0 oy
631 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (7,035 puan) tarafından

image

image

kizlar 

1 adet çaydanlık 

1 adet çift kişilik nevresim takımı 

6 kişilik yemek takımı 

2 li bı granit tava seti 

9 parça temcere seti 

6 li çay bardağı seti 

Sizce fiyatlar nasıl uygunmu yoksa pahalimi daha uygunlarida varmı 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Araştır heryerde bak fiyatları karşılaştır kuzu 
(7,035 puan) tarafından
Hangilerini bakabilirim esmam ya bana fikir vversene ben genelde ilce dışına AVM yer gidip alıyordum bu defa gidemiyorum nerden alsam uygun olur
tarafından
Mesela aynı takımlara trendyoldan bak orda ne kadar mesela çaydanlık burda 300 ama uygulamalardan bak ne kadar
(7,035 puan) tarafından
He tamam canim anladım çok sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani şimdiye göre normal fiyat canım 
(7,035 puan) tarafından
Kuzum bişi soracam ceylanlar AVM de karaca varmı Madame cocoyu hatırlıyorum ama Karaca varmiydi haturlamiyorum
tarafından
Var canım hiç alışveriş yapmadım orada ama en son vardı
(7,035 puan) tarafından
Sağol cnm ben genelde Madame cocoda alıyorum bazı sykeri karacadan iç almadım daha
tarafından
Canım sen Diyarbakır'da mı yaşıyorsun
(2,807 puan) tarafından
Karaca var Ceylanlarda bende Diyarbakır'da yaşıyorum
0 oy
tarafından
Bence markasına göre iyi canım
(7,035 puan) tarafından
Teşekürler karaca utunlerini seviyorum herkes kulanisli ooliyor diyir
0 oy
(643 puan) tarafından
7 ay kadar önce mutfağını yenilemiş biri olarak söylüyorum fiyatlar iyi nevresim takımı belki daha uygun bulabilirsin ama kalite farkı olacaktır tabiki tencere takımı olarak da ben granit almıştım daha uygundu çelik fiyatlari bilmiyorum çaydanlık da uygun bende baya araştırıp karacadan granit çaydanlık almıştım tavsiye ederim tavalar da gayet uygun ucuzluk yerlerinde bile bir tava bu boylarda 120 den başlıyor
(7,035 puan) tarafından
İnternetenmi aldın cnm sende ve ne kadar tutu senik
(643 puan) tarafından
Valla canım ben mağazadan aldım indirim vardı bıçak seti aldım tencere takımı aldım ve ccaydanlik aldım karacadan gerisini mağaza mağaza bakıp beğendiğimi aldım sana resimlerini atayım karacadan aldiklarimin
(7,035 puan) tarafından
Olur kuzum val a
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Canm soyle bakınca o kadar malzeme 3tutmus mıllet bı yemek takımına 3verıyo bana cok uygun geldi orda granıt tava almşsın setı bende var cok ısıme yarıyo bırı krep tavam dıgerı gözleme yapmak ıcın kullanıyorm cok hosuma gıdıyo sadece kulpunu ıyı sıkmamşlad sallanıyo bıraz
(7,035 puan) tarafından
Kuzum bana kulplar önemli zaten digger tencerede setlerimin kulplar düştü Inter'in bide
(2,704 puan) tarafından
O zaman dıkkatlı l derım ben aldm ıkısını krep tavasının kı sallanıyordu esım sıktı sorun yaşamadım tencerelerın o kulplarını tam göremiyorum ama benımkılerde celık olanların yanyana koymustum diğerinin sıcagına erimiş plstıgı olmayıncada cok ısınıyo tutamıyorm o konuda bılmıyorm canm
0 oy
tarafından

image

heee dersen benim param bol uğraşamam tek tek sjsj bak caydanlikta 50 lira fark var
(643 puan) tarafından
Canım bu mini arkadaşın alacağı midi
(7,035 puan) tarafından
Bakacam kızlar şimdi
0 oy
(484 puan) tarafından
Bence nevresim takimina o fiyatı verme derim yikaninca hepsinin rengi bi nebze olsun soluyor ben karacadan tamamladim butun ceyizimi nevresim oyle aman aman kaliteli degil cay bardağı da pahalıbide karacanin caydanliklarindan sy lekesi çıkmıyor diye biliyorum geldi bence ucunu iptal et caydanligi emsanla değiştir kalitesi daha guzel olur 
(7,035 puan) tarafından
Aladim cnm çok sagil :)
0 oy
tarafından
Ben hepsini karaca mağazasında beğendim.  Trendyoldan aldım hemde arada 2bin gibi bir fiyat oynadı :)  onlara bir bak derim özellikle trendyola. 
(7,035 puan) tarafından
Tam canım bakcagim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Dışarda daha uyguna bulabilirsin bnce
(7,035 puan) tarafından
Kuzum genelde AVM ye gidiyorum ama bu defa eşimle aram biraz limonu gidelim diyor istemiyorum bir yerecikmak senle dedim  ondan
(5,323 puan) tarafından
Aman çık kız boşver konuşma gerekirse ;) çok hava alırsın kendine bakarsın aklına yatan olursa al parasını o ödesin ;))
(7,035 puan) tarafından
Zaten o ödeyecek ama çok kızgınım ona aşırı sinirliyim gidersem o tencere tavaları kafasına geçirmekten korkuyorum
(5,323 puan) tarafından
Keşke bnde öle olabilsem bn kussen hemen konsuyorum o gülünce;)
(7,035 puan) tarafından
Eskiden bende öyleydim cnm şuan ağırlığını koyuyorum ve az önce gelip gönlümü almaya çalıştı baktı yapamıyor ise geri gitti
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Çelik ve çaydanlık Karaca önermiyorım kimse memnun değil leke ve kararma yapıyor  yemek takımı da kare bulaşık makinesinde kırılıyor 
(7,035 puan) tarafından
Kuzum bir yemek takımım daha vat 12 kişilik kare kulaniyorum goldmasterin makinaya atarım sürekli amaa daha hiç bir sorun yasamadim 5 de olacak nerdeeyse
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Şu 24 parça yemek takımı pahalı geldi sanki ne bilem

Gerisi normal 
(7,035 puan) tarafından
TM canım sağol
0 oy
tarafından
Karacadan aldığım çeyiz eşyalarından memnun değilim.

Nevresim seti soldu. Granit tencerelerim çizildi ve kulpları gevşedi. Tost makinesi sadece en yüksek ayarda tost yaoiyor ve içindeki ızgara oturmuyor 

Kaşık takimimdaki çay kaşıkları karardı ama garantiden değiştirdiler yine aynısı oldu birkaci

Scaheferdan bak o daha kaliteli
(7,035 puan) tarafından
Tamam canım bakacağım şimdi
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Araştır belki daha uyguna alırsın 
(7,035 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Akakçe de bütün sitelerdeki fiyatlar çıkıyo canım ordan fiyat karşılaştırması yapıp alabilirsin 
(7,035 puan) tarafından
Tamam canım sağol bakacagim
0 oy
(430 puan) tarafından
Baci sen Diyarbakirdamisin sana bir yer onercem insgaramdan da bak çeyizci yeri fiyatlar baya baya iyi bende gidip ordan alışveriş yapcam isterswn link atiyim Imsgramda bak
(7,035 puan) tarafından
Değilim ama gidip geliyorum sık sık canım
(7,035 puan) tarafından
Öner sen bakarım ben
(430 puan) tarafından
çağrı ceyiz canım
(7,035 puan) tarafından
TM canım çok sağol
0 oy
(6,438 puan) tarafından
400tl bir nevresim için çok pahalı taçtan almanı öneririm 
(7,035 puan) tarafından
TM bakacağım
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Canım benimde herseyim karaca. Tabakları vs iyi ama tenceresi, caydanlıgı vs metal olanları asla önermem.onları bence baska marka bak
0 oy
(2,377 puan) tarafından
Karaca maalesef iyi bir marka değil. Tencere ve tava özellikle başka marka bak derim. 
0 oy
(692 puan) tarafından
Tencere seti karacadan alınmaz biraz ekleyip Korkmaz’dan alın Karaca ve shafer tenceler konusunda pişmanlıktır 
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Çaydanlığı plastik saplı olanı al onlar çok sıcak olyo dokunamıyorsun. Bence mağazaya gidip beğen p kadar çok çeşit varki daha füzelleri var

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 368 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 421 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Rtyww (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 98 göst.
17 Ağustos 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eda98 (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 804 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,483 soru

11,859,809 cevap

35,957 kullanıcı

...