0 oy
1,054 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar kuru mayam dolaptaydı ama baktım ki tarihi geçmiş kullanan var mı yoksa çöp mü direk 

3 Cevaplar

0 oy
(4,985 puan) tarafından
Benimki instant degildi ama kuru mayaydi hep buzdolabinda muhafaza ettim bayada vardi pogaca yaptik yedik 
tarafından
Kabartmaz mı acaba diye düşündüm canım çöpe attım üç paket vardı bide üzüldüm :/
(4,985 puan) tarafından
Cok guzel kabardi canim atmasaydin keske
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tarihi geçmişse neden ısrarla kullanmak istiyorsun
tarafından
Israrla kullanmak istiyorum yazmadım siz nerden bu kanıya vardınız ki ben sadece sordum kullanan var mı atmak istemedim bi sorun olmazsa kullanıyım dedim çünkü üç paket vardı evde
tarafından
Pişman oldum keşke atmasaydim yazmışsın bu ne demek canım o tarihler kafasına göre konmuyorki tarihi gecmisse at
tarafından
Pişman oldum keşke atmasaydım yazısı nerde var ?ben göremedim hala çok ilginç siz nerde görüyosunuz onu yazdığımı hayal mi ? çöpe gittiğine yani israf ettiğim için üzüldüm
tarafından
Yaa üzüldüm çöpe attım üç oaket vardı ne demek yani zaten keyfi atmadin tarihi geçmiş diye attın
tarafından
Neyse ben sizinle uğraşamıcam siz öyle anlayın o zaman ne diyeyim :D
0 oy
(437 puan) tarafından
Benn o daha güzel kabardıyedik valla
tarafından
Bende emin olamadım kabarmaz diye açılmamış pakette ama çöpe attım üç paket vardı bide :/
(437 puan) tarafından
Sağlik olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 21,876 göst.
2 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 406 göst.
0 oy
3 cevap 179 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 505 göst.
5 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...