0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (7,444 puan) tarafından

Kızlar , güzel anneler ikinci bebeğime hamileyim ve cinsiyetimizi bu gün sonunda öğrendik kendini bir türlü göstermeyen bebeğimiz sonunda gösterdi :) bir oğlumuz vardı bir yaşında şimdi bir oğlumuz daha oluyor bir maşallahınızı alırız :)

4 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maşallah canım benim sağlık sıhat ile alıverin kucagınıza hayırlı ugurlu olsun :))
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah isteyen herkese nasip etsin :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıkla buyusun inşallah canim❤️☺️
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Maşallah paşaya saglikla gelsin<3

(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah :)
0 oy
(11 puan) tarafından
Sağ salim al kucağına insallah kaç haftalık gebesin bnm 14+2 ama bugün göremedi doktor küçük anlasilmaz dedi
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım 15+6 küçük bey bir türlü göstermiyordu kendisini bu gün en son dedim ki hadi göster kendini alışverişe gidicez bir an da zıplayıp açtı bacaklarını :) zaten 16. Haftada vs daha iyi gösteriyorlarmış büyüdüğü için hareketleniyor :)
(11 puan) tarafından
Kızımı 13 haftada öğrendim bugün morelim bozuldu ogrenemeyincr
(7,444 puan) tarafından
İlk bebeğim kendini öyle bir sakladı ki herkes kız sandı 6 aylıkken göstermişti kendini anca o bacaklar hep kapalıydı ya da arkasını dönüyordu ve erkekti bu bebeğim kendini erken gösterdi biraz daha çok şükür nazlı benim bebekler keyifçi :)) hiç moralini bozma eninde sonunda gösterecek :)
(11 puan) tarafından
Benim ilk oğlan onuda bu haftalarda ogrenmistim Allah'ım bağışlasın inşallah evlatlarımızı

378,225 soru

11,320,296 cevap

34,765 kullanıcı

...