+1 oy
461 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim eşim herzaman telefonumu alıp numaraları siliyor arkadaşlarımı siliyor silme dediğim halde bu huyunu nasıl biraktirim gerçekten piskoljim bozuldu hepsi bayan ardaslarim bazen kuzenlerimede karışıyor siliyor

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Seni yanlizlastirmaya çalışıyor 
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından
Neden siliyor peki.? Yani bir açıklama yapiyormu.
tarafından
Çok numara olduğu için seviyormuş
0 oy
tarafından
Dengesizlik başka açıklaması yok
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sende onunkini al sil bak bakalım bir daha yapıyor mu
0 oy
tarafından

:D sinirim bozuldu artık yorum yapamıyorum 

tarafından
Ahahaha burası entrikalar olaylar diyarı
tarafından
valla bırde normal gıbı konusuyorlar bı sekılde kabullenmısler alttaki yorumda kı arkadasın esı de aynıymıs
0 oy
(618 puan) tarafından
Benim eşim de öyle bir sebebi yok canı öyle istiyormuş çok kavga çıktı ama nafile en son kendi haline bıraktım 
(1,156 puan) tarafından
Tek hayalim pardon? Ben başta kocan tedavi olsun hastalık derecesi bu dedim böyle bir adam eşine neden güvensin numara silmek nedir eşinde problem var anlamında söyledim. Gerçekten size başka bişey demiyorum.
tarafından
biz seninle bir proplmimiz yok sen öyle diyince bende dedim guvenmesin o kendi yaptığı hatayı bizim de yapacagimizi sanıyorlar birpprenses annesiii bizde kendimizi açıkladık sende bizi yanlsi anladin
tarafından
Benim eşimde tır şoförü ceylan 76
tarafından
kendı yaptıkları hatayı bızde yapıcaz sanıyorlar derken eslerınızın hatalı oldugunu zihniyetin gerı oldugunun gayet farkındasınız ve  bı sekılde kabullenerek bunu normallestırıyorsunuz ne desek bos burda hayatınızı bu kadar baskalarının ınsıyatifıne bırakmayın
(618 puan) tarafından
Cnm hata olduğunu biliyorum kabullenmek mi dersin alıştın mi dersin bilmiyorum ama benim için sadece çocuklarım var ailem arkamda dursaydi emin ol bu digerlerin yanında hicbirsey o yüzden ne yaparsa yapsın umrumda değil çocuklarım yanımda sağlıklı çok şükür halime :)
0 oy
tarafından
Neden siliyor? 
0 oy
tarafından
Ne hakla pardon.  Gerekçesi neymiş? 
0 oy
tarafından
Senin telefonundan onane kuzu ya ne kadar ayıp karıştırması silmesi , sende ondaki numaraları sil
0 oy
tarafından
Ne hakla siliyor peki 

Tepkini ortaya koymadigin sürece yapar 
0 oy
tarafından
Aklıyla zoru var herhalde 
0 oy
tarafından
Googleden bişey yapıyorsun. Siliyorsun ya. Sonra kendiliğinden geri geliyor.
0 oy
(6,394 puan) tarafından
Al onun telefonunu eline numaraları sil. Kısasa kısas 
tarafından
O telefonunu eletmiyor
(3,491 puan) tarafından
Bak ne güzel yazmışsın çözümü. Telefonunu kocana elletme.
tarafından
Millet mediğimde de diyor sen de bir şey var şüpheleniyor ondan sonra yok başka biriyle konuşuyor diye
(6,394 puan) tarafından
Sende ona diyor musun peki. Kesin ben erkeğim sen kadın muhabbetlerine de gidiyordur.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Telefonuna şifre koyabilirsin. Sen bu tür şeylere susarsan daha beter şeylerle zehir eder hayatını. Az baskın olun yaa. Kavgaysa kavga rezillikse rezillik. Adamları idare edecez diye diye ömrünüz çürüdü. Sen al onun telefonuna direk reset at. Ne numara kalsın ne galeri herşey silinsin. Böyleleri bunu hak ediyo. 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Sende onun rehberini sil bak bakalım hoşuna gidecek mi
0 oy
tarafından
Oyle sacmalik mi olur ? Niye baştan müsade ettin ki 
0 oy
tarafından
Bazı kadınlar da öyle burda çok gördüm eşimin telinden numara silen kadın senin eşimde demek ki o huyda çok ayıp kimse kimseye karışmamalı aynısını ona yap bence bakalım napacak
0 oy
tarafından
Niye boyle birsey yapiyorki canim
0 oy
tarafından
Niye boyle birsey yapiyorki canim sordunmu hic
0 oy
tarafından
Esin ruh hastasi mi bacim? Durduk yere senin numaralarini neden siliyor?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 200 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 198 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 171 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,581 soru

11,394,887 cevap