyla birilerine bakıyorum

Normalde adamın sosyal medya hesabı yoktur malum herşey ateş pahası daha uygun diye oradan bakmıştır eşi için. Olabilir öyle şeyler. Öyle bir yer haline geldi ki sosyal medyalar. Ne ben ne eşim pek kullanmıyoruz sosyal medyayi
0 oy
tarafından
Farkında mısınız bu b.oklari yiyen erkekler foyasi ortaya çıkınca hep arkadaşı girmiş oluyo hesaba veya arkadaşı yardım istemiş oluyo
(6,233 puan) tarafından
Ama cidden de öyleymiş:)) buranın lafına bakilmamasi çok doğruymuş
0 oy
tarafından

Seni 44 beden biriyle aldatacağını hiç düşünmüyorum :D İçin rahat etmezse o iş arkadaşının eşiyle tanışıp bir bakarsın 44 beden mi diye :D

0 oy
tarafından

Seni 44 beden biriyle aldatacağını hiç düşünmüyorum :D İçin rahat etmezse o iş arkadaşının eşiyle tanışıp bir bakarsın 44 beden mi diye :D

0 oy
(848 puan) tarafından
ya belki iş arkadasının instagramı yoktur kullanmayı bilmiyordur hemen evham yapmamak lazım
(2,476 puan) tarafından
Burdakiler Gaza getiriyorlar yaptıkları bir şey yok

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,211 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eflinn (26 puan) tarafından soruldu