0 oy
1,473 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ya biliyorum  .. diyeceksinizz  seninde bugun iyiki bir dogum gunun die . Ama zoruma giden seyleri sizinle paylasiyorum ne yapayım  kime ne anlataym anlayanim yokki . 

Bugun sabah eşim  bitane mesaj atmis okadar duygu hissetmiyor ki siz dusunun internetten bi soz bulmus arkadasina atar gbi atmış  ben de sagol fln ddm neyse 
 Bugune kadar aramazdi beni isim yogun falan die mesaj atardi .neyse simdi aradi napiyon diye iyiyim dedim yine arkadasiymis gbi konusuyor benimle hic bi sicaklik yok. 
Bende sen beni aramiyordun bayadir hep mesaj atardn falan diye sakaya getrdm gulerek söyledim  
Bagirmaya basladi ne sacmalion bilmem ne diye bende kalbimi kirmak icin mi aradin bagirmak icin mi aradin beni dedim yok yok neyse napiyon dedi kiminle derdin varsa onunla coz dedim sen arayana kadar moralim iyydi aradin bozdun sagol dedim  
Tamam neyse hadi kapatym ben dedi kapatti 
Mesaj atmis . Sanki mecbur gbi isteyerek yapmiyormusta kendini mecbur hissediyormusta yapiyormus gbi yazmiski 
Pastani kucuk alaymmi cikolatali alaymmi falan diye yazmis bende onemli dgl farketmez yazdim 
Yaa cok zoruma gitti . Gerçekten  . Ben onun hic bir dogum gununde byle davranmadim  yapmadim  elimden ne gelirse yaptim . 
Bir de is cikisi sanayiye arkadasiyla gidecekmis gelince pastani keseriz diyor . Tadi kalmadiki hicbiseyin 
Aglamamak icin zor tutuyorum kendimi 
Gecirdigim en kotu dogum gunummm ennn kotu

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

bnm esim de ayni bende onceleri deger vermiyor saniyordum ama oyle olmadigini anladim ben ona suprizler yapardim takii yapmayi biraktim cok sevindim biliyo musun dedi.. yanii hoslanmayan hoslanmiyo bunun sevgiyle alakasi yok.. haa diceksin ki sevdigin hoslaniyo sende yap ne olacak eee cnm oyle de diller ne edelim, anca kendini uzersin takma hic.. all cebinden parasini git kendine hediyeni al, ben oyle yapiyorum artik:D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin eşin yine sana pasta almış aramış vs ama benimki onu bile yapmazdı kızımın dogum gününü bile kendim üç dört tane balon aldim küçücük pasta aldim kendim yaptım onun bir b..ok yapacağı yoktu çok şükür kurtuldum
0 oy
tarafından
Kız sen fazlamı duygusals n
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Acik açık pasta istemiyorum de aldırma bile evede gelince bir yatağa erkenden uyu sende birdaha onun özel günlerini kutlama 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 486 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfin Hiranur (1,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 490 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde Melek8663 (678 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Lolipop (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 354 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu

384,649 soru

11,506,541 cevap

35,159 kullanıcı