0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
3 4 gundur idrarımı yaparken yanma oluyodu bugunde ilk kanlı idrar oldu simdide pıhtı gibi parca biseyler geldi enfeksiyondan mıdır bu acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
İdral yolu enfeksiyonu bol su iç bide doktora gitmelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pıhtıyı Bilmiyorum ama idrarda yanma ve kan agir enfeksiyon antibiyotik baslaman lazım sirkeli ilik su ic ve taharetlen ic camasirini kuru tut. Bir de mesela ozel bolgeni yikadiginda mutlaka kurula travazol krem de iyi gelir doktora gidene kadar bunlari deneyebilirsin ama mutlaka doktora gitmennlazjm
(59 puan) tarafından
Tesekkur ederim deniycem
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sistit olmussun canim hemen acile git me kadar ertelrsen o kadar kötü olursun 
(59 puan) tarafından
O ney oluyor
(3,950 puan) tarafından
İdrardan kan ve parça gelmesine sistit deniliyor enfeksiyon canım.  Eşin evdeyse hemen acile gidin sana sulandırılan bi ilac verecek gece yatmadan önce iciceksin gece tuvalaete gitmemenn lazım  en az 4 5 saat içinde kalmasi lazım . Bana o şase cok iyi gelmişti.  Vakit kaybetme ne kadar gec gidersen o kadar kötü olursun
tarafından
+ benden . Acil Bi durum bu hele de hamileyse erken doğum sebebi bile oluyor
(3,950 puan) tarafından
Sagol canım:)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bana idrar yolu enfeksiyondan çok daha kötüsü gibi geldi. Kan her zaman en tehlikelisidir. Senin yerinde olsam hastaneye uçarım
(59 puan) tarafından
Suana kadar hicbiseyim yoktu ama birden oldu
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Enfeksiyon var sisitite cevirmeeden doktora git
0 oy
tarafından
Bende bugün öğlenden beri yanma yaşıyordum dayanamadım eşim acile götürdü tahlil verdim hem enfeksiyon çıktı hemde taş düşüruyorsun dedi doktor ilaç yazdı 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 130 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 91 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 155 göst.
10 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RuzgarAyaz (113 puan) tarafından soruldu

382,487 soru

11,450,966 cevap

35,028 kullanıcı

...