0 oy
305 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar bakıp büyüten varmi vermem gerekenler neler acaba nekadar yerler bide bir çay tabagi ince bulgur verdim bugunluk tavsiyeleriniz ?

image

30 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sıcak ister onlar canım küçük bir gece lambası al tepelerinden sarkit onlar onun çevresinde uyurlar biraz
-Reklam-
0 oy
(2,970 puan) tarafından
Yumurtayı haşla ver 

Makarna haşla ver 

Ben bunları yapıyordum

Takı kedi  alana kadar

Şe.ref.siz kedi 

10 tane yi yedi 
0 oy
tarafından
Civciv yemi yerler şekerli su verrdi annem
0 oy
tarafından
Benım 3 tane civcivim var onlara özel civciv yemi satılıyor onlardan almalısın vermelisin az bişeyde su vermelisin başak uygun kabta 
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Ne zamandır göremiyordum seni canim☺️❤️ 

Çok tatlilar ❤️❤️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hahahaha yaaaa tiplere bak ")) bunlar çok çabuk hastalanıyor yalnız canım çok dikkat et ıslanmasınlar sularına iki güne bir aspirin ezip kat gündüz biraz dolaşır gece altına saman ser bir kutunun onun içine koy böyle arasına girip yatabilecekleri kadar olsun üşümezler rahat ederler ") bulgurda sıcak suya ısla ver daha bunların tasligi yok çiğ bulgur tokmalatir 
0 oy
(618 puan) tarafından
10 tane büyüttüm hala büyüme aşamasında ilk böyle küçükken bahçeden yonca koparıp döküyordum bulgur sıcak suda bekletip veriyordum suyu eksik olmasın cnm öyle büyür 
0 oy
(985 puan) tarafından
Onlarin kendi yemleri oluor onlardan al canım çok küçükler şuan 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Baktım büyüttüm tavuk oldu kestim yedim
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Civciv yemi al suyuna da bebe aspirini koy vitamin oluyor. Biraz büyüyünce ben solucan falan veriyodum :D bı seferde baya büyüttüm hatta kanatlandı hafif uçmaya başlamıştı komşuların bahçelerine balkonlarina uçuyordu kesip yemiştim annem tavuklu patates yapmıştı :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 367 göst.