0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Memnun musunuz ? En hesaplı bu şu an kızıma hep prima kullandım birkaç kez molfiks ve goo.n . Bir kez biminbezi çok pişik yaptı bunu alsam yapar mı zaten 26 aylık bu ay tuvalet eğitimine başlayacağım insallah

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post yukari 
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Memnunum ben güzel pişik yapmadı bizde
tarafından
Sagolasin canım
0 oy
tarafından
Her bebeğin cilt yapısı farklıdır ama bize hiç iyi gelmedi çocuğuma alerji yaptı pişik yaptı sarkıyor bez berbat ötesi... 

Prima candır ama çok pahalı artık alamıyorum molfix mavi paket çok beğendim ondan alıcam
tarafından
Sagolasin.  Ya molfiks de çok kalın ama pişik yapmasından iyidir . Kızım hersey pişik yapıyor zaten.  Geçen sleepy deneyim dedim çiş yaptığı yer hemen sarkiyor toplanıyor o da öyle demek ki. Prima tanesi 5 liraya yaklaşmış
0 oy
(4,067 puan) tarafından
19 ay 10 günlk bnde e bebekte indirimde görp aldım 3 gndr kullanıyorum şmdlik sorun yaşamdım
tarafından
Sagolasin canım
0 oy
tarafından
Çok fazla sızdırma yapiyor pişik yapmadı ama surekli ustune cikiyor goon dan memnun kaldim ben
tarafından
Sagolasin canım şu an goon da indirimde değil.  Riske girmedim zaten sagolasin molfiks aldim
0 oy
(302 puan) tarafından
Çok memnundum bir seneye yakındır kullanıyorum aslında güzel bez ama iki aydır gelen bezler aşırı sarkıyor çiş yapınca bide son bir kaç haftadır bezin değdiği her yer pişik isilik napayım şaşırdım bezden mi sıcaktan mı anlamadım ama bana bez yapıyor gibi geldi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
0 oy
13 cevap 233 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
18 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 312 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

380,047 soru

11,376,870 cevap

34,862 kullanıcı

...