0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Şimdi kelimeleri nasıl düzgün yazarım diye düşünüyorum inslalah yanlış anlaşılmaz kızlar ilişkide kadın üst pozisyonda hamile kalırım tanıdığınız varmı çünkü kazaya kurban giderek bu şekilde oldu ve olursa 4 duncu sezeryan olcak çok hazırlıksız oldu

11 Cevaplar

+4 oy
(4,293 puan) tarafından
Üstü altı olmaz bu işin içine bosaldiysa olur ki boşalmak olmasa bile zevk suyunda sperm barındırıyor ole hı hamilelik bile olabilir hamilelelikten korkan adam akıllı korunur korkunun ecele faydası yok
(2,610 puan) tarafından
Ağzına sağlık her türlü ihtimal var korkan korunmalı.
(4,293 puan) tarafından
Once tedbir sonra taktir demişler tedbir almadan kokrsan ne fayda değil mi
(2,610 puan) tarafından
Tabi kesinlikle öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Üst yada alt pozisyon farketmez sperm gittiyse tutma şansı var
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Nasil oldugu fark etmez canim olabilir
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Sonuç olarak içine bosaldigi için tabiki olabilir 
0 oy
(120,151 puan) tarafından
Gebe kalma icin pozisyom fark etmezki
0 oy
(2,194 puan) tarafından
hamile kalan Olur neden olmasın 
0 oy
tarafından
Her türlü kalınır ama o pozisyonda daha düşük diye biliyorum
0 oy
(60 puan) tarafından
Kızlar hamile.kal varmı bu şekilde ???
0 oy
(13,907 puan) tarafından
Gebeliğin pozisyonla bir alakası yok ki korunup korunmamakla alakalı korunmuyorsa tabiki kalır 
0 oy
(9,962 puan) tarafından
Canım diğer tarafta bebeğin olsun istiyorsun gibi burda kaza süsü veriyorsun diğer tarafta altlı üstlü yapılırsa cinsiyet ne olur diye soruyorsun gerçekten istiyorsan burda kazaya kurban oldu ayağına yatma 
(60 puan) tarafından
Hayır ondan demedim olursa dahi ne olur diye merak ettim çok du aettim Allahım bana acı bı anlık hata diye
(60 puan) tarafından
Bide birden yanlış anlamaya gelmeyin hemen hemen linç neden böylesiniz
(9,962 puan) tarafından
Linç böyle olmaz yanlız. Neyse hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Şu kafayı anlamıyorum cidden 3 çocuk var hayla korunma ve çocuk nasıl olur biliyormusunz cidden salağa yatmayın artık ya istiyorsan korunmazsn olur altı üstü arkası önü yok bunn yalandan kendisini kandırıyosnz 
(2,887 puan) tarafından
Bel altından vurmuyorm yani çok saçma şeyler soruyosunx artık sürekli ay hamilemiyim korkuyorum ya korkuyorsun önlem al almıyorsan ilişkiye girme buakdar basit ya artık ne diyeceğiniz şaşırmışsınz burda onlarca insan var hamile kalamayan
(60 puan) tarafından
Çok merak ediyorum bu söylediklerini sen yapiyormusun hosuna gitmezse postta ilişki yazinc agirmezsin demek ki direk posta daliyorsun
(60 puan) tarafından
Postuna baktım seninde baskaalrini yargılamaktan Bask ayaptigin bişey yok kalkıp sana başkalarıyla uğraşmaktan başka işin yok desem hoşuna gidermi
(2,887 puan) tarafından
Bilinen şeyleri söyleyince niye zorunuza gidiyor anlamıyorum kimseyi yadırgadım yok beni niye takip ediyorsun onuda anlamış değilm, işinize gelmeyince hemen üste cıkacak avukatlık yapıyorsunuz, elinizde telfn var 2 tane çocuk nasıl olmuş biliyoaunz başından da kötü bişi geçmiş geçmiş olsn ammena ona asla lafm yok buakdar bilinçli yapılan şeyler sizi niye korkutuyr bnde buna anlam veremiyorum, korunma diye bişi var ilaç var iğne sprial vs vs korkuyorsan çocuk olacak diye önlemini alırsın korkkmazsn bu sana bahane gbi geldiği için dile getirdim
(60 puan) tarafından
Tamam ama benim ona pıhtılaşması var yaniilac kullanan korunma ilaçları ve hormon ilacı yinede teşekkür ederim düşünceniz icin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 92 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esraipekk (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 158 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu

385,632 soru

11,530,139 cevap

35,200 kullanıcı

...