0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Perişan olduk kızlar yaa 2 dir yaşadık şimdi 3 oldu kızımda karın ağırdı ve ishal var bende de başladı midem bulanıyor ishalim ve karın ağrısı var kucuk bebegimede bu gidişle burlasti sanki sık kaka yapmaya başladı of

6 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kuzum. Bizde çok zor geçirdik. Kış gelsin en azından kışın bu kadar mikrop bakteri olmuyor.
(1,947 puan) tarafından
Evet canm kışın bu şekilde olmuyo ama bu yıl gecrtkn biktm hiç bu kadar sık rastlamamistm
(2,545 puan) tarafından
Kuzu bu yaz güneş de çarpabiliyor diyor doktor. Sularda bakteriden olabiliyor diyor. Duş alırken yutması. Yada açıktan yemek yerken dışarda gıda zehirlenmesi. Bu yaz çok hastalık vardı
(1,947 puan) tarafından
Evet canm dediklerinde olabilir ama genelde evde biri bu şekilde hastalninca hepimiz hastalanıyoruz sanırsam sulardan valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay sus kız ya akşam benim kız kustu korkuyorum yine hasta olcak diye
(1,947 puan) tarafından
Kız bisey olmamistir inş belki yemek faln dokunmuştur
tarafından
Umarım öyledir diyorum artık gerçi sadece süt içti suyu fazla içti belkide ondan
(1,947 puan) tarafından
Olabilir canm benm kızda ikisini arka arkaya içince kusuyo bazen
0 oy
(795 puan) tarafından
benim kizda oyle oldu uc gun oluyo tam atlattik dedim bana bulasti simdi tekrar kiza gecer diye korkuyorum bende iyilesemedik bı turlu 
(1,947 puan) tarafından
Aynı tabaktan bardaktan bisey yiyip icmeyin canm bide aynı tuvaleti kullanıyorsanız hemen arkasından sabunla yıka doktor bu skeilde bulasiyo demişti sizede geçmiş olsun
(795 puan) tarafından
yemedik ama denize gitmistik orda bulasti muhtemelen sonrasinda da grip olduk kizim daha iyi şimdi de ben hastayim donguye girdik resmen inşallah kiza gecmez tekrar size de cok gecmis olsun canım
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bu yaz birsey anlayamadm hep bi hastalik vardi
(1,947 puan) tarafından
Ay evet kuuzm ateş salgini ishal salgını anlamadm cidden
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Biz de oğlumla atlattık mahvolduk kolay kolay da gecmiyor
(1,947 puan) tarafından
Illet bisey hadi ben neyse ama coculardan kolay kolay gecmiyo bide hepimiz hastalaninca kimle ilgileneceğimi şaşırıyorum perişan oluyorum yaa
(7,673 puan) tarafından
Bi de 3 çocuk daha zor olur sana benim tek olduğu için iyilesene kadar kucagimdan indirmedim
0 oy
(7,372 puan) tarafından
cok gecmıs olsun bende kafa dönmesi var hala

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 127 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde Cano6can (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 312 göst.